IRT, تومان
 • نرخ را به مقادیر دلخواه تغییر دهید
FOX v.1.4.1.7
فلزیاب

فلزیاب

فهرست

فلزیاب :

سلام میکنیم خدمت همراهان همیشگی و کاربرن محترم سایت شهر ، همان طور که میدانید در قسمت مقالات سایتمون درباره ی دستگاه ها و انواع آن توضیحاتی کامل به صورت اختصاصی داده شده است امروز میخواهیم درباره ی فلزیاب برای شما توضیحاتی بدیم و اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم تا خرید کامل تر و بهتری را داشته باشید و با شرکت شهر تجربیات بهتری را برای خرید خود کسب کرده باشید .

فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی یا گم شده درون زمین ، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود و یک دستگاه موثر در یافتن فلزات در عمق زمین و یا دورن اجسام است که بر طبق باور قدیمی برای یافتن گنج از آن استفاده می شود . این دستگاه ها انواع مختلفی دارد و لذا پیش از خرید یا هر عمل دیگری ، می بایست اطلاعات کافی از خود فلزیاب، انواع آن ها و نحوه ی کارکردشان به دست آورد ، و بعد از بررسی و تحقیق بهترین و مناسب ترین آن ها را برای خرید انتخاب نمود .

هیچگاه منظور از دستگاه فلزیاب آن چیزی نیست که در تصور عامیانه وجود دارد :

از این دستگاه ها برای موارد مختلفی استفاده می کنند که جست و جوی طلا نیز یکی از آن هاست .

معمولا با شنیدن کلمه گنج یاب به گوش کسی اولین موردی که به ذهن او می رسد تلاش برای پیدا کردن گنج و اجناس قدیمی و عتیقه می باشد. گاها نیز به بعضی از افراد ترس و استرس وارد می شود که از نظر قانونی مشکلی برای استفاده کنندگان ایجاد می شود. اما دستگاه گنج یاب یا فلزیاب امروزه کاربردهای بسیاری در هر جامعه ای دارد. از فروشگاه های ساده در سطح شهرها تا گیت های فرودگاه ها همگی از تکنولوژی دستگاه گنج یاب یا بهتر بگوییم فلزیاب بهره می برند  .

سوالی که از فلزیاب در ذهن افراد مطرح می شود

این است که :

فلز یاب چیست و دستگاه فلزیاب چگونه کار می کند؟

یا چگونه می توان از گنجیاب برای جست و جوی فلزات در عمق زمین استفاده کرد؟

این دستگاه را از چه طریقی می توان تهیه کرد؟

آیا تضمین و خدمات پس از فروشی برای این محصول استفاده می شود؟

و در نهایت سوال کلی که وجود دارد این است که آیا دستگاه فلزیاب واقعا به کشف طلا کمک می کند؟

همه این سوالات را می توان تنها با یک جست و جوی ساده در سایت های مختلف به دست آورد اما مهم ترین نکته در انتخاب دستگاه فلزیاب آن است که این دستگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد. دستگاه فلزیاب یا گنج یاب به تجهیزاتی گفته می شود که توانایی تشخیص وجود قطعات فلزی را در هر شرایطی مانند زیر خاک، درون سنگ ها و… داشته باشند . هر چقدر توانایی دستگاهی در تشخیص فلزات بیشتر باشد کاربرد آن نیز تخصصی تر می گردد .

 

فلزیاب
فلزیاب

 

برای مثال :

طلایاب به دستگاهی گفته می شود که توانایی تشخیص آهنی یا غیر آهنی بودن فلز از فلزات دیگر را داشته باشد.

اما اگر به طور ساده بخواهیم عملکرد یک دستگاه فلزیاب یا گنج یاب را شرح دهیم به این صورت می باشد که :

این دستگاه یک میدان مغناطیسی در حول دیسک خود ایجاد می کند .

با نزدیکترین دیسک به زمین یا محیط های دیگر اگر فلزی در آن محدوده باشد میزان شدت میدان مغناطیسی را تغییر می دهد .

در این شرایط احتمال وجود فلز در آن منطقه وجود دارد .

البته بسته به میزان شدت تغییر میدان مغناطیسی و توانایی دستگاه عمق جستجو مشخص می شود .

مثلا برای فلزات قدیمی که مدت هاست زیرخاک هستند فرکانس آنها بسیار بالاست .

به همین علت در بسیاری از موارد می شنوید که دستگاه به اشتباه تشخیص داده است.

این مطلب درست است که تجهیزات و دستگاه های فلزیاب بسیار پیشرفت داشته اند و در موارد بسیار حساس امنیتی نیز به کار می روند اما برخی از شرکت ها با حقه های تبلیغاتی سعی دارند به هر نحو ممکن محصولاتشان را به فروش برسانند. در عمل هیچ گونه تجهیزاتی وجود ندارد که دارای چنین امکاناتی باشد .

 

فلزیاب ارزان
فلزیاب ارزان

 

برجسته ترین موضوعی که هنگام تهیه دستگاه فلزیاب باید به آن اهمیت دهید نوع این دستگاه است .

بر همین اساس ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنید .

در زیر چند سوال از فلزیاب مطرح کرده ایم که میتواند شما را در رابطه با اطلاع از نیاز هایتان کمک کند :

آیا از گنجیاب برای تفریح و سرگرمی استفاده می کنید ؟

آیا عمق نفوذ برای شما اهمیت دارد ؟

فلزیاب را در چه مکانی می خواهید استفاده کنید ؟

آیا وزن، صفحه دیجیتال، کارکرد و قدرت تشخیص دستگاه تاثیری در انتخاب شما خواهد گذاشت ؟

البته سوالات بسیاری در این زمینه وجود دارد، که پیش از هر چیز باید به آن پاسخ داده شود .

بعد از یافتن پاسخ این سوالات می توانید از میان انواع فلز یاب ها بهترین آن را با توجه به کاربردشان و البته نیاز خودتان، انتخاب کنید .

دستگاه های فلزیاب شامل انواع مختلف :

فلزیاب تفریحی

فلزیاب صنعتی

فلزیاب حرارتی

فلزیاب مغناطیسی

فلزیاب فرکانسی و… میباشد .

که هر فرد با توجه به نیاز های خود آن را انتخاب میکند .

یکی دیگر از موارد مهم انتخاب یک دستگاه فلزیاب شناخت اجزای این دستگاه است .

شما هرگز نباید به صرف نام یک فلز یاب، این دستگاه را خریداری نمایید .

پیش از هر چیز بهتر است درباره اجزای فلزیاب خود اطلاعاتی به دست آورید .

فلزیاب هایی که در شرکت های فلزیاب معمولا به فروش میرسد و برای کار کاوش استفاده میشود معمولا دو مدل پالسی و وی ال اف است .

دستگاه وی ال اف ( VLF ) :

وی ال اف VLF برگرفته از سه کلمه very low frequence ( فرکانس خیلی پایین  ) و دستگاههایی که با فرکانس خیلی پایین کار می کنند به نام VLF شناخته می شوند از قابلیت های این دستگاهها میتوان به :

کاوش فلزات ریز

حساسیت فوق العاده به طلا

کارکرد نسبتا آسان

و همچنین ثبات پایداری بالا اشاره کرد .

باند VLF از طیف فرکانسی 3 kHz تا 30 kHz می باشد .

دستگاه های VLF عبارتند از :

کوچکترین ، سبک ترین ، قابل حمل ترین ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم ها در دنیا که تا این زمان ساخته شده اند این سیستم با استفاده از 2 سیم پیچ به شکل DD که یکی فرستنده و یکی گیرنده است کار می کند و همانند سیستم پالسی یکی از پر کاربردترین فلزیابها در دنیا می باشد و بیشتر برای شکار آیتم های فلزی ریز مانند سکه انگشتر قطعه های ریز طلا و… استفاده می شود .

دستگاه های وی ال اف دقت بسار زیاد اما عمق کمی دارند .

این دسته فلزیاب‌ ها که معمولاً خیلی سبک و بوده و دیسک آن‌ها کوچک ( دیسک استاندارد آن‌ها ۲۵ سانتی‌متر ) می‌باشد .

عمق کاوش فلز آن‌ها نیز معمولاً کمتر از یک متر می‌باشد .

به این معنی که یک فلز به شکل مربع به اندازه ۱متر در ۱متر را حداکثر می‌تواند از فاصله یک متری پیدا کند .

فلزیاب‌ های تفریحی برای پیدا کردن فلزات در سطح خاک طراحی شده‌اند .

این نوع فلزیاب‌ها دارای صفحه نمایشگری دیجیتالی و پیشرفته می‌باشند .

فلزیاب‌های تفریحی که دارای نمایشگر دیجیتالی می‌باشند قدرت تفکیکی کم و بیش برابر با ۸۰٪ دارند .

به این منظور که می‌توانند فلزات آهنی را از فلزات غیر آهنی با دقت ۸۰ درصد جدا کنند.

 

فلزیاب اصل
فلزیاب اصل

 

دستگاه پالسی ( pulse induction ):

در تکنولوژی القایی پالس ، ما به دو کویل مجزا ، فرستنده و گیرنده نیازی نداریم ، اما تنها یک کویل به عنوان فرستنده و گیرنده با سایزهای مختلف استفاده می شود . این تکنولوژی , شارژ پالس های جریان را از طریق یک سیم پیچ نشان می دهد . هر پالس یک میدان مغناطیسی مختلط ایجاد یا تولید می کند . هنگامی که پالس رو به خاموشی می رود ، فروپاشی میدان مغناطیسی اتفاق می افتد و موجب ایجاد یک دامنه شیب دار در کویل می شود . این سنبله چند میکرو ثانیه طول می کشد و موجب جریان دیگری از طریق کویل می شود که به ( back emf ) معروف است .

هنگامی که شیء فلزی در مجاورت میدان مغناطیسی سیم پیچ قرارگیرد ، پالس یک میدان مغناطیسی مخالف در جسم ایجاد می کند به عبارتی لحظه ای فلز را مغناطیسی می کند و سپس موج حاصل شده ابتدا توسط پیش تقویت کننده تقویت شده و به قسمت نمونه برداری و سپس به قسمت vco یا صوتی دستگاه میرود تا آلارم صوتی ایجاد گردد .

دستگاه های پالسی دقت خوبی دارند اما اجسام بزرگتر را در عمق بیشتر میتونن پیدا کنن .

فلزیاب‌های پیشرفته، قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگر فلزیاب‌ها دیگر را دارا می‌باشند .

فلزیاب‌های پیشرفته دارای وزن نسبتاً سنگینی هستند .

دلیل وزن آن است که در آن‌ها به ولت مصرف مضاعف برق از باتری‌های اسیدی مشابه موتورسیکلت استفاده شده .

معمولاً خود فلزیاب یا باتری آن‌ها یا هر دوی آن‌ها به کمر بسته می‌شود .

فلزیاب‌های پیشرفته قدرت تفکیک زیادی ندارند و نمی‌توانند فلزهای آهنی را از غیر فلزی جدا کنند و هر فلز یا آلیاژی را ببینند اطلاع می‌دهند.

فلزیاب‌های پیشرفته مانیتور ندارد و ساده می‌باشند.

فلزیاب‌های فرکانسی :

فلزیاب و طلا یاب با فرکانس پایین که از نوع فلزیاب فرکانس القائی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص (EDIT) یا (VDI DISC) و سطح و حجم ترشهولد (THRESHOLD) یا تارگت ایکس (TARGET X) می‌باشد توان بالای در تشخیص و تفکیک فلزات و اهداف مانند طلا و … را به صورت مجزا از یکدیگر داشته و در هر نوع صحنه کار که خاک بد ، زمین بد یا زمین آلوده باشد به راحتی می‌تواند اهداف را تفکیک نموده و تشخیص دهد و اپراتور فلزیاب یا کاربر فلزیاب باید با این نوع فلزیاب تمرین نموده زیرا با تمرین تجربه بدست آورده و با مهارت خود در هر نوع صحنه کار این نوع فلزیاب فرکانس پایین را متناسب تنظیم نماید تا عامل کشف طلا یا هدف واقعی گردد .

فلزیاب‌ها در تفکیک و شرایط تشخیص فلزات از جمله طلا ، نقره ، مس ، روی ، آهن ، نیکل ، کروم ، آلومینیوم ، برنز ، برنج ، قلع و آلیاژ فلزات به نسبت نوع مدار خود می‌تواند تنظیمات تفکیک را دارا باشد و تشخیص فلز آهنی یا فلز بی‌ارزش از فلز غیر آهنی یا فلز با ارزش در اصل تشخیص تفاوت بین فلزات به نسبت تفکیک می‌باشد .

 

فلزیاب اورجینال
فلزیاب اورجینال

فلزیاب‌های مغناطیسی :

شرایط متعلق به فلزیاب مغناطیسی و فلزیاب ولتاژ القائی مانند فلزیاب پالسی (PI) ، فلزیاب (VLF) ، فلزیاب (BFO) ، فلزیاب تی ار (TR) و دستگاه‌های مغناطیس سنج از نوع مگنومتر یا مگنت و تسلا می‌باشد که عملکرد این دسته دستگاه ها عمل تشخیص تفاوت فاز ایجاد شده از تغییرات مربوط به شرایط میدان مغناطیس در سر جستجو گر یا کوئل ، لوپ و سنسور مغناطیسی می‌باشد و هر نوع تغییر مغناطیسی از مواد معدنی یا منابع یا تغییرات لایه‌های زمین در صحنه کار می‌تواند مانند فلز مورد نظر یا طلا ایجاد واکنش یا پاسخ در این سیستم‌ها ایجاد نماید و تنظیمات تشخیص فلزات در فلزیاب مغناطیسی به صورت همه فلزات (ALL METAL) و تفکیک (DISCRIMINATION) یا (DISC) می‌باشد.

فلزیاب حرارتی راداری زمینی :

سیستم حرارتی راداری زمینی از منابع زیر دست یا پائین دست رادار زمینی دستی می‌باشد . این دسته سیستم‌ها از نظر عملکرد دارای قدرت بالایی می‌باشد و با تعیین عدد(VDI) و ابعاد هدف ترشهولد (THRESHOLD) می‌تواند واکنش دقیقی را برای تشخیص هدف ، طلا یا انواع فلزات با رنگ مربوط را داشته باشد ، اما برای عملیات نیازمند تجربه بالا اپراتور است. تخصص در زمینه عملیات با این سیستم‌های حرارتی راداری به تشخیص نوع رنگ ، اعداد ، تصاویر ، لکه رنگ ، صدا و حرکت آنتن نیز بستگی دارد که تشخیص آن به نوع مهارت اپراتور فلزیاب بستگی دارد .

سیستم فلزیاب حرارتی راداری یا رادار زمینی دستی حرارتی با نرم‌افزارهای گوناگون عمل می‌نماید که مخصوص خود این سیستم‌ها می‌باشد. فلزیاب حرارتی راداری یا رادار زمینی دستی حرارتی توانائی کاوش اهداف را با رنگ و اعداد (VDI) متعلق به همان هدف یا طلا را دارا می‌باشد و با هر دو نرم‌افزار برنامه لکه رنگ سه رنگ و نرم‌افزار تفکیک رنگ (COLOR PRO) عمل می‌نماید.

فلزیاب های فرکانسی آنتنی :

آنتنی فرکانسی یا فرکانسی ( رادار ) خصوصیات خاص عملکردی خود را دارا می‌باشد و این خصوصیات در دستگاه فرکانسی یا فلزیاب آنتنی فرکانسی مشخص نمودن نوع هدف یا فلز مانند طلا، نقره، مس، روی، آهن، نیکل، کروم، برنز، پلاتین، قلع و آلومینیوم به صورت مجزا با عدد وی دی ای VDI در تفکیک طبق اصول جداسازی انرژی فرکانس طلا یا انواع فلزات می‌باشد و وجود تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD این موقعیت در فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب آنتنی فرکانسی را ایجاد می‌نماید که بتواند موقعیت مواد معدنی، منابع، سنگ‌ها، کانی‌ها و اثر آن بر روی طلا یا هدف مورد نظر را تشخیص داده تا در تنظیمات لحاظ نمود و از خطا جلوگیری گردد.

ردیاب ها یا دستگاه های آنتن راداری دو دسته آنتن هستند که می توانند محیطی در حدود دو هزار متر مربع را کاوش کنند. این دستگاه ها می توانند کاوشگران را تا نزدیکی هدف راهنمایی کنند و سرعت کاوش را به مراتب بالاتر ببرند. این سیستم کمکی به دو صورت فرکانسی و خوراک خور کار می کند.

