IRT, تومان
  • نرخ را به مقادیر دلخواه تغییر دهید
FOX v.1.4.1.7
برنامه فلزیاب

برنامه فلزیاب

برنامه فلزیاب : سلام میکنیم خدمت همراهان همیشگی و کاربرن محترم سایت فلزیاب شهر ، همان طور که میدانید در قسمت مقالات سایتمون درباره ی فلزیاب ها ، طلایاب ها ، گنج یاب ها و انواع آن توضیحاتی کامل به صورت اختصاصی داده شده است و امروز میخواهیم درباره ی دستگاه طلایاب برای شما توضیحاتی بدیم و اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم تا خرید کامل تر و بهتری را داشته باشید و با شرکت فلزیاب شهر تجربیات بهتری را برای خرید خود کسب کرده باشید .

در برنامه فلزیاب میفهمیم آیا برای شما احساس یافتن فلزات دشوار است ؟

آیا به دنبال ردیاب فلزی و همچنین ردیاب طلا هستید ؟

حلقه شما گم شده یا می خواهید  طلای گم شده خود را پیدا کنید ؟

برای همه این چیزها لازم نیست نگران باشید…!!!!

امروزه بهترین نرم افزارهای موبایل برای  جست وجو طلا و فلزو هر جسم با ارزشی ساخته شده است ، فقط کافیست با توجه به سیستم عامل تلفن همراه خود ، نرم افزار مناسب را انتخاب و بر روی تلفن همراه خود نصب کنید . این نوع نرم افزار ها قابل استفاده در هر محیطی هستند ، بنابراین به راحتی قابل استفاده هستندو به شما در یافتن اجسام با ارزش کمک میکند . برنامه های  جست و جوگر اجسام فلزی نه تنها میتواند طلا را شناسایی کنند بلکه میتواند سایر فلزات ماننده حلقه های نقره ای ، مسی و غیره را نیز شناسایی و کاربررا به هدف نزدیک کند ، این نرم افزار ها و برنامه را که داشته باشید هرچه به میدان مغناطیسی نزدیکتر شوید،دستگاه با صدای بوق به شما نشان میدهد که اجسام باارزشی اطراف شماست .

 

برنامه فلزیاب
برنامه فلزیاب

 

طریقه استفاده از نرم افزار و برنامه فلزیاب :

راه اندازی این نرم افزار بر روی تلفن همراه خود بسیار ساده است ، زمانی که این نرم افزار نصب شود و شما شروع به حرکت کنید ، اگر نزدیک به میدان مغناظیسی شوید ، بر روی صفحه نمایش به طور مداوم نشان میدهد و خطوط رنگارنگی را شما مشاهده میکنید ، مقدار حساسیت ارتعاش و جلوه های صوتی نرم افزار را میتوانید در تنظیمات تغییر دهید.تمامی این تغییرات بستگی به سنسور تلفن همراه خود دارد که درادامه مقاله  درباره ی سنسور های تلفن همراه هم صحبت میکنیم همراه ما باشید…

 در برنامه فلزیاب باید بدانیم سنسور مغناطیسی چیست ؟

به حس گری که اندازه و میزان تغییرات میدان مغانطیسی را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل میکند سنسور مغناطیسی میگویند . به عنوان مثال : میدان های مغناطیسی ، میدان مغناطیسی کره زمین و میدان مغناطیسی آهن ربا است، کارایی این سنسورهای مغناطیسی اینگونه است که بزرگی این میدان های مغناطیسی را به سیگنال های الکتریکی تبدیل میکند که قابل مشاهده باشد .

انواع سنسورهای تلفن همراه هوشمند و برنامه فلزیاب :

سنسورهای گوشی‌های هوشمند به سه دسته‌ی کلی قابل تقسیم است :

سنسورهای حرکتی :

سنسور مغناطیسی حرکتی ، حرکت در راستای محورها ( سه محور x، y و z ) اندازه‌گیری می‌کند . این گروه از سنسورها شامل شتاب‌سنج ، سنسور جاذبه و سنسور ژیروسکوپ ( سنسور چرخش‌سنج ) می‌شوند .

سنسورهای محیطی :

این سنسور‌ها ، پارامترهای محیطی مانند فشار هوا ، دما ، نور و رطوبت را اندازه‌گیری می‌کنند . فشارسنج ، نورسنج ( روشنایی‌سنج ) و حرارت ‌سنج در این دسته جای دارند .

سنسورهای موقعیت مکانی :

این دسته سنسور مغناطیسی ، موقعیت فیزیکی دستگاه شما را می‌سنجند . این‌که گوشی شما در حالت افقی قرار دارد یا عمودی و این‌که در کدام جهت یا مسیر است . این دسته‌ بندی شامل سنسورهای جهت‌یابی و مغناطیس‌سنج‌ها است .

 

برنامه فلزیاب
برنامه فلزیاب

 

گوشی‌های هوشمند به طور معمول و متعارف دارای سنسورهای زیر هستند :

شتاب‌سنج

حس‌گر نور محیطی

حس‌گر دمای محیطی

حس‌گر رطوبت هوا

سنسور فشارسنج

حس‌گر اثر انگشت

سنسور ژیروسکوپ

حس‌گر تشعشعات مضر

مغناطیس‌سنج

سنسور NFC ( مخفف Near Field Communication است که به معنای ارتباط حوزه نزدیک است و یکی از قابلیت‌های اتصالی گوشی‌های هوشمند است )

حس‌گر مجاورتی

حس‌گر گام‌شمار

برنامه فلزیاب واقعی

سنسور مغناطیس سنج گوشی چیست ؟

وظیفه مغناطیس سنج ها این است که تکمیل کننده ی فعالیت سنسورهای سه گانه هستند و همچنین تشخیص دهنده موقعیت و مکان گوشی در فضای فیزیکی را بر عهده دارند . همانطور که پیش تر به این موضوع اشاره شد از نام این حس گر ها مشخص شد این است که میدان های مغناطیسی را اندازه گیری میکنند ، بنابراین با تغییرات ولتاژ تلفن همراه  جهت شمال را مشخص میکند ، سپس بر طبق موقعیت جدید دوباره جهت شمال را تشخیص داده و با جهت‌ یابی جدید مسیر درست را به شما نشان می‌دهد .

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

 

کسانی که از دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب استفاده می کنند می دانند که :

ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید :

با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت فلزیاب شهر سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود .

شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری میدهیم تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماییم .

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352