IRT, تومان
  • نرخ را به مقادیر دلخواه تغییر دهید
FOX v.1.4.1.7
قیمت طلایاب

قیمت طلایاب

قیمت طلایاب : سلام میکنیم خدمت همراهان همیشگی و کاربرن محترم سایت فلزیاب شهر .

همان طور که میدانید در قسمت مقالات سایتمون درباره ی فلزیاب ها و انواع آن توضیحاتی کامل به صورت اختصاصی داده شده است و امروز میخواهیم درباره ی قیمت طلایاب برای شما توضیحاتی بدیم و اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم تا خرید کامل تر و بهتری را داشته باشید و با شرکت فلزیاب شهر تجربیات بهتری را برای خرید خود کسب کرده باشید .

فلزیاب شهر

قیمت طلایاب به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مقاله در باره ی آن صحبت میکنیم .

دستگاه طلایاب ، فلزیاب ها و گنج یاب های موجود در ایران توسط کشور های مختلفی ساخته می شود و وارد بازار می شوند .

مدل هایی از کشور های آلمان ،  فرانسه ، ژاپن ، ترکیه و چین که مونتاژ کشور ایران هستند .

البته نمی توان از کشور ساخت و مبدا در مورد آن ها قضاوت کرد اما قسمت مهم این است که دستگاه از قطعات مونتاژ کشور های مشهور در زمینه تولید فلزیاب و سیستم های ردیاب استفاده کنند . هنگام خرید گنج یاب ویژگی VLF و PI موجود در دستگاه های گنج یاب ضریب نفوذ این دستگاه ها را ، تفکیک پذیری را بیشتر می کند ، دستگاه هایی که درقسمت توضیحات خو در کاتالوگ از این ویژگی ها پشتیبانی می کنند عموما  قیمت بالاتری دارند ، اما کار تشخیص را چند برابر بهتر انجام می دهند .

قیمت طلایاب
قیمت طلایاب

در بحث قیمت طلایاب اول باید دانست فلزیاب چیست ؟

فلزیاب به دستگاهی گفته می شود که توانایی مشخص کردن فلزات در عمق های مختلف را دارد . فلزیاب ها اولین بار در سال 1870 وارد خط تولید شدند و تا به امروز در صنایع وسیعی استفاده می شوند در حالت کلی فلزیاب قابلیت تفکیک ندارد و فقط برای پیدا کردن فلز کاربرد دارند .

حال به شما میگوییم فلزیاب تصویری چیست ؟

فلزیاب تصویری به فلزیابی گفته می شود که علاوه بر قابلیت شناسایی فلز ، قابلیت اسکن و ارایه تصویر فلز مورد نظر را دارد . نمونه موفق این فلزیاب های تصویری سیستم های شرکت جت اسکن امریکایی میباشد که در ایران فروش بالایی دارد البته هیچ دستگاهی قادر به اسکن به صورت زنده و نشان دادن عکس واقعی فلز مدفون شده نیست و فقط شکل حدودی و به صورت تخمینی فلز را نمایان می کند که به طور کلی می توان حدود 60 % به تصویر ارائه شده اعتماد کرد .

حال وقت آن رسیده که بگوییم دستگاه طلایاب چیست ؟

طلایاب به دستگاهی گفته میشود که علاوه بر مشخص کردن فلز قادر است نوع فلز را از بابت آهن و غیر آهن بودن آن را مشخص کند .

قیمت طلایاب
قیمت طلایاب

در قیمت طلایاب یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در خرید دستگاه طلایاب این است که :

برای خرید این محصولات نباید زیاد به مارک و برند توجه نمود و بیشتر به کیفیت و امکانات دستگاه توجه کنید . تنوع آب و هوایی و خاک مورد استفاده در نقاط مختلف جغرافیایی باعث شده است تا شاهد تنوع مدل های مختلف این محصولات باشیم.این تنوع محصولات از یک طرف می تواند به عنوان یک ویژگی مثبت و خوب در نظر گرفته شده و باعث شود تا افراد، انتخاب های بیشتری داشته باشند . اما همین انتخاب های بیشتر در برخی از موارد ممکن است باعث ایجاد دغدغه هایی برای افراد در انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع فلزیاب از میان دستگاه های موجود در بازار شود.