دستگاه فلزیاب چند کاره :

فلزیاب های چند کاره به خاطر اینکه ترکیبی از چند نوع سیستم کاوش هستند دارای قابلیت و عملکرد های متنوعی می باشند. و عملا با خرید یک دستگاه شما صاحب چند دستگاه خواهید شد. و این در حالی است که قیمت تک تک آنها را پرداخت نکرده اید. بهترین و کار آمدترین دستگاه های مکمل که می توانند در دفینه یابی کمک کنند فلزیاب آنتن راداری ، اسکنرها و یون یاب ها هستند.

اسکنر ها :

اسکنرها می توانند تصاویر لایه های زمین را به صورت دو بعدی و سه بعدی به کاوشگران نشان دهند .

این سیستم به دستگاه های تصویری هم شهرت دارد که می تواند تصاویر را به دو صورت لایو ویدیو و عکسبرداری چند بعدی به دست کاوشگران برساند.

فلز یاب معمولاً دارای اجزای زیر است :

جعبه کنترل

میله

دیسک یا آنتن

پس از این مورد لازم است تا تکنولوژی های به کار رفته در آن را نیز بررسی کرد که شامل :

تکنولوژی فرکانس پایین ، نوسان ساز یکسان ، القا پالسی میباشد .

هر کدام از تکنولوژی های به کار رفته در فلزیاب می تواند در نتایج به دست آمده دخیل باشد و لذا بهتر است پیش از هر چیز به این مورد دقت کنید. هر کدام از این اجزا در سیستم نقشی را بر عهده دارند که متناسب با نوع تکنولوژی تفاوت هایی در آنها دیده می شود .

حال که تمامی مراحل شناخت و انتخاب یک دستگاه را گذراندید بهتر است کمی اطلاعات در مورد نحوه کار با دستگاه به دست آورید. این اطلاعات در مورد مدل های مختلف تفاوت دارد و از طرفی هر مدل قابلیت هایی را در اجرای کار دارد که در دیگر مدل ها وجود نخواهد داشت. از این رو صرفاً خرید یک گنجیاب برای شما نتایج موثری را به دنبال ندارد و پیش از آن بهتر است در موارد بیان شده اطلاعاتی را به دست آورید . قیمت انواع گنج یاب و شرکت های وارد کننده این دستگاه به کشور نیز بعد از انتخاب نوع فلز یاب و کارایی آن نیاز به بررسی دارد .

گروهی از انواع فلزیاب که میتوانید در این سایت مشاهده کنید میتوان به شرح زیر نام برد :

فلزیاب آنتنی ، فلزیاب فرکانسی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب با کیفیت ، فلزیاب کارکرده ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب دلتا پالس ، فلزیاب نقطه زن ، کیت فلزیاب ، فلزیاب یونی ، فلزیاب بلغارستانی ، فلزیاب اقساط شیراز ، فلزیاب صوتی ، شاقولی فلزیاب ، فلزیاب ضد ضربه ، فلزیاب فیشر آمریکا ، فلزیاب حرفه ای شیراز ، فلزیاب اصل و با کیفیت ، ماهواره ای فلزیاب ، مشخصات فلزیاب گرت

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

خرید فلزیاب :

هنگام خرید فلزیاب اول باید دانست که فلزیاب چیست ؟

فلزیاب تعریف بسیار ساده‌ای دارد : ابزار یا وسیله‌ ای که برای یافتن اشیا فلزی پنهان یا مدفون در خاک استفاده میشود . روش کار فلزیاب به این صورت است که با ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف دیسک دایره‌ ای یا آنتن‌ های مخصوص خود اقدام به کاوش و جستجو لایه‌های زیرین و نزدیک به سطح خاک می‌کند . زمانی که این میدان‌ های مغناطیسی به جسم یا قطعه فلزی در محدوده آن میدان مغناطیسی برخورد کند شدت میدان مغناطیسی فلزیاب تغییر می‌کند و دستگاه متوجه وجود فلزی در اطراف دیسک یا آنتن می‌شود . در نتیجه از آن با استفاده از تکنولوژی که در آن به‌کار رفته است اطلاعات مورد نیاز را را در اختیار اپراتور دستگاه فلزیاب قرار می‌دهد .

در مورد دستگاه‌ های فلزیاب باید به این نکته دقت کنید که قدرت و توانایی تفکیک فلزات ، نشان‌دادن ، آنالیز و … بسته به نوع سیستم و ساختار آن متفاوت خواهد بود. هرچه میزان میدان مغناطیسی تولید شده توسط فلزیاب بیشتر باشد، عمق کشف فلز نیز بیشتر خواهد شد . در اصل میزان و عمق جستجو فلزیاب باتوجه‌به اندازه، شکل و جنس فلز تغییر می‌کند و همیشه در نوسان است. برخی مواقع این عمق بیشتر و گانی نیز کمتر خواهد بود .

طلایاب چیست ؟

بسیاری به‌ اشتباه فکر می‌کنند طلایاب و فلزیاب با هم یکی هستنداما گفتنیست : درست است که از نظر تکنولوژی ، ظاهر و کاربری این دستگاه‌های شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند ، اما طلایاب با فلزیاب در جزئیات خود تفاوت‌ های زیادی با‌هم دارند . بر خلاف اسم آن طلایاب به دستگاهی گفته می‌شود که علاوه بر تشخیص مکان فلز قادر است که نوع فلز را نیز برای اپراتور مشخص کند . در واقع طلایاب می‌تواند بگوید که فلزی که پیدا شده است یک فلز با آلیاژی از فلز است یا یک فلز تیرآهنی ، این موضوع در زمان جستجو و کشف طلا از اهمیت زیادی برخوردار است .

اما این دستگاه‌ های طلایاب تنها فلزی بودن یا تیرآهنی بودن فلز را مشخص می‌کنند . اما حال چرا به آن طلایاب می‌گویند ؟ پاسخ این سؤال در استفاده‌ای است که شکل مرسوم از این وسیله انجام می‌شود . به زبان ساده تر از دستگاه‌ های طلایاب برای پیداکردن گنج‌ ها و اشیا قدیمی استفاده می‌شود . در واقع بیشتر بخاطر استفاده از این ابزار در پیداکردن طلا و یا یافتن سکه‌ ها و وسیله هایی  از جنس طلا که مدفون شده در خاک است ، استفاده می‌شود به نام دستگاه طلایاب معروف شده است .

 

خرید فلزیاب
خرید فلزیاب

گنج یاب چیست ؟

سؤال بعدی که در ذهن ما به وجود می آید آن است که حالا که تفاوت فلزیاب و طلایاب را متوجه شدیم ، پس تفاوت این دستگاه‌ ها چیست ؟ گنج یاب نیز همچون طلایاب نیز نوعی دستگاه فلزیاب است . اما با توجه به تکنولوژی خاصی که در آن بکار رفته است ازفلزیاب متمایز میشود . گنج یاب به دستگاهی گفته می‌شود که علاوه بر توانایی شناسایی فلزات قادر است اطلاعات آن شئ را نیز ارزیابی کند . یا به‌ عبارت‌ دیگر گنج یاب توانایی آن را دارد که با استفاده از میدان مغناطیسی در اطراف دیسک یا آنتن‌ های مخصوص خود علاوه بر مشخص‌کردن آهنی یا غیر آهنی بودن فلز ، طلا یا غیر طلا بودن آن را نیز مشخص کند .

حالا میریم سراغ ویژگی های خرید فلزیاب حرفه ای:

وقت خرید فلزیاب حداقل باید عمق نفوذ حداقل ۴ متر را داشته باشد .

( البته تست شده و نه تنها روی کاغذ …. بلکه هم به صورت تضمینی تست و نوشته شده روی کاغذباشد )

هنگام خرید فلزیاب با کیفیت باید نشانگر حساسیت داشته باشد .

دستگاه فلزیاب یا طلایاب باید قابلیت تنظیم فرکانس را داشته باشد.

بالانس دستی داشته باشد .

اگردستگاه  بالانس دستی نباشد و فقط اتوماتیک باشد عمق نفوذ تقریبا کمتر می شود .

فلزیاب باید حتما تفکیک آهن و غیر آهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی just gold (فقط طلا) را داشته باشد .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتیط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید دستگاه فلزیاب

در خرید فلزیاب ، فلزیاب باید حذف ذرات ( ناخالصی های خاک ) حداقل ۶۰% داشته باشد :

توجه کنید که مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب یا طلایاب همین عامل حذف ذرات می باشد .

حتی گاهی حذف ذرات ۸۰% و ۹۰% دو برابر با هم اختلاف قیمت دارند .

اگر قصد خرید فلزیاب دارید از فلزیاب هایی استفاده کنید که دارای سیستم کاری VLF و PI و از همه بهتر PI تغییر یافته باشد .

سیستم کاری PI تغییر یافته تلفیقی از دو نوع سیستم کاری VLF و PI میباشند و در واقع سیستم کاری طوری طراحی شده است که هم قدرت تفکیک نوع VLF را دارد و هم قدرت نفوذ نوع PI را دارد که مزیت بسیار خوبی به حساب می آید .

شاید از منظر شما فلزیاب تصویری زیباتر و حرفه ای تر بنظر بیاید.

اما واقعیت این است که تصویری بودن دستگاه هیچ ربطی به عملکرد دستگاه فلزیاب ندارد.

اما با این حال اگر همچنان به خرید فلزیاب دستگاه طلایاب و یا فلزیاب تصویری مصمم هستید بهترین نوع دستگاه های تصویری فلزیاب ، دستگاه های با سیستم کاری PI تغییر یافته هستد که قادر هستند تصویر گیری چهار وجهی داشته باشند که از هر نوع تصویری بهتر،با کیفیت تر و البته با اطلاعات بیشتر از محل مورد نظر می باشند .

متاسافانه در کشور ما ایران عموم مردم فکر می کنند که هر چه قیمت یک چیزی

( حالا نه فقط  فلزیاب بلکه هر جنس دیگری ) بیشتر باشد حتما بهتر است .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتیط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب

خرید فلزیاب تصویری

 

خرید فلزیاب
خرید فلزیاب

 

همین جا باید تذکر بدیم که قیمت دستگاه فلزیاب ربطی به خوب بودن یا بد بودن آن ندارد …..

پس از این تظر تفکر استفاده می کنند و فلزیابی را که اصلا کارایی مناسب با کاوش خریدار ندارد را به فروش می رسانند .

مثل دستگاه مولتی متر .

البته همینجا باید این نکته را هم بگم که معلولا سراغ دستگاهی بروید که محبوبیت بیشتری در میان خریداران داشته باشد. این موضوع به این علت است که چون دستگاهی که محبوب است حتما فروش بالایی دارد و اگر فروش بالا باشد شرکت سازنده تلاش خواهد کرد مشتری های خود را با کارهایی مثل پشتیبانی بیشتر و بهتر ، گارانتی مورد اعتماد ، آپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری و صد ها مورد دیگر خدماتی راضی نگه دارد که همگی اهمیت بالایی دارند .

هم چنین دستگاه فلزیاب محبوب تمام اطلاعات و ویژگی ها و فیلم های تست و قیمتش در وبسایت ها وجود دارد .

چیزی برای مخفی کردن ندارد و با یک سرچ ساده کاملا قابل مشاهده و بررسی است .

به هیچ عنوان ربطی به کارایی دستگاه ندارد .

بسیاری از کلاهبرداران در زمینه فلزیاب که فاقد دفاتر ثابت هستند .

با حقه هایی از جمله این اینکه این دستگاه ساخت فلان کشور اروپایی است و برند است و ….. قیمت را الکی بالا می برند.

این در حالیست که ممکن است حتی این دستگاه اصلا ربطی به فلزیابی و کاربردی که شما نیاز دارید نداشته باشد .

برخی از دستگاه های تصویری از تکنولوژی GPR استفاده می کنند که باید گفت :

دقت داشته باشید این نوع سیستم های فلزیاب هیچ حساسیتی به طلا ندارند .

فقط و فقط به فلزات مغناطیسی مثل آهن حساست دارند و معمولا با اهن ربا تست میشوند .

بنابراین اصلا استفاده از این نوع دستگاه ها برای یافتن طلا یا جواهرات  توصیه نمی شود .

چون اصلا کاربردی برای فلزیابی و طلایابی و حتی گنج یابی ندارند.

صرفا برای ژئوفیزیک و زمین شناسی طراحی شده اند.

حتما شما اگر قصد خرید فلزیاب دارید ، دستگاه فلزیابی را خریداری کنید که :

فروشنده بصورت کامل ، دستگاه را در زمین و محل مورد نظر شما و البته در انواع خاک  تست کند .

همچنین دستگاه با گارانتی مطمئن تحویل شما دهد .

بهترین روش تست فلزیاب هم روش تست در ۱۰ لایه خاک از جمله :

ساروج ، مواد معدنی ، ذرات مختلف ، آهک ، ذغال ، ریشه درخت ، بتن ، خاک مرطوب و ……می باشد .

توجه کنید که تست در خاک معمولی و صخره یک تست کاملا معمولی میباشد .

چنانکه حتی دستگاهی با قیمت بسیار کم هم میتوانند به راحتی این تست را پاس کند .

لذا تست حرفه ای و کارآمد تست در ۱۰ لایه خاک که پیش تر گفتیم است .

متراژ های عمق زنی بالای 10 متر را برای فلزات جدید به هیچ عنوان باور نکنید .

این یک تبلیغ بی محتوا برای فروش دستگاه بی کیفیت فلزیاب است که اکثر فروشندگان به کار می گیرند .

به این قضیه مهم هم توجه کنید که بعضی از فروشنده های فلزیاب  و حتی اشخاص ناشی از بحث یونیزه شدن طلا استفاده خود را می کنند.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتیط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

در مورد خرید فلزیاب و یونیزه شدن طلا باید گفت :

اگر یک دستگاه فلزیاب اگر فلزی را به ابعاد 20*20 سانتی متری را در ژرفایی حدود 2 متری زمین تشخیص دهد ههمان دستگاه می تواند یک فلز قدیمی با همان ابعاد ذکر شده را در عمق 3 متری تشخیص دهد که این قضیه  به یونیزه شدن طلا باز می گردد. با اینکه بحث در مورد خرید فلزیاب بسیار زیاد ، گسترده و متنوع می باشد اما ما سعی کردیم که مهم ترین ویژگی های یک خرید فلزیاب امن را خدمت مخاطبان همراه سایت یاد آوری کنیم .

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

خرید فلزیاب ارزان : 09013000352

در مورد خرید فلزیاب ارزان اول باید فهمید فلزیاب چیست ؟

تعریف ساده ی فلزیاب یعنی ابزار یا وسیله‌ای برای یافتن اشیا فلزی پنهان یا مدفون شده در خاک است .

روش کار فلزیاب به این صورت است که با تولید یک میدان مغناطیسی در اطراف دیسک دایره‌ای یا آنتن‌های مخصوص اقدام به کاوش و جستجو لایه‌های زیرین و نزدیک به سطح خاک می‌کند. هرگاه این میدان‌های مغناطیسی به جسم یا قطعه فلزی در محدوده آن میدان مغناطیسی برخورد کند شدت میدان مغناطیسی فلزیاب تغییر می‌کند و دستگاه متوجه وجود فلز در اطراف دیسک یا آنتن می‌شود. پس از آن با استفاده از تکنولوژی که در آن به‌کاررفته است اطلاعات را در اختیار اپراتور دستگاه فلزیاب قرار می‌دهد.

در مورد دستگاه‌های فلزیاب باید به این نکته دقت کنید که قدرت و توانایی تفکیک فلزات ، نشان‌دادن ، آنالیز و … بسته به نوع سیستم و ساختار آن متفاوت خواهد بود. هرچه میزان میدان مغناطیسی تولید شده توسط فلزیاب بیشتر باشد، عمق کشف فلز نیز بیشتر خواهد شد. در اصل میزان و عمق جستجو فلزیاب باتوجه‌به اندازه، شکل و جنس فلز تغییر می‌کند و همیشه در نوسان است. برخی مواقع این عمق بیشتر و گانی نیز کمتر خواهد بود.

اکنون وقت آن رسیده که بدانیم طلایاب چیست ؟

بسیاری از افراد به‌ اشتباه فکر می‌کنند طلایاب و فلزیاب با هم یکی هستند .

