IRT, تومان
  • نرخ را به مقادیر دلخواه تغییر دهید
FOX v.1.4.1.7
سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

ما کی هستیم؟

متن پیشنهادی: آدرس وب سایت ما این است: https://zota2.ahadmolaei.ir.

دیدگاه ها

متن پیشنهادی: هنگامی که بازدیدکنندگان در سایت نظر می دهند ، ما داده های نشان داده شده در فرم نظرات را جمع آوری می کنیم و همچنین آدرس IP بازدید کننده و رشته عامل کاربر مرورگر برای تشخیص هرزنامه ها کمک می کند.یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نیز نامیده می شود) ممکن است در اختیار سرویس Gravatar قرار گیرد تا ببیند از آن استفاده می کنید یا خیر. پس از تأیید نظر شما، عکس نمایه شما در چارچوب نظر شما برای عموم قابل مشاهده است.

مدیا

متن پیشنهادی: اگر تصاویر را در وب سایت بارگذاری می کنید ، باید از بارگذاری تصاویر با داده های مکان جاسازی شده (GPS EXIF) اجتناب کنید. بازدیدکنندگان وب سایت می توانند داده های مکان را از تصاویر موجود در وب سایت بارگیری و استخراج کنند.

کوکی ها

متن پیشنهادی: اگر در سایت ما نظری بگذارید ، می توانید نام ، آدرس ایمیل و وب سایت خود را در کوکی ها ذخیره کنید. اینها برای راحتی شماست تا مجبور نباشید هنگام گذاشتن نظر دیگر اطلاعات خود را دوباره پر کنید. این کوکی ها یک سال دوام می آورند.

در صورت مراجعه به صفحه ورود به سیستم ، ما یک کوکی موقت تعیین می کنیم تا مشخص شود مرورگر شما کوکی ها را می پذیرد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگام بستن مرورگر شما حذف می شود.

هنگامی که وارد سیستم می شوید ، چندین کوکی نیز برای ذخیره اطلاعات ورود به سیستم و انتخاب صفحه نمایش تنظیم می کنیم. کوکی های ورود به سیستم دو روز و کوکی های گزینه های صفحه نمایش یک سال دوام می آورند. در صورت انتخاب “مرا به خاطر بسپار” ، ورود شما به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید ، کوکی های ورود حذف می شوند.

در صورت ویرایش یا انتشار مقاله ، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره می شود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی شناسه پست مقاله ای را که به تازگی ویرایش کرده اید نشان می دهد. پس از 1 روز منقضی می شود.

محتوای جاسازی شده از وب سایت های دیگر

متن پیشنهادی: مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای جاسازی شده (به عنوان مثال فیلم ، تصویر ، مقاله و غیره) باشد. محتوای جاسازی شده از وب سایت های دیگر دقیقاً مانند رفتار بازدیدکننده از وب سایت دیگر رفتار می کند.

این وب سایت ها ممکن است اطلاعات مربوط به شما را جمع آوری کنند، از کوکی ها استفاده کنند، ردیابی شخص ثالث اضافی را تعبیه کنند و بر تعامل شما با آن محتوای جاسازی شده نظارت کنند، از جمله پیگیری تعامل شما با محتوای جاسازی شده در صورت داشتن یک حساب کاربری و ورود به آن وب سایت.

ما اطلاعات شما را با چه کسانی به اشتراک می گذاریم

متن پیشنهادی: در صورت درخواست بازنشانی گذرواژه، آدرس IP شما در ایمیل بازنشانی گنجانده می شود.

ما تا چه مدت اطلاعات شما را حفظ می کنیم

متن پیشنهادی: اگر نظری بگذارید ، نظر و فراداده آن به طور نامحدود حفظ می شوند. این به این دلیل است که ما می توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای نگه داشتن آنها در صف تعدیل، تشخیص داده و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می کنند (در صورت وجود)، ما همچنین اطلاعات شخصی آنها را در مشخصات کاربری خود ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند در هر زمان اطلاعات شخصی خود را مشاهده، ویرایش یا حذف کنند (مگر اینکه نتوانند نام کاربری خود را تغییر دهند). مدیران وب سایت نیز می توانند آن اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

چه حقوقی بر داده های خود دارید

متن پیشنهادی: اگر در این سایت حسابی دارید یا نظراتی گذاشته اید، می توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از داده های شخصی را که در مورد شما داریم ، از جمله هر گونه داده ای که در اختیار ما قرار داده اید ، دریافت کنید. همچنین می توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی را که درباره شما در اختیار داریم پاک کنیم. این شامل هیچ داده ای نیست که ما موظف به حفظ آن برای اهداف اداری ، قانونی یا امنیتی هستیم.

جایی که ما داده های شما را ارسال می کنیم

متن پیشنهادی: ممکن است نظرات بازدیدکنندگان از طریق یک سرویس تشخیص خودکار اسپم بررسی شود.

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352