IRT, تومان
  • نرخ را به مقادیر دلخواه تغییر دهید
FOX v.1.4.1.7
درباره ما

درباره ما

ما آرزو های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

مهندس حجازی

ما میلیون ها خریدار و فروشنده در سراسر دنیا را به هم متصل می کنیم ، به مردم قدرت می دهیم و توانمند اقتصادی میکنیم و برای همه فرصت ایجاد می کنیم.

در بازارهای ما ، میلیون ها نفر در ایران و کشور های همسایه ، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین ، برای ساخت ، فروش و خرید دستگاه های مورد نظر خود به تیم فلزیاب شهر متصل می شوند . ما همچنین طیف گسترده ای از خدمات و ابزارهای فروشنده را ارائه می دهیم که به کارآفرینان خلاق کمک می کند تا حتی مشاغل خود را به عنوان دفتر فروش محصولات فلزیاب شهر شروع ، مدیریت و مقیاس بندی کنند . مأموریت ما این است که تجارت را به روشهایی که صنفی راضی تر و پایدارتر ایجاد می کند ، تصور کنیم و متعهد می شویم از قدرت تجارت برای تقویت جوامع و توانمندسازی مردم استفاده کنیم .

ارسال رایگان

تیم فلزیاب شهر مفتخر است که طی بیش از 20 سال فروش انواع فلزیاب توانسته است با ارسال محصولات خود برای تمام کاوشگران در سراسر کشورمان ایران و کشور های همسایه بدون هیچ مشکلی با سلامت کامل خود را پیشرو در این زمینه بداند .

پرداخت امن

در شرکت فلزیاب شهر با توجه به دستگاه مورد معامله ی خریدار بخشی از مبلغ به حساب شخص مدیریت با نام و شناسه پرداخت و مابقی مبلغ زمان دریافت مرسوله انجام میشود و یا اگر خرید حضوری باشد قبض دریافت تحویل مشتری میشود .

پشتیبانی از مشتری

تیم فلزیاب شهر مفتخر به پشتیبانی کامل به مشتریان خود در هر ساعتی هست و مشکلات مشتریان خود را در اسرع وقت حل و آنها را به نتیجه ی مطلوب نزدیک و نزدیکتر میکند و کلیه ی محصولات شرکت دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است .

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352