درست است که از نظر تکنولوژی ، ظاهر و کاربری این دستگاه‌های شباهت‌ های زیادی با هم دارند.

اما طلایاب با فلزیاب در جزئیات تفاوت‌های زیادی با‌هم دارند. بر خلاف اسم آن طلایاب به دستگاهی گفته می‌شود که علاوه بر مشخص‌کردن مکان فلز قادر خواهد بود که نوع فلز را نیز مشخص کند. در واقع طلایاب می‌تواند بگوید که فلزی که یافت کرده است یک فلز با آلیاژ آهن است. یا یک فلز تیرآهنی، این موضوع در زمان جستجو و کشف طلا از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

اما این دستگاه‌های طلایاب تنها آهنی بودن یا تیرآهنی بودن فلز را مشخص می‌کنند چرا به آن طلایاب می‌گویند؟ پاسخ سؤال در استفاده‌ای است که به‌صورت مرسوم از این وسیله انجام می‌شود. به زبان خیلی ساده از دستگاه‌های طلایاب برای پیداکردن گنج‌ها و اشیا قدیمی استفاده می‌شود. در واقع بیشتر به‌خاطر استفاده از این ابزار در پیداکردن طلا و یا یافتن سکه‌های طلای مدفون شده در خاک استفاده می‌شود به نام دستگاه طلایاب معروف شده است.

 

خرید فلزیاب ارزان
خرید فلزیاب ارزان

 

حال میتوان گفت در مورد خرید فلزیاب ارزان اینطور گفت :

تمامی فلزیاب های ارزان قیمت زیر 4 میلیون تومان دست ساز می باشند که کیفیت خیلی پایینی دارند .

معمولا توسط افرادی مثل تعمیر کاران لوازم برقی و وسایل صوتی و تصویری و یا دانشجوهای رشته ی الکترونیک ساخته می شوند که دستگاه ها را از روی نقشه ها و شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری کرده و میسازند . در نتیجه چون تخصص و تجربه کافی در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند،دستگاه ها را با عمق های کاذب تحویل مشتری می دهند .

در مورد خرید فلزیاب ارزان در همین جا متذکر می شویم که خطای اینجور دستگاه ها حداقل 50 تا 70 درصد می باشد .

اگر نمی توانید هزینه ی بیشتری را صرف خرید دستگاه فلزیاب کنید یا فقط به دنبال خرید فلزیاب ارزان هستید بهتر است وقت و هزینه خود را تلف نکنید چرا که حتی اگر در محل مورد نظر شما فلزی وجود داشته باشد این دستگاه ها حداقل 5 جا را بعنوان هدف شناسایی می کنند و موجب سر در گمی شما می شوند.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

قیمت ارزانترین فلزیاب

قیمت فلزیاب ارزان

فلزیاب ارزان و با کیفیت

البته لازم به ذکر است :

برای مبتدیان همین فلزیاب های ارزان قیمت هم مناسب می باشد تا بتوانند خوب یاد بگیرند.

بچه ها، نوجوانان و بزرگسالان به طور یکسان :

شکار گنج برای آنها هیجان انگیز است.

در واقع برای گنج یابی سن مطرح نیست بعضی از افراد تنها برای سرگرمی از فلزیاب استفاده میکنند .

حتی با فلزیاب برای مبتدیان به طور معمول پیدا کردن تمام اشیاء فلزی شامل :

طلا

نقره

آهن

نیکل

مس

برنج

آلومینیوم

قلع

سرب

برنز

هم هیجان انگیز است ، شاید شما مکانهایی بروید که اصلا کسی آنجا را اسکن نکرده باشد و برای شما ماجراجویی خوبی باشد.

به همین منظور خرید فلزیاب ارزان هم میتواند هیجان مبتدیان را ارضا کند.

برای خرید فلزیاب ارزان میتوان به سراغ فلزیاب های دست دوم و کار کرده رفت .

در مرحله اول به اصالت دستگاه توجه داشته باشید.

راه های مختلفی برای استعلام دستگاه های شرکتی ( خارجی مانند دستگاه های مینلب ) وجود دارد که شما می توانید به عنوان مثال با استعلام شماره سریال یا مراجعه به سایت سازنده دستگاه ویا برقراری تماس تلفنی یا ایمیل به به تولید کنندگان فلزیاب از اصالت فلزیاب کارکرده باخبر شوید.

در مرحله ی بعد شکل ظاهری دستگاه بررسی شود.

اپراتورهای گرامی توجه داشته باشند که هنگام خرید دستگاه گنج یاب کارکرده نباید شکستگی در لوپ یا پروب های فلزیاب وجود داشته باشد،و تا حدی دستگاه سالم باشد به عنوان مثال فلزیابی که 2 بار کاوش کرده با فلزیابی که 2 سال کاوش کرده باشد تفاوت بسیار مشخصی دارد که در قیمت گذاری و قدرت دستگاه باید دقت شود.

 

خرید فلزیاب ارزان
خرید فلزیاب ارزان

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فلزیاب ارزان

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

قیمت فلزیاب دست دوم یا کاکرده معمولاً نصف قیمت نو همان دستگاه می باشد .

(با تفاوت 1-2 میلیونی کم یا زیاد) عملکرد دستگاه. فلزیاب را قبل از خرید حتما تست کنید و از کارایی مربوط به دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید و از فروشنده بخواهید اجازه تست دستگاه کاکرده را به شما بدهد. آموزش؛ دستگاه را ترجیحا از شخصی بخرید که استفاده کردن از دستگاه خود را بلد باشد و شما هر سوالی داشته باشید ایشان اموزش صحیح را به شما بدهد. چرا که اگر بلد نباشید مجبورید در ازای آموزش نحوه استفاده از دستگاه، به دیگران پول پرداخت کنید اگر قصد خرید فلزیاب ارزان را دارید عجولانه رفتار نکنید و قبل خرید به این نکات توجه کنید. فلزیاب برای کارهای مختلفی طراحی شده است.

در رابطه با خرید فلزیاب ارزان به عنوان مثال :

بعضی از این دستگاه ها برای جستجوی سکه انگشتر ، جواهرات و هم چنین تفکیک دقیق تر طراحی شده است . هم چنین فلز یاب هایی هم وجود دارد برای جستجوی اجسام بزرگتر مانند لوله های گاز و فلز یاب pi یا پالسی برای عمق زنی بالاتر استفاده می شود . بر طبق تحقیقات انجام شده زمانی که مردم یک کالای شیک و تمیز را می بینند برای خرید ان جذب می شوند. خوشبختانه در رابطه با خرید فلزیاب صدق نمی کند ، زیرا کالای لوکسی در این حوزه وجود ندارد.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فلزیاب تصویری ارزان

فلزیاب قوی و ارزان

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

خرید دستگاه  فلزیاب :

با عرض سلام خدمت کاربرن محترم سایت فلزیاب شهر . 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب

انواع دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تریجور

دستگاه فلزیاب جدید

در خرید دستگاه  فلزیاب بهتر است که اول بدانیم که اصلا فلزیاب چیست ؟

اینگونه بگوییم که فلزیاب به دستگاهی گفته میشود که برای پیدا کردن یا نمایان کردن اشیای پنهان یا مخفی شده یا مدفون شده زیر خاک ، بین دیوار یا دیواره ها و یا کوهستان ها و زیر سخره ها و سنگ ها به کار گرفته میشود و قصد از خرید دستگاه فلزیاب معمولاً برای پیدا کردن اشیای قدیمی نیز استفاده می شود . طرز کار این دستگاه ها کاملاً براساس قوانین فیزیک بوده و اگر ابتدا با طرز کار دستگاه های فلزیاب آشنا شویم بهتر است برای خرید دستگاه فلزیاب .

براساس قوانین فیزیک دیسک‌ های دستگاه فلزیاب یک میدان مغناطیسی در اطراف خود به وجود می آورد .

هنگامی‌ که یک جسم فلزی داخل این میدان مغناطیسی تولید شده‌ قرار بگیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر میکند .

دستگاه با توجه به سیستمی که از قبل برایش تعبیه‌ شده است بوق میزند و آلارم  می دهد تا کاربر متوجه شود که جسم‌ فلزی در آن قسمت وجود دارد .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتیط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید فلزیاب

خرید و فروش فلزیاب

تعمیر دستگاه فلزیاب

فروش دستگاه فلزیاب

روش القاء پالس :

در اين روش از يك يا چند سيم‌پيچ مشتركاً بعنوان فرستنده و گيرنده استفاده مي‌شود .

در اين فن‌آوري با ارسال پالسهاي كوتاه ولي قوي، ميدان مغناطيسي شديدي در جهت پايين ( زمين ) و بلافاصله در جهت عكس توليد مي‌شود .

اين تغيير جهت ميدان مغناطيسي باعث ايجاد يك ميدان مغناطيسي القايي در فلز بطرف بالا مي‌شود .

سپس سيستم كنترلي باز به سرعت يك پالسديگر مي‌فرستند تا ميدان مغناطيسي فرستنده، ميدان القايي فلز را شكار كند !

اين نوع سيستم‌ها در تشخيص جنس فلز ضعيف عمل مي‌كنند ولي براي استفاده در مكانهايي كه رسانايي بالا دارند مثل :

زمين‌هاي نمكي، خيس و حتي در اعماق زياد به خوبي جواب مي‌دهند .

بهترین دستگاه فلزیاب

 

خرید دستگاه  فلزیاب
خرید دستگاه  فلزیاب

حال به سراغ آن میرویم تا ببینیم در خرید دستگاه فلزیاب از چه اجزایی تشکیل شده است :

تثبیت‌ کننده :

این بخش از دستگاه در واقع کمک به پایداری شکل دستگاه در حین حرکت می‌کند .

در واقع نقش حمایتی یا همان اسکلتی را در دستگاه ایفا می کند.

دستگاه فلزیاب تصویری

جعبه کنترل :

میتوان گفت همان مغز متفکر دستگاه است .

تمامی کنترل‌ های دستگاه ، پردازش اطلاعاتی که از سیگنال‌ ها می آید ، دریافت پالس‌ها و تجزیه آن ها و حتی نمایشگر در این قسمت قرار می‌گیرد .

دستگاه فلزیاب سوپرمکس

کویل :

یک صفحه فلزی است که به شکل مدو یا مستطیل می باشد که در قسمت پایین دستگاه در نزدیکی سطح زمین قرار دارد .

اساس کار دستگاه فلزیاب با میدان مغناطیسی است که این صفحه در اطراف خود ایجاد می کند .

بسته به نوع و کیفیت دستگاه اندازه این کویل ها متغیر است و میدان‌ مغناطیسی با شدت های متفاوتی را ایجاد می کند.

دستگاه فلزیاب دیجیتالی

شفت :

میله‌ ای است که کویل جستجوگر یا همان صفحه ی مغناطیسی دستگاه را به جعبه کنترل یا همان مغز متفکر دستگاه متصل می‌کند .

تقسیم بندی دستگاه فلزیاب از نظر خروجی :

آنالوگ
دیجیتال
تصویری

 • فلزیاب آنالوگ :

فلزیاب آنالوگ از طریق فرکانسی که به زمین وارد می کند و از زمین دریافت می کند جنس ماده را شناسایی می کند ( فلزیاب انالوگ تفکیک ندارد ) .

 • فلزیاب دیجیتالی :

فلزیاب دیجیتالی دارای صفحه دیجیتال بوده و قادر به تفکیک و تعیین متراژ می باشد. در فلزیاب دیجیتالی از لوپ و دیسک استفاده می شود.

 • فلزیاب تصویری :

فلزیاب تصویری قادر به ویرایش تصویر داخل زمین می باشد . به طور مثال اگر مجسمه ای داخل زمین باشد شکل مجسمه را نشان می دهد .

فلزیاب های تصویری قادر به شناسایی حفره ی غارها و غیره هستند.

 

خرید دستگاه  فلزیاب
خرید دستگاه  فلزیاب

 

تقسیم بندی دستگاه فلزیاب از دیدگاهی دیگر :

 • فلزیاب حرارتی
  فلزیاب فرکانسی
  فلزیاب لیزری

 

 • فلزیاب حرارتی :

فلزیاب حرارتی ، حرارت و گازی که از فلز پخش می شود را تجزیه و تحلیل کرده و جنس را شناسایی می کند.

 • فلزیاب فرکانسی :

هر داخل زمین فرکانسی از خود پخش می کند که فلزیاب این فرکانس را دریافت کرده و شناسایی می کند. فلز داخل زمین هر چه قدر کوچک تر باشد فرکانس کمتری از خود پخش می کند و فلزیاب دچار خطا می شود. در موقع استفاده از این نوع فلزیاب باید خیلی ارام دیسک و یا لوپ را حمل کرد چون فرکانس به درستی به دستگاه نمی رسد و درصد خطای دستگاه بالا می رود.

 • فلزیاب لیزری :

فلزیاب لیزری دارای چند نوع لیزر متفاوت می باشد که این لیزرها را داخل زمین منتقل می کند در عمق معین اگر لیزر به فلزی برخورد کند به سرعت ان را شناسایی می کند در اینجا کوچک و بزرگ بودن فلز اهمیت چندانی ندارد.

در خرید دستگاه  فلزیاب ، دستگاه های فلزیاب تنوع و مدل های مختلفی دارد که میتوان گفت تقریبا هفت مدل هستند که ما مهم ترین و کارامد ترین مدل های آنها را که 5 مدل است را به شما معرفی میکنیم و به اختصار برای شما در زیر توضیح می دهیم .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتیط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید فلزیاب تصویری

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

قیمت اصلی دستگاه فلزیاب

فلزیاب های (VLF) :

این دستگاه‌ ها کوچک بوده بسیار سبک هستند و دیسک آن‌ ها حدود 25 سانتی‌ متر می باشد .

می توانند یک شی‌ء فلزی یک در یک متر را در عمق حدودی یک متری زمین پیدا کنند .

قدرت تفکیک کمی دارند و برای اشیای فلزی که سطح زمین بسیار نزدیک هستند مناسب می باشند .

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری

فلزیاب‌ های (PI)  :

قدرت بیشتری دارند ودارای زن سنگین تری هستند چون از باتری‌ های سنگین استفاده می کنند .

از ضعف‌ های این نوع نداشتن قدرت تفکیک بین آهن و سایر فلزات مانند طلا

نداشتن صفحه ی مانیتور نیز از ضعف های آن می باشد .

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

فلزیاب‌ های صنعتی :

در صنایع مختلفی مانند فرش ، ماشین ، چوب‌ بری ،  صنایع بسته ‌بندی و … از آن‌ ها استفاده می شود .

فلزیاب‌ های  (TR) :

این دستگاه‌ ها نیز قدرت تفکیک ندارند و معمولاً برای پیدا کردن فلز های بزرگ مانند لوله‌ های آب مورد استفاده قرار می‌گیرند .

از دیگر معایب دستگاه های ( تی آر) سخت بودن کار با دستگاه ، گم کردن هدف و ضعف در تعیین محل دقیق فلز می باشد .

به همین خاطر خرید عمومی زیادی ندارند و در کارهای خاص مربوط با کارایی آن مورد استفاده قرار میگیرد .

پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب

 

خرید دستگاه  فلزیاب
خرید دستگاه  فلزیاب

 

فلزیاب‌ های فرکانسی یا طلایاب ها در خرید دستگاه  فلزیاب :

این نوع از دستگاه‌ ها از نوع فرکانس القایی یا جذبی با تنظیمات تفکیکی و تشخیصی و سطح و حجم ترشولد یا تارگت ایکس می باشند ، به همین خاطر قدرت تفکیک فوق‌ العاده‌ای دارند و به‌ راحتی می‌توانند طلا را از سایر فلزات در زمین‌ های ناهموار و با شرایط نامساعد جوی مانند باران زمین مرطوب و… نیز تشخیص دهند . از دیگر دستگاه‌ های پیشرفته نیز می‌‌توان به فلزیاب‌ های مغناطیسی و حرارتی رادار زمین اشاره کرد که آن‌ها هم قدرت تفکیک بالایی دارند. برای خرید دستگاه فلزیاب تقریبا تمام این نوع دستگاه ها را در شرکت فلزیاب شهر با بیش از بیست سال سابقه ی فروش و دفتر ثابت در زمینه ی انواع فلزیاب میتوانید به راحتی در اختیار داشته باشید و با مشاوره ی مناسب انتخاب خود را در زمینه ی خرید انجام دهید .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتیط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

بهترین دستگاه فلزیاب موجود در ایران

دستگاه فلزیاب تصویری و مغناطیسی

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب دیجیتالی

تعمیر دستگاه فلزیاب

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

خرید و فروش فلزیاب : 09013000352

فلزیاب شهر در زمینه خرید و فروش فلزیاب طلایاب ,گنج یاب , ردیاب , معدن یاب ,فلزیاب تصویری و طلایاب حرفه ای , لیست قیمت انواع فلزیاب فعالیت می کند . فلزیاب شهر با مشاوره رایگان در مورد خرید چه نوع دستگاه با بهترین عمق و در چه منطقه ای از زمین و در امر خرید و فروش فلزیاب شما را راهنمایی میکند .