علاوه بر این بسیاری از شرکت های داخلی با توجه به عدم رعایت حقوق کپی در ایران، نمونه های ساخت داخل طلایاب را با عنوان برند های معتبر و مطرح جهانی به فروش می رسانند که همین امر باعث شده است تا اعتماد به مدل های مختلف طلایاب در ایران پایین بیاید . در تبلیغات بسیاری از شرکت های سازنده ی این محصولات از عمق نفوذ های 30 و 40 متری برای انواع مدل های مختلف استفاده می شود که امری کاملاً اغراق آمیز است.

در بحث قیمت طلایاب یک دستگاه طلایاب خوب باید :

عمق حداقل 3 متری داشته باشد تا بتواند به عنوان یک دستگاه طلایاب افراد را به هدف های خود نزدیک کند . یکی دیگر از ویژگی های دستگاه طلایاب را می توان استفاده از نشانگر حساسیت و متراژ دانست تا زمانی که از آن به عنوان یک دستگاه طلایاب استفاده می شود به خوبی نسبت به فلز های پیدا شده در عمق زمین حساسیت نشان داده و این حساسیت را روی دستگاه به کاربر اعلام کند.

البته مهم ترین عامل در تعیین قیمت یک طلایاب را می توان امکان حذف ذرات ناخواسته دانست.

ویژگی یک دستگاه طلایاب خوب :

عمق نفوذ حداقل 3 متر داشته باشد .

نشانگر متراژ داشته باشد .

سبک و کم حجم باشد .

فلزیاب حرفه ای باید تغییر فرکانس داشته باشد .

تفکیک حداقل 50% داشته باشد .

حذف ذرات ذاشته باشد .

دستگاهی خریداری کنید که امتحان خود را پس داده مانند PI – VLF و …

تصویری بودن دستگاه عملکرد و عمق زنی دستگاه را زیاد میکند .

برای آموزش دستگاه حداقل 1 ماه وقت بگذارید .

متراژ های بالای 4 متر برای جنس تازه را باور نکنید !!

بعضی از شرکت ها از قضیه گاز طلا سوء استفاده کرده و میگویند متراژ طلایاب برای جنس کهنه 5 برابر می شود باور نکنید !!

حداکثر 3 برابر می شود .

قیمت دستگاه طلایاب کوچک :

قیمت دستگاه طلایاب کوچک با توجه به عوامل مختلفی تعیین میشود . همانطور که میدانید از زمان پیدایش انسان روی زمین بانک ها و محل های نگهداری اجسام و وسایل و …. برای آن ها وجود نداشته و مجبور به قایم کردن این وسایل و اجسام  در جاهای مختلف مثل غار ها و میان درختان و زیر زمین بوده اند . حال برای پیدا کردن این اجسام ارزشمند که از زمان قدیم برای ما به جا مانده است باید از دستگاه فلزیاب یا طلایاب استفاده کنیم . حال در بازار این دستگاه ها با نوسنات قیمت زیادی به فروش میرد اما دستگاه فلزیاب کوچک انواع مختلفی دارد که با توجه به بودجه شما باید خریداری شود که انواع مختلف  قلمی ، راکتی ، شاقول ، فلزیاب پالسی و فلزیاب وی ال اف وجود دارد که در شرکت فلزیاب شهر همه ی انواع فلزیاب و طلایاب وجود دارد .

قیمت فلزیاب ارزان :

قیمت فلزیاب ارزان به عوامل زیادی بستگی دارد و فلزیاب دستگاهی است که با آن میتوان فلزات پنهان شده در زمین و سنگ ها و … است که در حال حاضر باقیمت های مختلفی در بازار وجود دارد و هرکس با توجه به بودجه ی خود میتواند دستگاه مورد نیاز خود را خرید کند . قیمت فلزیاب ها همچنین به کارایی ان ها نیز بستگی دارد ، مثلا دستگاه های سه کاره قیمت بالاتری دارند چون هم شعاع زن دارد هم نقطه زن و هم اسکنر .

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

کسانی که از دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب استفاده می کنند می دانند که :

ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید :

با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت فلزیاب شهر سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود .

شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352