در وب سایت ما همه دستگاه های گنج یاب موجود می باشد و همه دستگاهها کاملا اورجینال عرضه می شود . پس با ما در ارتباط باشید . فلزیاب یک دستگاه موثر در یافتن فلزات در عمق زمین و یا دورن اجسام است که بر طبق باور قدیمی برای یافتن گنج از آن استفاده می شود .

دستگاه فلزیاب انواع مختلفی دارد و لذا پیش از هر چیز می بایست اطلاعاتی را که قبل از خرید و فروش فلزیاب نیاز به بررسی دارد را به دست آورد کمتر کسی را می توان یافت که رویای یک شبه پولدار شدن را در سر نداشته باشد . بسیاری از کسانی که این رویا را در سر می پرورانند احتمالا به فکر خرید دستگاه فلزیاب نیز افتاده اند ، این ذهنیت که فلزیاب تنها برای جست و جوی طلا استفاده می شود، از سال های پیش در میان مردم رایج بوده است ، اما امروزه بسیاری آن را تنها خیال واهی می دانند.

باید بگویم که این امر واقعیت دارد و با یک گنجیاب می توان به آن دست یافت.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

دفتر فروش فلزیاب در تهران

نگاهی به تاریخچه ی خرید و فروش فلزیاب :

در اواخر قرن نوزدهم بسیاری از دانشمندان و مهندسین دانش خود را بکار گرفتند تا دستگاهی را با قابلیت واکنش نسبت به فلزات اختراع کنند، چنین دستگاهی می توانست در جستجوی معادن ابزاری بسیار کاربردی و کلیدی محسوب می شود.
فیزیکدان المانیHeinrich Wilhelm Doveسیستم موازنه ی القایی induction balance ابداع کرد که صد سال بعد زمینه ساز تکامل فلزیاب های امروزی قرار گرفت. اولین دستگاه ها بسیار ابتدایی بوده و مصرف باتری بالایی داشتند و میزان عمق نفوذ در ان ها نیز بسیار پایین بود.

در جولای ۱۸۸۱ رئیس جمهور وقت امریکا جیمز گارفیلد در سانحه ای با گلوله زخمی شد. الکساندر گراهامبل تلاش کرد تا به کمک یک دستگاه فلزیاب محل گلوله را بیابد و به پزشکان کمک کند اما متاسفانه در این امر ناکام ماند. مدتی بعد مشخص شد که روش ابتکاری گراهامبل می توانست کار ساز باشد اما دلیل شکست روش او تداخل امواج دستگاه با فلز های سیم پیچ مانند تختی بوده که جیمز گارفیلد را بر روی ان خوابانده بودند. این اتفاق خود نقطه ی عطف تاریخی جالبی محسوب می شود چرا که استفاده از این سیستم نوین برای اولین بار بسیار هیجان انگیز وجالب بوده است.

 

خرید و فروش فلزیاب
خرید و فروش فلزیاب

 

تقسیم بندی فلزیاب ها از نظر خروجی :

انالوگ

دیجیتال

تصویری

فلزیاب انالوگ :

فلزیاب انالوگ از طریق فرکانسی که به زمین وارد می کند و از زمین دریافت می کند جنس ماده را شناسایی می کند (فلزیاب انالوگ تفکیک ندارد).

فلزیاب دیجیتالی :

فلزیاب دیجیتالی دارای صفحه دیجیتال بوده و قادر به تفکیک و تعیین متراژ می باشد. در فلزیاب دیجیتالی از لوپ و دیسک استفاده می شود.

فلزیاب تصویری :

فلزیاب تصویری قادر به ویرایش تصویر داخل زمین می باشد . به طور مثال اگر مجسمه ای داخل زمین باشد شکل مجسمه را نشان می دهد .

فلزیاب های تصویری قادر به شناسایی حفره ی غارها و غیره هستند.

هنگام خرید و فروش فلزیاب اما هیچگاه منظور از دستگاه فلزیاب آن چیزی نیست که در تصور عامیانه وجود دارد.

از گنج یاب برای موارد مختلفی استفاده می شود که جست و جوی طلا یکی از آن هاست.

سوالی که در ذهن افراد مطرح می شود این است که فلز یاب چیست و دستگاه فلزیاب چگونه کار می کند؟

چگونه می توان از گنجیاب برای جست و جوی فلزات در عمق زمین استفاده کرد؟

این دستگاه را از طریقی می توان تهیه کرد؟ یا به فروش رساند؟

آیا تضمین و خدمات پس از فروشی برای این محصول استفاده می شود؟

و در نهایت سوال کلی که وجود دارد این است که آیا دستگاه فلزیاب واقعا به کشف طلا کمک می کند؟

همه این سوالات را می توان تنها با یک جست و جوی ساده در سایت های مختلف به دست آورد اما مهم ترین نکته در انتخاب دستگاه فلزیاب آن است که این دستگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

برجسته ترین موضوعی که هنگام تهیه دستگاه فلزیاب باید به آن اهمیت دهید نوع دستگاه گنج یاب می باشد.

خرید و فروش فلزیاب
خرید و فروش فلزیاب

بر همین اساس ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنید :

آیا از گنجیاب برای تفریح و سرگرمی استفاده می کنید؟

آیا عمق نفوذ برای شما اهمیت دارد؟

فلزیاب را در چه مکانی می خواهید استفاده کنید؟

آیا وزن، صفحه دیجیتال، کارکرد و قدرت تشخیص دستگاه تاثیری در انتخاب شما خواهد گذاشت؟

یا صرفا جهت فروش است؟

سوالات بسیاری در این زمینه وجود دارد، باید پیش از خرید و فروش فلزیاب به آن پاسخ داده شود.

بعد از یافتن پاسخ این سوالات می توان از میان انواع فلز یاب ها ، بهترین آن را با توجه به کاربرد انتخاب نمود.

انواع فلزیاب ها  در خرید و فروش فلزیاب :

فلزیاب تفریحی

فلزیاب صنعتی

فلزیاب حرارتی

فلزیاب مغناطیسی

فلزیاب فرکانسی

و…

پس از انتخاب یک فلزیاب لازم است تا تکنولوژی های به کار رفته در آن را نیز بررسی کرد.

زمانی که یک گنجیاب را انتخاب می کنید باید بدانید که این دستگاه از چه اجزا و تکنولوژی ساخته شده است تا در آینده بتوانید از آن استفاده کنید یاخرید و فروش فلزیاب انجام دهید.

 

خرید و فروش فلزیاب
خرید و فروش فلزیاب

 

تکنولوژی فلزیاب:

فرکانس پایین

نوسان ساز یکسان

القا پالسی

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب دست ساز

فروش فلزیاب کارکرده

فروش فلزیاب

هر کدام از تکنولوژی های به کار رفته در گنج یاب می تواند در نتایج به دست آمده دخیل باشد و شما را در امر خرید و فروش فلزیاب راهنمایی کند.قیمت انواع گنج یاب و شرکت های وارد کننده این دستگاه به کشور نیز بعد از انتخاب نوع فلز یاب و کارایی آن نیاز به بررسی دارد. 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش دستگاه فلزیاب

فروش فلزیاب مینلب

خرید فلزیاب

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

خرید و فروش فلزیاب دست دوم : 09013000352

تکنولوژی دستگاه های فلزیاب و طلایاب این روز ها بسیار در بین مردم شناخته شده است و هر کسی دوست دارد در مورد آن ها اطلاعاتی را کسب کند ، در واقع این سیستم ها با استفاده از برنامه نویسی های کامپیوتری ( نسخه های بروز و جدید تر ) می توانند مختصات نسبی و یا حتی دقیق با استفاده از تکنولوژی های گران تر، اشیاء فلزی را قابل مشاهده نمایند. البته اشیائی که در اعماق زمین وجود دارند. در گذشته تنها به میدان مغناطیسی بسنده می کردند، اما حالا دیگر تکنولوژی توانسته قابلیت های تشخیص بهتری را در اختیار افراد قرار دهد.

از مزیت های خرید فلزیاب دست دوم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

از نظر قیمتی :

با توجه به اینکه در بازار ایران هر روز نرخ ارز بالا می رود و دستگاه های اکبند هم متناسب با دلار روز بالا می رود و خیلی از افراد توانایی خرید محصولات به صورت اکبند را ندارند و به سمت خرید محصولات دست دوم و کارکرده سالم می افتند که اگر یک دستگاه سالم را بتوانند خریداری کنند نفع کردند ولی بعضا پیش میاد دچار افرادی می شوند که با کلاهبرداری دستگاه های فیک و خراب را تحویل آنها می دهد .

خرید دستگاه مطمئن و توصیه شده :

استفاده از فلزیاب هایی که با اینکه کارآیی و عملکرد بالایی را دارند ولی دیگر تولید نمی شود و این دستگاه ها توسط افراد با تجربه توصیه می شود که متاسفانه دستگاه اکبند آن وجود ندارد. میتوانید دستگاه دست دوم محصولاتی که دیگر تولید نمی شود و یا وارد ایران نمی شود بتوانید به صورت اورجینال و سالم و همچنین قیمت مناسب تهیه کنید .

دستگاه مناسب افرادی که تازه کاوش را شروع کرده اند :

همچنین افرادی که تازه وارد بحث کاوش و فلزیاب می شوند اگر از یک دستگاه دست دوم و قیمت پایین کار را شروع کنند خیلی بهتر است چون معمولا اولین خرید هر کاوشگر با توجه به هدفی که دارد و همچنین در محیط هایی که کاوش می کند هر دستگاه نقاط ضعف و قوتی دارد و مجبور می شود که دستگاه خود را بفروشد و با یک دستگاه دیگر کار کند خرید فلزیاب دست دوم و کارکرده یک فرصت مناسب برای افراد تازه کار است.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب دست ساز

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

دفتر فروش فلزیاب در تهران

در خرید و فروش فلزیاب دست دوم همواره دستگاه های فلزیاب با محیط اطراف خود و با خاک ارتباط نزدیک دارند .

عوامل بسیاری از جمله رطوبت بالای خاک ، تجمع نخاله های فلزی، تجمع شدید مواد معدنی، وجود سنگ ها و یا خاک های دارای مواد فلزی و عدم تنظیم صحیح و کاربری مناسب از مهم ترین عوامل موًثر در کاهش دقت این سیستم ها می باشند.یکی از مهم ترین فاکتورهای موًثر در عمق فلزیابی، انتخاب سنسور می باشد یک اصل کلی در میدان های مغناطیسی نشان می دهد هر چه قطر سنسور یا Coil یک فلزیاب بیشتر باشد، عمق نفوذ سیستم بیشتر شده و حساسیت دستگاه به اجسام کوچک کمتر می شود و هر چه قطر سنسور کوچک تر باشد عمق نفوذ کمتر و حساسیت به اهداف کوچک تر بیشتر می شود، از این رو محصولات ما دو سنسور ارائه می گردد تا کاربر بتواند بسته به نیاز خود عمق های مختلفی را تحت پوشش قرار دهد.

دستگاههای فلزیاب بر اثر کاوش در محیط های سخت و شرایط عملیاتی دشوار دچار آسیب میشوند و باید بایک دستگاه نو جایگزین شوند. گاهی اوقات نیز کاوشگر قصد دارد تا فلزیاب خود را با یک دستگاه جدیدتر تعویض کند تا بتواند در کاوش خود از مزایای یک گنج یاب پیشرفته بهره ببرد از این رو به سراغ افرادی که خرید و فروش فلزیاب دست دوم انجام میدهند , میروند. گاهی ممکن است به دلیل مبتدی بودن یا کمبود بودجه ی شما شرکت هایی که خرید و فروش فلزیاب دست دوم انجام میدهند شمارا تشویق کنند تا دستگاه فلزیاب دست دوم یا کار کرده تهیه کنید.

 

خرید و فروش فلزیاب دست دوم
خرید و فروش فلزیاب دست دوم

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب کارکرده

خرید و فروش فلزیاب

خرید فلزیاب

اما چند نکته ای وجود دارد که اگر از آن اطلاع داشته باشید بد نیست :

موضوع اول گارانتی این دستگاه هاست :

همه مارک ها گارانتی دارند ولی آیا میدانید که چقد از گارانتی این دستگاه مانده است ؟

گارانتی آن اصلا تمام شده است یا نه ؟

مالک قبلی چگونه با فلزیاب کار انجام داده؟

آیا ضربه ای دیده است یا سالم است؟

و باید ببنید این دستگاه ارزش خریدن دارد یا نه ؟

همانظور که عنوان شد با توجه به شرایط کنونی و افزایش قیمت گنج یاب ها و دستگاه های فلزیاب بسیاری از اپراتور ها به فکر خرید فلزیاب کار کرده می افتند . هنگام خرید و فروش فلزیاب دست دوم به این چند نکته ای که در زیر ذکر می کنیم توجه کنید تا بتوانید یک دستگاه مناسب خریداری کنید.

در مرحله اول به اصالت یک دستگاه توجه داشته باشید.

راه های مختلفی برای استعلام دستگاه های شرکتی ( خارجی مانند دستگاه های مینلب ) وجود دارکه شما می توانید به عنوان مثال با استعلام شماره سریال یا مراجعه به سایت سازنده دستگاه ویا برقراری تماس تلفنی یا ایمیل به تولید کنندگان فلزیاب از اصالت فلزیاب کارکرده باخبر شوید. شاید بسیاری فکر کنند که انتخاب و خرید این دستگاه ها در حال حاضر بسیار سخت و غیرممکن است، اما برای پاسخ به بخشی از این سوال باید گفت که واقعا چنین نیست. اگر یک مرکز خرید و فروش فلزیاب دست دوم معتبر بتواند برند های برتر فلزیاب را متناسب با نیازسنجی شما در اختیارتان قرار دهد قطعا کار آسان تر خواهد بود.

بعلاوه این که به هیچ عنوان دستگاه فلزیاب بدی وجود ندارد، بلکه این محدوده مغناطیسی و همین طور قیمت است که مشخص می کند کیفیت دستگاه شما تا چه میزان بالا باشد.

این دستگاه ها ممکن است در شرایطی که اپراتور آن ها فردی کاربلد و آشنا به تکنیک های لازم باشد، خیلی عملکرد بهتری ارائه دهند.

فواید خرید فلزیاب دست دوم در یک نگاه :

قیمت کمتر در مقایسه با فلزیاب نو

راندمان و کارکرده مشابه دستگاه نو

انتخاب از بین طیف وسیعی از دستگاه های تصویری و بوقی

امکان معاوضه فلزیاب با ملک

گارانتی و خدمات پس از فروش

آموزش کار با فلزیاب به صورت رایگان

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آها استفاده کنید مانند :

فروش دستگاه فلزیاب

فروش فلزیاب مینلب

 

خرید و فروش فلزیاب دست دوم
خرید و فروش فلزیاب دست دوم

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فروش فلزیاب :

فلزیاب شهر در زمینه خرید و فروش فلزیاب ، طلایاب ,گنج یاب ,ردیاب, معدن یاب ,فلزیاب تصویری ,و طلایاب حرفه ای, لیست قیمت انواع فلزیاب فعالیت می کند . 09013000352

در ابتدا مقاله ی فروش فلزیاب به معنی فلزیاب می پرازیم :

فلزیاب دستگاهی است که برای شناسایی و کاوش اجسام فلزی مخفی و یا مفقود شده در زمین ، دیوار یا اجسام دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه های فلزیاب میدان مغناطیسی را در اطراف کویل جستجوگر خود ایجاد می کنند . وقتی که جسم فلزی زیر زمین در محدوده میدان مغناطیسی دستگاه فلزیاب  قرار بگیرد ، شدت میدان مغناطیسی تغییر می کندو بیشتر می شود  و دستگاه فلزیاب با توجه به این تغییرات متوجه وجود فلزات در اطراف لوپ خود می شود و فلزات زیر زمینی  را شناسایی و پیدا  می کند هر چقدر میدان مغناطیسی تولید شده توسط فلزیاب بیشتر باشد عمق جستجوی فلزات در زیر زمین هم  قطعا بیشتر خواهد شد عمق کاوش و جستجو توسط فلزیاب با توجه به اندازه ، شکل و جنس فلزات تغییر می کند ، کمتر یا بیشتر می شود .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

دفتر فروش فلزیاب در تهران

فروش فلزیاب
فروش فلزیاب

در فروش فلزیاب باید بدانیم اجزاء تشکیل دهنده فلزیاب ها چیست :

دستگیره تعادل ( اختیاری ) :

برای حفظ تعادل دستگاه فلزیاب در هنگان جلو و عقب بردن در حین کاوش و جستجو آن بکار می رود .

جعبه کنترل :

شامل مدارهای کنترلی ، سیستم سخنگو ، باتری و ریز پردازنده ها  است

میله :

جعبه کنترل را به کویل وصل می کند تا شما بتوانید از فلزیاب بدون خم شدن استفاده کنید و به راحتی دستگاه را بگیرید و کاوش کنید تا اجسام مدفون شده در زیر خاک را کاوش کند .

آنتن :

بخشی از دستگاه فلزیاب است که با گیرنده های خود  وجود فلزات را حس می کند و با اعلائم و هشدار ها به کاوش گران و افرادی که با آن دستگاه کار میکنند اعلام کند .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب دست ساز

فروش فلزیاب کارکرده

خرید و فروش فلزیاب

فروش فلزیاب و انواع مختلف آن :

دستگاه فلزیاب یا همان گنج یاب مدل های مختلفی دارد که با5 نوع آن در این مقاله آشنا میشوید .

ما در اینجا سعی می‌کنیم به‌ صورت خلاصه آن دستگاه را با شما آشنا کنیم و کارایی آن را به شما بگووییم .

 فروش فلزیاب های تفریحی (VLF):

این دستگاه‌ ها کوچک بوده بسیار سبک هستند و دیسک آن‌ ها حدود 30 سانتی‌ متر می باشد . می توانند یک شی‌ء فلزی یک در یک متر را در عمق حدودی یک متری زمین پیدا کنند. قدرت تفکیک کمی دارند و برای اشیای فلزی که سطح زمین بسیار نزدیک هستند مناسب می باشند و بیشتر در زمین شناسی و عملیات و تدریس های علمی دانشگاه بکار میرود

فلزیاب‌ های پیشرفته (PI) :

قدرت بیشتری نصبت به فلزیاب های تفریحی دارند سنگین ترهستند چون که  از باتری‌ های سنگین استفاده می کنند . از ضعف‌ های این نوع نداشتن قدرت تفکیک بین آهن و سایر فلزات و نداشتن مانیتور می باشد و تمامی فلزات را که شناسایی میکند با علائمی ک دارد بعه افراد و کاوشگران متوجه میکند .

فلزیاب‌ های صنعتی:

در صنایع مختلف مثل فرش ، ماشین ، چوب‌ بری ، صنایع بسته ‌بندی و گیت های هواپیمایی و … از آن‌ ها استفاده می شود .

فلزیاب‌ های (TR) :

این دستگاه‌ ها نیز قدرت تفکیک ندارند .

معمولاً برای پیدا کردن فلز های بزرگ مثل لوله‌ های آب یا گاز ها  مورد استفاده قرار می‌گیرند .

از دیگر معایب دستگاه تی آر سخت بودن کار با دستگاه، گم کردن هدف و ضعف در تعیین محل دقیق فلزات  می باشد .

به همین خاطر خرید عمومی زیادی ندارند و کاوشگران میل به خرید دستگاههای دیگر میشوند .

فلزیاب‌ های فرکانسی یا طلایاب ها :

این نوع از دستگاه‌ ها از نوع فرکانس القایی یا جذبی با تنظیمات تفکیکی و تشخیصی و سطح و یا تارگت ایکس می باشند .

مراقب کلاهبرداران فروش فلزیاب باشید :

امروزه با توجه به پیشرفت های مکرر و پی در پی تکنولوژی و پیدایش دستگاه های جدید فلزیاب و خرید و فروش فلزیاب  با کاربری ها و کاوشگران  مختلف می توان گفت که  افراد در هنگام خرید وسایل  و فلزیاب مورد نظر خود  ، با مشکلاتی روبرو می شوند . پدید آمدن فلزیاب های  مختلف و جدید ،  یکی از این موارد است که می تواند باعث اشتباه افراد در انتخاب دستگاه مورد نظرشان شود و دچار ضرر گردند .

فروش فلزیاب
فروش فلزیاب

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش دستگاه فلزیاب

فروش فلزیاب مینلب

همچنین در فروش فلزیاب حضور افراد سود جو در این زمینه باعث به وجود آمدن دستگاه های تقلبی شده است .

افرادی برای رسیدن به سودهای کلان و زیاد ،  دستگاه های فلزیاب زیادی  را وارد بازار کرده اند .

بعضی از آنها ممکن است هیچ کاربردی در کاوش فلزات  و یافتن طلا ، نداشته باشند .

بعضی دستگاه ها نیز علائم فلزیاب بودنشان کارایی لازم را برای یافت فلزات با ارزش  و طلا و … ندارند .

توجه داشته باشید نکات زیر توسط کلاهبرداران در اینترنت و سایت های فروش غیر مجاز مشاهده شده است .

هیچ کدام از این تبلیغات دروغین پایه و اساس علمی ندارد .

ما به دلیل آشنایی افراد با روش های کلاهبرداری نمونه هایی از تبلیغات آنها را ذکر می کنیم .

هدف ما این است که شما دوستان گرامی با این اصطلاحات و کلاه برداری ها آشنا بشوید .

دوربین همه ی  فلزیاب ها قابلیت نمایش اجسام زیر خاک را به صورت سه بعدی دارند .

به شما ،  اجسام را با تمام جزئیات نشان خواهد داد  و همچنین متواند در برد های بالا هم چنین قابلیتی داشته باشد .

این دستگاه با قابلیت اسکن زمین و مشاهده هم زمان آن  ، خود را در انواع نمونه ها بی نظیر و غیر قابل رقابت  ساخته است .

مشاهده شده است که می گویند :

این دستگاه ها با قابلیت عمق زنی 20 متر و رد یابی یکی دو کیلومتر یکی از بی نظیرترین فلزیاب ها به شمارمی آید .

این جمالات کاملا اغراق آمیز میباشد و اصلا وجود ندارند .

دستگاه فلزیاب دارای تنظیمات دیجیتالی به دلخواه افراد است .

هر گونه که کاربر بخواهد می تواند آن را تنظیم کند که این مورد هم دروغ و کذب است .

یکی دیگر از حقه های چنین افرادی اشاره به ضد آب بودن دستگاه فلزیاب است .

تنها یک برند فلزیاب ضد آب برای تنها جست و جو زیر آب وجود دارد و باقی فلزیاب ها ضد آب نیستند .

در بسیاری از تبلیغات به تفکیک صد در صدی این دستگاه ها اشاره شده که این نیز یک حقه برای فروش فلزیاب به شمار می آید .

یکی از راه هایی که مردم به این دستگاه ها اعتماد می کنند این است که :

بیشتر آن ها دارای زمانت نامه بوده اند ولی این زمانت نامه ها هیچ تضمینی در واقع  ندارند .

از تبلیغاتی که افراد سود جو برای فروش چنین دستگاه هایی استفاده می کنند :

وجود حافظه داخلی برای ثبت کاوش ها در مکان های گوناگون و وجود سیستم پیدا کردن حفره و غار ها برای یافتن طلا  است .

به گفته افراد سود جو این دستگاه دارای گرافیک بالایی بوده و تصاویر واقعی زیر زمین را به صورت دقیق به شما نشان می دهد.

این تنها یک دروغ بزرگ می باشد .

 مشاهده شده است که برای بالا بردن فروش می گویند دستگاه دارای شارژر خانگی و ماشینی است که اینطور نیست .

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

 

در شرکت فلزیاب شهر سعی شده است که  :

بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود.

شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ،شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فروش فلزیاب ماینلب :

مدت زمان زیادی است که شرکت ماینلب در زمینه ساخت و مونتاژ دستگاه فلزیاب و گنج یاب فعالیت دارد و در طول این سال های فعالیت موفق به ساخت محصولات بی نظیری شده است که همواره مورد توجه و استقبال افراد زیاد و اپراتور های حرفه ای بوده است که این افراد کسب موفقیت خود را در گرو استفاده از محصولات شرکت ماینلب می بینند زیرا تکنولوژی خاصی که در ساخت این تولیدات بکار میرود منحصر بفرد و بی نظیر است که امکان کارکرد دقیق و کم خطا را برای این دستگاهها فراهم میکند و میتوانند بهترین و پر بازده ترین پاسخگویی را برای اپراتور داشته باشند , این عامل و سایر مزیت های این دستگاه سبب شده است تا این محصولات از سایرین متمایز شوند و به عنوان بهترین ها شناخته شوند .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

دفتر فروش فلزیاب در تهران

در فروش فلزیاب مینلب شرکت مینلب در زمینه تولید دستگاههای امنیتی , صنعتی , تفریحی , تحقیقاتی و … برای شرکت ها و ارگان های بزرگ فعالیت دارد .

حاصل این فعالیت تولید محصولات بی نظیری است که در پایین به آنها اشاره میشود .

در طول 30 سال گذشته شرکت ماین لب اقدام به بکارگیری فناوری های جدید کرد و از آن مدت تا امروز موفق به ساخت محصولاتی شد که بسیار پیشرفته اند و به نحوی در نزد همه شناخته شد و نبض بازار را بدست گرفت . مهندسان و متخصصین مجرب شرکت minelab همواره در تلاش اند تا با تولید محصولات بی نظیر و فروش فلزیاب مینلب رضایت مشتریان خود را جلب نمایند و آنها را تا موفقیت قطعی همراهی کنند .

فروش فلزیاب مینلب
فروش فلزیاب مینلب

کمپانی ماینلب دارای گواهینامه ISO 9001 است که این گواهینامه و رضایت مشتریان بیش از پیش بر اعتبار شرکت mainlab افزوده است .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب دست ساز

فروش فلزیاب کارکرده

فروش فلزیاب

محصولات این شرکت استرالیایی میتوان به دستگاه های زیر اشاره داشت:

فلزیاب GO-FIND 20

فلزیاب PRO-ALLOY

فلزیاب GO-FIND 60

فلزیاب X-TERRA 505

فلزیاب PRO-FIND 25

فلزیاب GO-FIND 40

فلزیاب X-TERRA 705

فلزیاب X-TERRA 705 DUAL PACK

فلزیاب SAFARI

فلزیاب Eureka Gold

فلزیاب SAFARI PRO

فلزیاب EXCALIBUR II

فلزیاب E-TRAC

فلزیاب GPX 5000

فلزیاب GPZ 7000

فلزیاب CTX 3030

فلزیاب GPX-4500

فلزیاب SDC 2300

یکی دیگر از محصولات فروش فلزیاب مینلب فلزیاب اکوناوکس میباشد که نسبتا جزو محصولات جدید شرکت ماینلب است که مربوط به سال 2017 میباشد.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب

فروش دستگاه فلزیاب

این فلزیاب در دو مدل فلزیاب اکوناوکس 600 و 800 عرضه می‌شود.

اکوناوکس فلزیابی چند فرکانس است که میتوان مانند سایر محصولات شرکت ماینلب با دقت بالایی فلزات با ارزشی مانند طلا و نقره را در زمین ها و خاک های مختلف پیدا نماید. یا دستگاه فلزیاب گلد مانستر 1000 که در دسته ی فروش فلزیاب مینلب قرار دارد این دستگاه فلزیاب ساخت شرکت مینلب و کاملا اتوماتیک می باشد با قابلیت انتخاب نوع کویل باطری و همچنین تنظیمات از پیش تعیین شده است. اگر به دنبال طلایاب با عملکرد بالا و قیمت عالی پس سریع برای خرید آن اقدام نمایید. فلزیاب مینلب هیچگاه دستگاه بدی تولید نکرده است. فلزیاب گلد مانستر بهترین فلزیاب برای پیدا کردن سکه و طلاهای ریز می باشد.این فلزیاب قدرت تفکیک فلزات را به خوبی انجام میدهد و از ان میتوان به عنوان فلزیاب تفکیک دار استفاده نمود.

فلزیاب اف 3 کمپکت هم از دستگاه های ساخت ماینلب استرالیا است

فلزیاب ماینلب MINELAB F3 Compact یک فلزیاب نظامی و مین یاب بسیار قوی است و شامل تمام ویژگی های منحصر به فرد، اثبات شده و بسیار مشهور فن آوری های چند دوره سنجش از مین لب به تکنولوژی دو قطبی جدید ماینلب است که قادر به تشخیص همه معادن فلزی و فلز حداقل در حساسیت کامل صرف نظر از محتوای مواد معدنی خاک است ساخته شده از مواد مقاوم در برابر ضربه و طراحی شده برای زنده ماندن در هر محیط عملیاتی.

هیچ سوئیچ پیچیده، صفحه یا چراغ چشمک زن برای منحرف کردن اذهان و یا اشتباه یک اپراتور در آن وجود ندارد و استفاده از آن بسیار آسان است .

این موارد چند نمونه از محصولات فروش فلزیاب مینلب بودند.

امیدواریم که توانسته باشیم کاربران را راهنمایی کرده و محصولات مین لب را به خوبی معرفی کرده باشیم.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فروش فلزیاب کارکرده : 09013000352

فلزیاب‌ها به منظور تفکیک و شناسایی نوع فلز موجود در زیر زمین یا دیوارها ساخته شده اند.

از آنجا که اکثر فلزات پنهان شده در اعماق زمین ارزش چندانی ندارند نیاز است برای دستیابی و شناسایی فلزات پر ‌ارزش و گرانبها یک وسیله کمکی به اسم دستگاه فلزیاب نیاز داشته باشیم. تمام افرادی که شغلشان در حیطه ی فلزیاب یا فروش فلزیاب کارکرده است میدانند که یک دستگاه فلزیاب مدرن باید قابلیت تفکیک بالایی داشته باشد و فلزات با‌ارزش را از فلزات بی‌ارزش جدا کند. یک دستگاه فلزیاب به کمک یک مدار سیم پیچی شده که در نزدیکی سطح زمین قرار می‌گیرد کار می‌کند . این مدار با تشکیل یک میدان مغناطیسی در عمق خاک نفوذ می‌کند و به محض رسیدن به یکی از فلزات قابل تشخیص و یا عبور از آن ، جریان فرکانسی ضعیفی را در فلز ایجاد می‌کند و با باز فرستادن جریان به مدار سیم پیچی شده سیگنالی را بر اساس نوع فلز شناخته شده ایجاد می‌نماید.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

دفتر فروش فلزیاب در تهران

 

فروش فلزیاب کارکرده
فروش فلزیاب کارکرده

در فروش فلزیاب ، فلزیابها از سه نوع تکنولوژی تولید می شوند :

– فرکانس بسیار پائین

– القاء پالسی

– نوسان‌ساز یکنواخت استفاده می‌کنند .

در فلزیاب شهر انواع فلزیاب کارکرده از شرکت های :

نوکتا

او کی ام

ماینلب

گرت

لورنز

آژاکس

فیشر و بقیه شرکت های خارجی موجود میباشد .

از جمله مزیت های خوب خرید فلزیاب دست دوم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

بحث قیمتی  :

با توجه به اینکه در بازار ایران هر روز نرخ ارز متغیر است و دستگاه های اکبند هم متناسب با ارز روز بالا می رود و خیلی از افراد توانایی خرید محصولات به صورت آکبند را ندارند و به سمت خرید محصولات دست دوم و کارکرده ی سالم می افتند که اگر یک دستگاه سالم را بتوانند خریداری کنند به نفع خریدار است اما بعضا پیش می آید در دام افرادی میافتند که با کلاهبرداری دستگاه های فیک و خراب را تحویل خریدار می دهد .

دستگاه مطمئن و توصیه شده :

استفاده از برخی فلزیاب ها با اینکه کارآیی و عملکرد بالایی را دارند ، اما دیگر تولید نمی شود و این دستگاه ها توسط افراد با تجربه توصیه می شود که متاسفانه نوع دستگاه اکبند آن وجود ندارد . اگر دستگاه دست دوم محصولاتی که دیگر تولید نمی شود و یا وارد ایران نمی شود بتوانید به صورت اورجینال و سالم و همچنین قیمت مناسب تهیه کنید صدرصد به نسبت فلزیاب های تازه و اکبند کارایی بهتری دارد و در خرید خود سود کرده اید .

مناسب برای افراد تازه کار :

افرادی که تازه وارد بحث کاوش و فلزیاب می شوند اگر از یک دستگاه دست دوم و قیمت پایین کار را شروع کنند خیلی بهتر است چون معمولا اولین خرید هر کاوشگر با توجه به هدفی که دارد و همچنین در محیط هایی که کاوش می کند هر دستگاه نقاط ضعف و قوتی دارد و مجبور می شود که دستگاه خود را با توجه به تجربیات کسب کرده تغییر دهد و با یک دستگاه دیگر کار کند ، پس خرید فلزیاب دست دوم و کارکرده یک فرصت مناسب برای افراد تازه کار است .

 

فروش فلزیاب کارکرده
فروش فلزیاب کارکرده

 

در خرید و فروش فلزیاب کارکرده معیارهای مختلفی برای یک فلزیاب خوب در نظر گرفته می شود که یکی از مهم ترین آنها فلزیاب پالسی فرکانس پایین بودن آنهاست.

دستگاه های پالسی فرکانس پایین برخلاف سایر سیستم ها دارای عمق نفوذ بیشتری در زمین هستند .

یعنی در هر خاک و زمینی به راحتی نفوذ میکنند از آن طرف هرچقد فرکانس دستگاه بالاتر باشد این قضیه برعکس می شود در مرحله ی اول خرید و فروش فلزیاب کارکرده اپراطور یا خریدار باید به اصالت دستگاه و اصل بودن آن توجه کند شما می توانید به عنوان مثال با استعلام شماره سریال یا مراجعه به سایت سازنده دستگاه و یا برقراری تماس تلفنی یا ایمیل به تولید کنندگان فلزیاب از اصالت فلزیاب کارکرده باخبر شوید.

مورد بعدی اینکه به شکل ظاهری دستگاه توجه کنید :

اپراتورهای گرامی باید دقت داشته باشند که هنگام خرید و فروش فلزیاب کارکرده نباید دستگاه شکستگی داشته باشد ، چه در لوپ چه در پروب های فلزیاب و تا حدی دستگاه سالم باشد . به عنوان مثال فلزیابی که 2 بار کاوش کرده با فلزیابی که 2 سال کاوش کرده باشد تفاوت بسیار مشخصی دارد که در قیمت گذاری و قدرت دستگاه حتما تاثیر میگذارد.

قیمت فلزیاب دست دوم یا کاکرده معمولاً نصف قیمت نو همان دستگاه می باشد .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب دست ساز

خرید و فروش فلزیاب

فروش فلزیاب

عملکرد دستگاه فلزیاب را قبل از خرید حتما تست کنید :

از کارایی مربوط به دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید و از فروشنده بخواهید اجازه تست دستگاه کارکرده را به شما بدهد و دستگاه را ترجیحا از شخصی بخرید که استفاده کردن از دستگاه خود را بلد باشد و شما هر سوالی داشته باشید ایشان اموزش صحیح را به شما بدهد.

 

فروش فلزیاب کارکرده
فروش فلزیاب کارکرده

 

نکاتی که قبل از خرید محصولات دست دوم و کارکرده باید به آن توجه کنیم :

قدم اول : ( استفاده از یک فرد با تجربه )

حتما از یک فرد با تجربه و همشهری خود که تجربه کافی در کار با فلزیاب را بلد است کمک بگیرید و یا اینکه از یک فردی دستگاه را بگیرید که بهش اعتماد دارید و یا یک شرکت معتبر است و دفتر حضوری و مکان مشخصی را دارد.

قدم دوم : ( خرید برندهای معتبر جهان )

محصولات و برندهای مشهور را سعی کنید خریداری کنید و از برندهای داخلی و چینی همچنین برندهای شرکت هایی که نامعتبر است به هیچ عنوان خریداری نکنید سراغ سیستم هایی بروید که سرشناس باشد و به راحتی بتوانید از خود شرکت از بابت فیک و اورجینال بودن آن استعلام بگیرید.

قدم سوم : ( بررسی شکل ظاهری دستگاه )

شکل ظاهری آن توجه کنید به شکل و بدنه و رنگ دستگاه توجه کنید که فرسوده و یا ضربه ندیده باشد به قسمت ها شکاف و پیچ و بقیه جاهای توجه کنید که قشنگ بهم چسپیده باشد به شکل ظاهری کویل که ضربه خورده یا نه همچنین کابل ها و سیم هایی که به هم وصل می شود توجه کنید که دست نخورده است یا نه و فابریک خودش باشد.

قدم چهارم : ( کامل بودن تمامی محصولات جانبی )

همچنین از وجود تمامی لوازم جانبی آن مطمئن شوید که کامل باشد مانند جعبه کنترل ، برد زانویی ، کویل و سیم پیچ ها ، کابل ، هدفون و بقیه چیزها و … و اگر مطمئن شدید تمامی موارد هس حتما باید تمامی لوازم را با دستگاه چک کنید که آیا با دستگاه هماهنگ است یا نه ؟ منظور این است که کار می کند یا نه.

قدم پنجم : ( روشن کردن دستگاه )

بعد از طی مراحل بالا و شکل ظاهری چک کردن و روشن کردن خود فلزیاب و امتحان کردن تمامی دکمه ها است همچنین توجه به نمایشگر آن در حین استفاده از دکمه ها است که آیا وقتی که دستوری به فلزیاب می دهیم آن دستور را منعکس می کند یا نه.

مرحله ششم : ( تست کردن فلزیاب برای شناسایی طلا )

حتما دستگاه را چک کنید و با استفاده از اشیاء طلا و نقره و … امتحان کنید که آیا سیستم قادر است اشیاء گرانبها را شناسایی کند یا نه و بعد از این مراحل می توانید فلزیاب را خریداری کنید.

 

فروش فلزیاب کارکرده
فروش فلزیاب کارکرده

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش دستگاه فلزیاب

فروش فلزیاب مینلب

ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

دفتر فروش فلزیاب در تهران : 09013000352

در طول بیش از ۳ هزار سال کشور ایران بسیار مورد تاخت و تاز پادشاهان و خوانین از شرق و غرب آسیا بوده است و بارها سلسله ها و پادشاهی های مختلف در این خاک تاسیس گشته و همزمان با شورش یا جنگی ویران گشته است.

همچنین میتوانید از مقاله ی فلزیاب ارزان را در سایت فلزیاب شهر بازدید کنید .

از این رو میتوان گفت ایران غنی ترین کشور از لحاظ فرهنگی و تاریخی است.

خاک این سرزمین را میتوان مام و نگهدارنده بسیاری از غنایم،منابع خزانه،منابع مالیاتی و … در نظر گرفت.

این امر باعث میشود که با کمی تفکر بفهمیم که ایران غنی ترین کشور منطقه از لحاظ اشیا قدیمی و گنج های نهان است.

فلزیاب ها طلایاب ها و گنج یاب ها میتوانند وسیله خوبی برای پیدا کردن اشیا قدیمی مدفون باشند.

پس میتوان گفت یکی از اشیا ملزوم برای گنج یابی فلزیاب ها میباشند.

شرکت فلزیاب شهر جزو نمایندگی های فلزیاب و دفتر فروش فلزیاب در تهران است که در زمینه ی :

خرید و فروش فلزیاب ، اجاره فلزیاب و خرید و فروش گنجیاب ، طلایاب ، دفینه یاب ، حفره یاب ، نقطه زن … در تهران فعالیت میکند.

فعایت خود را در زمینه تولید و خرید و فروش انواع دستگاه های فلزیاب قابل رقابت با سایر شرکت ها شروع کرده است.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

فروش فلزیاب

تهران به خاطر جمعیت و شرایط کنونی که دارد یکی از شهرهایی است که شرکت ها و افراد زیادی در زمینه تولید و فروش فلزیاب فعالیت می کنند. از طرف دیگر در بازار داخلی تنوع دستگاه ها بسیار زیاد می باشد و به خاطر محدودیت های قانونی که وجود دارد صنف خاصی برای نظارت در این حوزه وجود ندارد و همین باعث شده است تا کاوشگران در خرید دستگاه گنج یاب مناسب خود در تهران دچار سردرگمی شوند و گاها در دام افراد کلاهبردار و سودجوئی بیوفتند که اقدام به خرید و فروش فلزیاب تقلبی و جعلی با اسم فلزیاب خارجی می کنند.

 

دفتر فروش فلزیاب در تهران
دفتر فروش فلزیاب در تهران

 

دفتر فلزیاب در تهران :

خرید فلزیاب و طلایاب در نمایندگی فلزیاب شهر و دفتر فروش فلزیاب در تهران امکان پذیر می باشد . اگر به دنبال یک دفتر فروش فلزیاب در تهران میگردید تا یک فلزیاب اورجینال تهیه کنید و به ماجراجویی بپردازید میتوانید به شرکت فلزیاب شهر به آدرس بزرگراه فتح، نبش فتح نهم ،جنب بانک ملی ،پلاک 303، طبقه اول ، واحد جنوبی سری بزنید یا با شماره تماس های 02166799522 و 09013000352 تماس گرفته و از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

تمامی محصولات فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، معدن یاب ، حفره یاب و … که از شرکت فلزیاب شهر تهیه میکنید دارای عملکرد عالی و قدرت زیاد می باشد.

همچنین این محصولات با تست حضوری ، آموزش رایگان ، ارسال رایگان به تمام نقاط کشور ، گارانتی معتبر به مشتری تحویل داده می شود.

جهت مشاوره رایگان در امر خرید فلزیاب اورجینال با ما در تماس باشید .

سهم فلزیاب تهران در بخش صنعت، معدن و ساخت فلزیاب در کشور رشد قابل توجهی داشته است و تقاضای خرید فلزیاب روز به روز بیشتر میشود. محصولات بسیار متنوع در دفتر فروش فلزیاب در تهران وجود دارد که طرفداران بسیاری دارد و برای هر دو اپراتورهای آماتور و حرفه ای مناسب می باشند. محصولات عمده این شرکت شامل فلزیاب، طلایاب، گنج یاب، مگنومتر، فلزیاب آنتن راداری و انواع فلزیاب امنیتی جهت استفاده در فرودگاه، مناطق نظامی و … می باشد.

فاکتور های زیادی برای خرید دستگاه فلزیاب یا گنج یاب و انتخاب نهایی وجود دارد :

برخی از آن ها متاسفانه در باور ما جای گرفته اند .

شاید بخشی از آن به دلیل محدودیت استفاده از سیستم های قدرتمند تر باشد که تنها در بازار های جهانی عرضه می شوند.

مثلا مدام می شنویم :

دستگاه هایی که قیمت بالاتری داشته باشند می توانند کیفیت کار بالا تر داشته و در واقع تشخیص نوع فلز را تضمین می کنند.

در صورتی که این طور نیست…! مثل : طلایاب ارزان

در قیمت فلزیاب حتی برخی از مدل ها ممکن است قیمتی واقعی در بازار ایران نداشته باشند.

در نتیجه باید بدانید که فلزیاب های صرفا گران ایده آل شما نخواهند بود.قیمت طلایاب تصویری

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب

فروش دستگاه فلزیاب

فروش فلزیاب مینلب

 

دفتر فروش فلزیاب در تهران
دفتر فروش فلزیاب در تهران

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دفتر فلزیاب تهران

فروش فلزیاب دست ساز

فروش فلزیاب کارکرده

 

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

 

فروش دستگاه فلزیاب : 09013000352

کارکرد فلزیاب ها چگونه است ؟

فلزیاب ها با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی از سیم پیچ جستجو به زمین کار می کنند . هر جسم فلزی ( هدف ) در میدان الکترومغناطیسی انرژی می گیرد و میدان الکترومغناطیسی خود را دوباره ارسال می کند. سیم پیچ جستجوی فلزیاب میدان ارسال مجدد را دریافت می کند و پاسخ هدفرا کاربر هشدار می دهد .

در مسئله ی فروش دستگاه فلزیاب قیمت بیش از اندازه ی سیستم ها ملاک مطلوبیت سیستم نمی باشد و دلایل مختلفی دارد .

مورد اول این که شرکت ها و کارخانجات بزرگ به دلیل تولیدات بالا و انبوه قیمت ها را ارزان تر از دیگر رقبا ارائه می نمایند .

مسئله ی بعدی این است که :

بعضی سازندگان با تولید محدود به دلیل پایین بودن هزینه های جانبی ، محصولات خود را با قیمتی پایین ارائه می نمایند . اصل قدرت توانایی سیستم در تشخیص و تفکیک اهداف است و آن هم مسلما از جدول V.D.I-SCALE پیروی خواهد نمود . این جدول در تمامی سیستمهای دنیا که قدرت تشخیص دارند یکسان است که این یکی از مزیت های سیستم رادار زمینی دستی است ، که بعضی فلزیاب و معدنیاب ها هم از این شرایط پیروی مینمایند .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب دست دوم

خرید و فروش فلزیاب شرکتی

دفتر فروش فلزیاب در تهران

اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه فلزیاب :

جعبه کنترل یا همان دستگاه مادر :

جعبه کنترل حاوی قطعات الکترونیکی اصلی فلزیاب است . اینجاست که سیگنال ارسالی تولید می شود و سیگنال دریافتی پردازش شده و به پاسخ های دریافتی در صفحه نمایش به کاوش گر اطلاع می دهد .

کویل جستجو ( لوپ ) :

سیم پیچ جستجوگر فلزیاب ، میدان الکترومغناطیسی را به زمین منتقل می کند و میدان الکترومغناطیسی برگشتی از یک هدف را دریافت می کند .

انتقال میدان الکترومغناطیسی :

میدان الکترومغناطیسی فرستنده به اهداف انرژی می دهد تا با برخورد این امواج با آنها هدف را شناسایی کند .

هدف :

هر جسم فلزی توسط فلزیاب ها قابل تشخیص است اما در این مثال ، هدف شناسایی شده طلا می باشد .

هدف ناخواسته :

اهداف ناخواسته عموماً آهنی هستند ( جذب یک آهن ربا ) مانند میخ ها ، اما می توانند غیرآهنی نیز باشند ، مانند سر بطری ها . اگر فلزیاب طوری تنظیم شود که اهداف ناخواسته را رد کند ، پاسخ هدفی برای آن اهداف ایجاد نخواهد شد .

دریافت میدان الکترومغناطیسی :

میدان الکترومغناطیسی دریافتی از اهداف پر انرژی تولید می شود و توسط سیم پیچ جستجو ( کویل ) دریافت می شود .

پاسخ هدف :

هنگامی که یک هدف خوب مثل طلا ، نقره و … شناسایی می شود ، فلزیاب یک پاسخ شنیداری مانند یک بوق یا تغییر در صدا ایجاد می کند .

در خرید یا فروش دستگاه فلزیاب به هر نام یا مار کی اعتماد نکنید . 09013000352

طلایاب و گنجیاب دو عبارتی هستند که برای توصیف دستگاه‌هایی به کار می‌روند که به شما کمک می‌کنند تا طلا و گنج‌های مخفی را پیدا کنید .

این دستگاه‌ها در واقع نوعی فلزیاب هستند که برای شناسایی و جستجوی فلزات گران‌بها طراحی شده‌اند .

هر نوع مارک معروفی را که متعلق به سازندگان و تولید کنندگان بزرگ لوازم الکترونیک است بر روی محصولی از رادار زمینی دستی و فلزیاب و معدنیاب مشاهده نمودید ، آن را قبول ننمائید و توجه کنید که آیا شماره کد تولید آن کارخانه را دارد یا اصلا واقعا از محصولات آن کمپانی می باشد و کارخانه ی اصلی آن را تأیید می کند یا فروشندگان فقط از آن نام معروف برای ارائه ی محصولات خودشان یا فروش دستگاه فلزیاب و سیستم های مختلف در لوایی با نام معروف بهره می برند چون سیستم های کارخانجات و شرکت های معتبر و معروف دارای سند رسمی می باشند .

و عده ای هم از لپ تاب وصفحه دیجیتال با لوازم شرکت های معروف بهره میبرند و یا حتی ممکن است یک نرم افزار طراحی نموده و بر روی برنامه خود نام شرکتهای معتبر را با یک پسوند یا پیشوند اضافه قرار دهند و در لپ تاپ شرکت های معتبر ، برنامه های طراحی شده خود را قرارداده و به نام شرکت های معتبر در دسته ی فروش دستگاه فلزیاب محصولات خود را ارائه کنند .

 

فروش دستگاه فلزیاب
فروش دستگاه فلزیاب

 

دقت کنید که در خرید و فروش دستگاه فلزیاب شکل ظاهری سیستم ها مهم نمی باشد سعی کنید حتما سیستم را ، عملی در دست خودتان کنترل و تست نمایید . 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش فلزیاب دست ساز

فروش فلزیاب کارکرده

فروش فلزیاب

از آن دسته از فروشندگان و ارائه کنندگان سیستم های رادار زمینی دستی یا فلزیاب و معدنیاب که از دیگر شرکت ها و محصولات بدگویی می کنند یا از محصولات دیگران ایراد می گیرند، دوری نمایید، زیرا احتمال قریب به یقین محصولات خودشان ، نقص ، و ایراد دارد ، و دیگران را متهم می کنند تا ضعف و عدم توانائی در محصولاتشان، مورد توجه قرار نگیرد.

به این فکر کنید که هیچ بقالی نمی گویید «ماست من ترش است»

این افراد غیر از فروش دستگاه فلزیاب خود به چیز دیگری نمی اندیشند .

از خریداران محترم سیستم‌های فلزیاب خواهشمندیم که :

قبل از خرید و فروش دستگاه فلزیاب با عناوین فلزیاب، طلایاب، گنج‌یاب، معدن‌یاب، ردیاب، حفره‌یاب، لوله‌یاب، آب‌یاب و غیره .

به چند نکته هنگام فروش دستگاه فلزیاب توجه داشته باشند :

الف:

هرگز بدون اطلاع از فروشندگانی که موقعیت مکانی مشخصی ندارند، اقدام به واریز مبلغی به حساب آن‌ها نکنید .

ترفند این شیادان بدین گونه است که با خطوط اعتباری اقدام به تبلیغات می‌نمایند و پس از مدت کوتاهی خطوط جدیدی را جایگزین کرده تا شناسایی نشوند.

ب:

مراقب باشید سیستم‌های که هیچ گونه ارتباطی با دستگاه فلزیاب ندارند، با تبلیغ کاذب به شما نفروشند .

به عنوان مثال چند نمونه از آن‌ها را به شما معرفی می‌نماییم :

دستگاه‌های ژئوفیزیک که این سیستم‌ها را به نام فلزیاب‌های تصویری تا عمق ۱۵ الی ۲۰ متر معرفی می‌نمایند .

این سیستم‌ها صرفا جهت شناسایی رگه‌های زمین و گسل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

متاسفانه برخی افراد سودجو این سیستم‌ها را به قیمت های بسیار بالا به فروش می‌رسانند.

دوربین‌های حرارتی و دید در شب و همین‌طور دماسنج‌های لیرزی را به نام فلزیاب تصویری معرفی می‌نمایند .

این سیستم‌ها نیز هیچ ارتباطی به دستگاه های فلزیاب نداشته و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه‌های زنده‌یاب لیزری را نیز به نام فلزیاب تصویری واقعی تا شعاع ۲ کیلومتر با تبلیغات جعلی به فروش می‌رسانند .

این سیستم‌ها نیز هیچ ارتباطی به دستگاه فلزیاب نداشته و صرفا جهت پیدا کردن افراد زنده به هنگام زلزله در زیر آوار می‌باشد . حتی ممکن است دستگاه زوم ضبط صدای پرندگان و تقویت صدا را به اسم فلزیاب‌های ماهواره ای با اسامی دروغین و با قیمت‌های بالا به فروش می رسانند.

 

فروش دستگاه فلزیاب
فروش دستگاه فلزیاب

 

هنگام خرید طلایاب یا گنج‌یاب، باید به نکات زیر توجه کنید:

نوع فلزیاب : طلایاب و گنجیاب معمولا به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند :

مترداف ( دستگاه‌های پالسی ) و فلزیاب‌ های فرکانس بالا .

مترداف فلزیاب‌ها قدرت بیشتری برای شناسایی فلزات عمیق‌تر در زمین دارند ، در حالی که فلزیاب‌های فرکانس بالا بهتر در شناسایی طلا در سطوح کم‌عمق عمل می‌کنند .

قیمت :

قیمت خرید طلایاب و گنجیاب متفاوت است و بستگی به کیفیت و قابلیت‌های دستگاه دارد .

برای مثال ، مترداف فلزیاب‌های پیشرفته‌تر با قیمت بالاتری عرضه می‌شوند .

برند :

در بازار ، انواع مختلفی از برندهای معتبر و بی‌نام وجود دارند که طلایاب و گنجیاب عرضه می‌کنند .

همیشه بهتر است که از برندهای معروف و معتبر خرید کنید .

ایا فلزیاب ها قابلیت تفکیک دارد ؟

فلزیابها ( Metal Detectors ) ابزارهای الکترونیکی هستند که از تغییرات میدان الکترومغناطیسی در اطراف آنها برای تشخیص فلزات استفاده می‌کنند .

این ابزارها معمولاً برای شناسایی فلزات در خاک ، سنگ ، شن ، ماسه ، آب ، غارها و سایر محیط‌های زیرزمینی استفاده می‌شوند .

اما میزان دقت و قابلیت تفکیک فلزیابها به نوع و برند آنها بستگی دارد .

فلزیابهای با کیفیت و مشخصات مناسب، قابلیت تشخیص و تفکیک فلزات مختلف را دارند .

به طور مثال ، فلزیابهای پیشرفته با قابلیت تفکیک بالا می‌توانند بین فلزات طلا ، نقره ، مس ، پلاتین و سایر فلزات جدید تفکیک کنند .

با این حال، فلزیابهایی که برای کاربردهای ساده‌تر طراحی شده‌اند، ممکن است قابلیت تفکیک کمتری داشته باشند .

بنابراین : با توجه به نوع و کیفیت فلزیاب ، میزان دقت و قابلیت تفکیک آنها متفاوت است .

در کل : فلزیاب ها قابلیت تفکیک فلزات را دارند ، اما برای کاربردهای مهم و حرفه‌ای ، انتخاب یک فلزیاب با دقت و قابلیت تفکیک مناسب ، بسیار حائز اهمیت است.

نکات مهم در فلزیاب ارزان :

بله، در بازار فلزیابهایی با قیمت‌های مختلف وجود دارد . برخی از فلزیابهایی که قیمت آنها کمتر از دیگران است ، به دلیل استفاده از قطعات و تکنولوژی های کمتر ، ساختار ساده تر و کیفیت پایین تر از دیگر فلزیابها هستند.

این فلزیابهای ارزان تر ممکن است برای کاربردهای ساده و غیر حرفه‌ای مانند جستجوی سکه‌های دوران باستان ، گنجینه‌های کوچک خانوادگی یا جستجو در شن و ماسه به کار گرفته شوند . با این حال ، برای کاربردهای حرفه‌ای، مانند جستجو در معادن ، تفکیک فلزات مختلف و یا جستجوی اشیاء ارزشمند، فلزیابهای پیشرفته با کیفیت بالا و قابلیت تفکیک دقیق بیشتری نیاز است .

در کل ، انتخاب فلزیاب مناسب برای کاربردهای خود، به نوع کاری که می‌خواهید انجام دهید، میزان دقت و قابلیت تفکیک فلزیاب، بودجه خود و دیگر عوامل وابسته می‌شود .

 

فروش دستگاه فلزیاب
فروش دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب :

خرید دستگاه فلزیاب یکی از مهم ترین چالش های هر کاوش گر می باشد که با آن روبرو است .

متاسفانه به دلیل عدم کنترل در این بازار محصولات قیک زیادی وجود دارد به همین منظور شماا باید در خرید فلزیاب بسیار دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

مسائلی که باید در خرید فلزیاب به آن دقت کنید :

نباید صرفاً به پیشنهاد یک نفر ( هرچقدر هم که یک دوست خوب ) خرید فلزیاب را انجام داد . اگر در این سرگرمی تازه کار هستید ، باید متوجه باشید که کاربران طولانی مدت فلزیاب می توانند به مدل و برند خاصی از آشکارساز که استفاده می کنند بسیار متعهد باشند . آنها به طور کلی با چیزهای جدیدتر یا متفاوت آشنا نیستند . بسیاری از لوازم الکترونیکی و ویژگی های جدید در سال های اخیر به وجود آمده اند . بنابراین همیشه مطمئن شوید که طیف وسیعی از تجهیزات را بررسی می کنید . در ادامه به دو سوال که باید قبل از خرید فلزیاب از خود بپرسید .

فاکتور های زیادی برای خرید دستگاه فلزیاب یا گنج یاب و انتخاب نهایی وجود دارد .

برخی از آن ها متاسفانه در باور ما جای گرفته اند .

شاید بخشی از آن به دلیل محدودیت استفاده از سیستم های قدرتمند تر باشد که تنها در بازار های جهانی عرضه می شوند.

مثلا مدام می شنویم :

دستگاه هایی که قیمت بالاتری داشته باشند می توانند کیفیت کار بالا تر داشته و در واقع تشخیص نوع فلز را تضمین می کنند.

در صورتی که این طور نیست…!

حتی برخی از مدل ها ممکن است قیمتی واقعی در بازار ایران نداشته باشند.

در نتیجه باید بدانید که فلزیاب های صرفا گران ایده آل شما نخواهند بود.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

خرید و فروش فلزیاب

فروش فلزیاب مینلب

دستگاه فلزیاب

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

دستگاه فلزیاب :

سلام میکنیم خدمت همراهان همیشگی و کاربرن محترم سایت فلزیاب شهر .

همان طور که میدانید :

در قسمت مقالات سایتمون درباره ی فلزیاب ها و انواع آن توضیحاتی کامل به صورت اختصاصی داده شده است .

امروز میخواهیم درباره ی فلزیاب ها برای شما توضیحاتی بدیم و اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم تا خرید کامل تر و بهتری را داشته باشید و با شرکت فلزیاب شهر تجربیات بهتری را برای خرید خود کسب کرده باشید .

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

انواع دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تریجور

تعمیر دستگاه فلزیاب

فروش دستگاه فلزیاب

فلزیاب ها ، طلایاب ها و گنج یاب های موجود در ایران توسط کشور های مختلفی ساخته می شود و وارد بازار می شوند .

مدل هایی از کشور های آلمان ، فرانسه ، ژاپن ، ترکیه و چین که مونتاژ کشور ایران هستند .

البته نمی توان از کشور ساخت و مبدا در مورد آن ها قضاوت کرد اما قسمت مهم این است که دستگاه از قطعات مونتاژ کشور های مشهور در زمینه تولید و سیستم های ردیاب استفاده کنند . هنگام خرید گنج یاب ویژگی VLF و PI موجود در دستگاه های گنج یاب ضریب نفوذ این دستگاه ها را ، تفکیک پذیری را بیشتر می کند ، دستگاه هایی که درقسمت توضیحات خو در کاتالوگ از این ویژگی ها پشتیبانی می کنند عموما قیمت بالاتری دارند ، اما کار تشخیص را چند برابر بهتر انجام می دهند .

 

دستگاه فلزیاب ارزان
دستگاه فلزیاب ارزان

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب جدید

بهترین دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب سوپرمکس

در رابطه با فلزیاب ها باید گفت :

سیستم های  فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب این روز ها در بازار ایران با قیمت های مختلف، تحت لیسانس کمپانی های بزرگ و کوچک با تکنولوژی های گوناگون به فروش می رسند، در واقع اگر قصد تهیه یکی از این سیستم ها دارید با یکی از سردرگم کننده ترین بازار ها روبرو می شوید . بسته به استفاده شما و چیزی که از فروشنده و تامین کننده این سیستم ها می خواهید می توانند در ابعاد مختلف، تکنولوژی های فوق پیشرفته شعاع زن، با سنسور های گوناگون باشند . حتی برخی از دستگاه های گنج یاب می توانند نوع فلز، درصد خالص بودن آن و همین طور نقطه دقیق را به صورت کاملا تضمینی به شما ارائه دهند.

دستگاه فلزیاب اصل
دستگاه فلزیاب اصل

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب دیجیتالی

قیمت اصلی دستگاه فلزیاب

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری

آشنایی با دستگاه فلزیاب و نوع عملکرد آن :

افراد برای یافتن اجسام فلزی نهفته و پنهان شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر ، از فلزیاب استفاده می‌نمایند .

به این صورت کار می‌کند که یک میدان مغناطیسی را در اطراف محیط صفحه یا دیسک جستوجوگر خود به وجود می‌آورد . هنگامی که فلزی در میدان مغناطیسی فلزیاب قرار بگیرد ، به سرعت میدان مغناطیسی دستگاه تغییر میکند و دستگاه به شما این هشدار را می‌دهد که در اطراف خود با فلزی رو به رو شده است .

البته باید توجه داشت که همه‌ی فلزیابها به یک صورت عمل نمی‌کنند و هرکدام با توجه به مدل خود ویژگی ‌های خاص خود را دارند . همینطور باید به این نکته توجه داشته باشید که هر چقدر میزان شدت میدان مغناطیسی بوجود آمده به وسیله دستگاه بیشتر باشد عمق رسیدن به فلز بیشتر خواهد بود . همچنین این عمق با توجه به مواردی از جمله :

اندازه ، شکل و جنس فلز تغییراتی پیدا می‌کند .

ممکن است این عمق بیشتر شود یا ممکن است این عمق کمتر شود .

ویژگی VLF و PI موجود در فلزیاب ضریب نفوذ آن ها ، تفکیک پذیری را بیشتر می کند ،  در لیبل توضیحات از این ویژگی ها پشتیبانی می کنند ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند ، اما کار تشخیص را چند برابر بهتر انجام می دهند .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب انواع مختلفی دارند که می‌توان به این موارد اشاره کرد :

 فلزیاب مغناطیسی

فلزیاب تصویری

فلزیاب تفریحی

فلزیاب شعاع زن

فلزیاب صنعتی

فلزیاب‌هایی با ویژگی های فرستنده و گیرنده

فلزیاب فرکانسی

فلزیاب حرارتی

راداری زمینی

حتما اگر قصد خرید فلزیاب دارید سعی کنید از شرکت های معتبر و دارای مکان و دفتر ثابت و دارای اعتبار و پیشینه هستند خرید خود را انجام دهید . متاسفانه در این بازار رقابتی بسیار دیده شده است که بخاطر عدم اطلاعات کافی افرادی که قصد خرید فلزیاب را دارند سوء استفاده شده و فلزیاب های بی کیفیت یا چیزی که اصلا مربوط به کار خریدار نیست را با قیمت بالا به آنها به فروش رسانده اند .

برای مثال :

دستگاه‌های ژئوفیزیک که این سیستم‌ها را به نام فلزیاب‌های تصویری تا عمق ۱۵ الی ۲۰ متر معرفی می‌نمایند، که این سیستم‌ها صرفا جهت شناسایی رگه‌های زمین و گسل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که متاسفانه برخی افراد سودجو این سیستم‌ها را به قیمت های بسیار بالا به فروش می‌رسانند. دوربین‌های حرارتی و دید در شب و همین‌طور دماسنج‌های لیرزی را به نام فلزیاب تصویری معرفی می‌نمایند که این سیستم‌ها نیز هیچ ارتباطی به فلزیاب نداشته و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه فلزیاب
دستگاه فلزیاب

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

دستگاه فلزیاب قوی : 09013000352

خرید گنج یاب های دست ساز یا به اصطلاح شرکتی معمولا دارای کیفیت پایین تر و همچنین کارایی کم تری هستند .

معمولا تا ۳۰ سانتی متر زیر خاک را بیشتر کاوش نمی کنند .

قیمت دستگاه های طلایاب با داشتن امکانات مختلف متغییر است .

چه بسا در یک محیط کاوش یکسان کارایی یک گنج یاب قوی ایرانی ارزان با یک فلزیاب حرفه ای با قیمت بالا یکی باشد .

پس با توجه به محیط کاوش و شرایط کاوش باید یک سیستم را انتخاب کرد .

جهت کاوش در بسیاری از مکان ها نیازی به داشتن یک دستگاه تصویری یا فلزیابی با عمق کاوش بالا و یا تکنولوژی خاص نیست .بلکه میتوان با یک فلزیاب میان رده و ارزان قیمت نیز کاوش را انجام داد و به نتیجه رسید . پس با توجه به این نکات کسانی که به تازگی وارد عرصه فلزیابی و اپراتوری شده اند برای اینکه با نحوه کار فلزیاب ها آشنایی کامل پیدا کنند و همچنین هزینه زیادی را برای دستگاه طلایاب پرداخت نکنند باید با خرید گنجیاب قوی ایرانی با قیمت پایین تر شروع کنند .

خرید دستگاه فلزیاب قوی :

تجربه نشان داده برخی از افراد مبتدی شروع کار خود را با طلایاب های حرفه ای آغاز می کنند و در کار کردن با آن ها دچار مشکل می شوند و از این کار خسته شده و از پیدا کردن گنج نا امید می شوند . تعدادی از شرکت های ساخت دستگاه برای اینکه بر تعداد مشتریان خود اضافه کنند و یا اعتماد مشتریان خود را جلب کنند ، تعدادی گنج یاب قوی ارزان ولی با کارایی بالا را به افراد مبتدی پیشنهاد میدهند که علاوه بر قیمت پایین دارای کیفیت و راندمان بالایی بوده و کاوشگر بی تجربه را به این عرصه علاقه مند تر میکنند .

دستگاه فلزیاب قوی
دستگاه فلزیاب قوی

قیمت فلزیاب قوی :

قیمت فلزیاب قوی در حال حاضر به طور دقیق  در دسترس نیست ، زیرا بازار فلزیاب طوری است که هر روز یک نوع فلزیاب جدید و با کارایی تازه و قدرت بیشتر و به نوعی فلزیاب قوی محسوب میشود اما به طور کلی در حال حاضر دستگاه های کارآمد قیمتی نسبی دارند که شرکتی ها که 3 کاره هم هستند از 30 میلیون تومان محسوب میشود .

ساخت فلزیاب قوی :

در ساخت فلزیاب قوی به متریال استفاده شده در دستگاه توجه باید شود و کیفیت بالای به کار بده شده در ساخت فلزیاب بستگس دارد و فلزیاب قوی نباید حتما اورجینال و خارجی یا برند باشد که قیمت بالایی دارد . خیلی از دستگاه های شرکتی با قیمت خیلی کمتر از همان قدرت و دقت نمونه های خارجی با قیمت بالا برخوردار هستند .

ساخت فلزیاب با عمق بالا :

وقتی میخواهیم سراغ ساخت فلزیاب با عمق بالا برویم باید دنبال فلزیاب هایی با سیستم پالسی باشیم تا به عمق بیشتری برای کاوش دست پیدا کنیم.

فلزیاب های وی ال اف عمق کمتر با دقت بیشتری دارند اما نهایت 70 سانت تا یک متر یا نهایتا یک متر و بیست بیشتر نمیزنه .

پس اگر دنبال ساخت فلزیاب با عمق بالا هستید حتما سراغ فلزیاب PI باشید .

برنامه فلزیاب قوی :

معمولا برنامه ای که در فلزیاب ها و اسکنر ها استفاده میشود ویژیولایزر است .برنامه ویژیولایزر با نشان دادن رنگ های مختلف و عدد در صفحه لبتاپ یا تبلت عمق کار و با ارزش بودن یا نبودن فلز را برای شما مشخص میکند و نقطه ی کاوش را با مختصات تقریبا دقیقی به شما میدهد .

در این بین افرادی هستند که در ارتباط با طلایاب های خارجی نظرشان بر این باور است که :

این سیستم ها در اصل جنبه تفریحی داشته و جهت مصارف راه و ترابری ، صنعت و معدن ، مین یابی و … مورد استفاده قرار میگیرد .

ربطی به کاوش گنجینه ندارد و از این رو به دستگاه های VLF ( عمق کاوش کم ) معروف هستند .

مراحل دستیابی به آنها شامل هزینه های گزافی است که با توجه به تورم و قیمت دلار بسیار گران میباشند .

دستگاه یا سیستمی را میتوان کارآمد دانست که :

دارای بهترین متریال ها بوده و سازگاری کامل به شرایط محیطی و اقلیمی ایران داشته و با عمق کاوش بسیار بالا باشد .

میتوان آنها را با قیمت های بسیار مناسب در شهر محل زندگی خود تهیه نمود .

یک شرکت را در نظر بگیرید که تولید فلزیاب را در اختیار دارد و شرکت معتبری هم میباشد .

فلز یاب قوی ایرانی را با قیمت بسیار مناسب به بازار فلزیاب ارائه مینماید زیرا :

فلز یاب های ارزان قیمت را برای در دست داشتن عرصه رقابت انجام میدهد .

اقدام شرکت که فلز یاب شرکتی با کیفیت بالا ارائه نموده سعی مینماید دستگاه خود را با تجهیزات کامل در اختیار اپراتور قرار دهد که :

اپراتور بتواند در عملیات جستجوی هدف یا طلا در صحنه کار از هر نوع تجهیزات که خواست بهره ببرد .

پس در این صورت در عرصه ی رقابت از رقیبان دیگر پیشی میگیرد .

فلزیاب قوی معمولا ترکیبی یا چند منظوره نیز نام گذاری میشود :

سیستم های انتنی و تصویری یا فلزیاب صدا زمینه از نوع فرکانس القائی یا جذبی هستند که از تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X بهره میبرند و به اپراتور یا کاربر این اجازه را می دهد که از انتنی فلزیاب ترکیبی واقعی در زمینه شعاع زنی و نقطه زنی بهره برده و با فلزیاب تصویری یا فلزیاب کوئلی صدا زمینه آن محدوده را مورد ارزیابی قرار دهد .

خیلی‌ها منتظر ارائه مدل های جدید فلزیاب از طرف کمپانی های تولید کننده هستند .

کمپانی های بزرگ تولید طلایاب نیز در تکاپو و تلاش برای ارائه مدل های جدید فلزیاب پیشرفته و حرفه ای خود میباشند تا گوی سبقت را از حریفان بربایند .

بررسی عملکرد این کمپانی ها میتواند در انتخاب و خرید یک دستگاه گنج یاب پیشرفته و مقرون به صرفه کمک شایانی به خریداران یا کاوشگران کند .

دستگاه فلزیاب قوی
دستگاه فلزیاب قوی

فلزیاب قوی ایرانی خارجی ” یک عبارت بسیار کلی است و نمیتوان گفت که جدیدترین دستگاه چیست زیرا :

کمپانی ها در لحظه مشغول ساخت و بهینه سازی دستگاههای خود هستند و آنها را به بازار ارائه میکنند پس ممکن است :

فلزیابی برای مدت کوتاهی به فروش بالایی دست پیدا کند اما با ارائه مدل های جدیدتر با راندمان و کارایی بیشتر به دستگاهی قدیمی تبدیل شود .

همچنین با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ممکن است هزینه تولید یک دستگاه پایین بیاید و به ارزانترین فلزیاب خارجی موجود در بازار تبدیل شود.

فلز یاب ها به دلیل قابلیت ها و کاربرد هایی که دارند دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند .

از همین رو خرید یک گنجیاب ارزان و قوی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است زیرا  :

بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان مدعی  هستند که محصولات خود دارای کیفیت و عملکرد بسیار خوبی هستند .

به همین دلیل آنها را نیز با قیمت های بالایی به فروش می رسانند اما باید در نظر داشته باشید که :

تنها راه مشخص کردن کیفیت یک کالا تست و مشاهده و بررسی عملکرد آن در یک محیط واقعی می باشد .

آشنایی با فلزیاب ارزان و قوی :

به خاطر مسائلی که در بالا به آن اشاره کردیم تصمیم گرفتیم :

فلزیاب های ارزان قیمت که از نظر کیفیت و کارایی در سطح بسیار بالایی قرار دارند را برای کاوشگرانی که به هر دلیلی توانایی خرید دستگاه های گران قیمت را ندارند فراهم آوریم باید به این مسئله توجه کنید که برخی خریدارها به فلزیابهایی که قیمت پایینی دارند که اعتمادی ندارند و این تفکر را دارند که هر محصولی که قیمت پایینی دارد کیفیت و کارایی خوبی هم ندارد اما این مسئله نمی تواند درست باشد .

به همین خاطر میخواهیم چند دستگاه فلز یاب ارزان و قوی که عملکرد و کارایی آن ها توسط مشتریان ما تایید شده اند را به شما هم معرفی کنیم .

همانطور که مستحضر هستید کمپانی فلزیاب شهر بیش از دو دهه است که در زمینه تولید انواع فلزیاب فعالیت می کند مانند :

تصویری

پالسی

انتن راداری

دستگاه های معدن یاب

دستگاه فلزیاب قوی
دستگاه فلزیاب قوی

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

انواع دستگاه فلزیاب :

فلزیاب یک دستگاه موثر در یافتن فلزات در عمق زمین و یا دورن اجسام است که بر طبق باور قدیمی برای یافتن گنج از آن استفاده می شود. دستگاه فلزیاب انواع مختلفی دارد و لذا پیش از خرید یا هر عمل دیگری ، می بایست اطلاعات کافی از خود فلزیاب، انواع آن ها و نحوه ی کارکردشان به دست آورد ، و بعد از بررسی و تحقیق بهترین و مناسب ترین آن ها را برای خرید انتخاب نمود .

هیچگاه منظور از دستگاه فلزیاب آن چیزی نیست که در تصور عامیانه وجود دارد.

از این دستگاه ها برای موارد مختلفی استفاده می کنند که جست و جوی طلا نیز یکی از آن هاست .

 

انواع دستگاه فلزیاب
انواع دستگاه فلزیاب

 

معمولا با شنیدن کلمه گنج یاب به گوش کسی اولین موردی که به ذهن او می رسد تلاش برای پیدا کردن گنج و اجناس قدیمی و عتیقه می باشد. گاها نیز به بعضی از افراد ترس و استرس وارد می شود که از نظر قانونی مشکلی برای استفاده کنندگان ایجاد می شود. اما دستگاه گنج یاب یا فلزیاب امروزه کاربردهای بسیاری در هر جامعه ای دارد. از فروشگاه های ساده در سطح شهرها تا گیت های فرودگاه ها همگی از تکنولوژی دستگاه گنج یاب یا بهتر بگوییم فلزیاب بهره می برند.

سوالی که از انواع دستگاه فلزیاب در ذهن افراد مطرح می شود این است که :

فلز یاب چیست و دستگاه فلزیاب چگونه کار می کند؟

یا چگونه می توان از گنجیاب برای جست و جوی فلزات در عمق زمین استفاده کرد؟

این دستگاه را از چه طریقی می توان تهیه کرد؟

آیا تضمین و خدمات پس از فروشی برای این محصول استفاده می شود؟

و در نهایت سوال کلی که وجود دارد این است که آیا دستگاه فلزیاب واقعا به کشف طلا کمک می کند؟

همه این سوالات را می توان تنها با یک جست و جوی ساده در سایت های مختلف به دست آورد اما مهم ترین نکته در انتخاب دستگاه فلزیاب آن است که این دستگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد. دستگاه فلزیاب یا گنج یاب به تجهیزاتی گفته می شود که توانایی تشخیص وجود قطعات فلزی را در هر شرایطی مانند زیر خاک، درون سنگ ها و… داشته باشند. هر چقدر توانایی دستگاهی در تشخیص فلزات بیشتر باشد کاربرد آن نیز تخصصی تر می گردد .

 

انواع دستگاه فلزیاب
انواع دستگاه فلزیاب

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تریجور

تعمیر دستگاه فلزیاب

فروش دستگاه فلزیاب

برای مثال :

در انواع دستگاه فلزیاب ، طلایاب به دستگاهی گفته می شود که توانایی تشخیص آهنی یا غیر آهنی بودن فلز از فلزات دیگر را داشته باشد.

اما اگر به طور ساده بخواهیم عملکرد یک دستگاه فلزیاب یا گنج یاب را شرح دهیم به این صورت می باشد که این دستگاه یک میدان مغناطیسی در حول دیسک خود ایجاد می کند. با نزدیکترین دیسک به زمین یا محیط های دیگر اگر فلزی در آن محدوده باشد میزان شدت میدان مغناطیسی را تغییر می دهد. در این شرایط احتمال وجود فلز در آن منطقه وجود دارد.

البته بسته به میزان شدت تغییر میدان مغناطیسی و توانایی دستگاه عمق جستجو مشخص می شود.

مثلا برای فلزات قدیمی که مدت هاست زیرخاک هستند فرکانس آنها بسیار بالاست و به همین علت در بسیاری از موارد می شنوید که دستگاه به اشتباه تشخیص داده است. این مطلب درست است که تجهیزات و دستگاه های فلزیاب بسیار پیشرفت داشته اند و در موارد بسیار حساس امنیتی نیز به کار می روند اما برخی از شرکت ها با حقه های تبلیغاتی سعی دارند به هر نحو ممکن محصولاتشان را به فروش برسانند. در عمل هیچ گونه تجهیزاتی وجود ندارد که دارای چنین امکاناتی باشد.

دستگاه های فلزیاب شامل انواع مختلف :

فلزیاب تفریحی، فلزیاب صنعتی، فلزیاب حرارتی، فلزیاب مغناطیسی، فلزیاب فرکانسی و…میباشد که هر فرد با توجه به نیاز های خود آن را انتخاب میکند. یکی دیگر از موارد مهم انتخاب یک دستگاه فلزیاب شناخت اجزای این دستگاه است. شما هرگز نباید به صرف نام یک فلز یاب، این دستگاه را خریداری نمایید. پیش از هر چیز بهتر است درباره اجزای فلزیاب خود اطلاعاتی به دست آورید.

انواع دستگاه فلزیاب معمولاً دارای اجزای زیر است:

جعبه کنترل

میله

دیسک یا آنتن

پس از این مورد لازم است تا تکنولوژی های به کار رفته در آن را نیز بررسی کرد که شامل تکنولوژی فرکانس پایین، نوسان ساز یکسان، القا پالسی میباشد. هر کدام از تکنولوژی های به کار رفته در فلزیاب می تواند در نتایج به دست آمده دخیل باشد و لذا بهتر است پیش از هر چیز به این مورد دقت کنید. هر کدام از این اجزا در سیستم نقشی را بر عهده دارند که متناسب با نوع تکنولوژی تفاوت هایی در آنها دیده می شود.

بهترین دستگاه فلزیاب موجود در ایران

 

انواع دستگاه فلزیاب
انواع دستگاه فلزیاب

 

حال که تمامی مراحل شناخت و انتخاب یک دستگاه فلزیاب را گذراندید بهتر است کمی اطلاعات در مورد نحوه کار با فلز یاب به دست آورید. این اطلاعات در مورد مدل های مختلف تفاوت دارد و از طرفی هر مدل قابلیت هایی را در اجرای کار دارد که در دیگر مدل ها وجود نخواهد داشت. از این رو صرفاً خرید یک گنجیاب برای شما نتایج موثری را به دنبال ندارد و پیش از آن بهتر است در موارد بیان شده اطلاعاتی را به دست آورید. قیمت انواع گنج یاب و شرکت های وارد کننده این دستگاه به کشور نیز بعد از انتخاب نوع فلز یاب و کارایی آن نیاز به بررسی دارد.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب جدید

بهترین دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب سوپرمکس

انواع دستگاه فلزیاب به تقسیمات زیر تفکیک می شوند :

1 . فلزیاب های تفریحی(VLF) :

این دستگاه‌ ها کوچک و بسیار سبک می باشند و دیسک آن‌ ها تقریبا 25 سانتی‌ متر است.

این فلزیاب قادر است یک شی‌ء فلزی یک در یک متر را در عمق تقریبا یک متری زمین پیدا کند.

البته این مدل ها قدرت تفکیک کمی دارند و برای اشیای فلزی که در نزدیکی سطح زمین قرار دارند مناسب می باشند.

دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای

2 . فلزیاب‌ های پیشرفته (PI) :

این نوع فلزیاب قدرت بالاتری دارد و نسبتا سنگین تر می باشد.

چرا که از باتری‌ های سنگین استفاده می کنند.

از کاستی های این نوع فلزیاب می توان به نداشتن مانیتور و همچنین قدرت تفکیک و جداسازی میان آهن و دیگر فلزات اشاره کرد.

خرید دستگاه فلزیاب

3 . فلزیاب‌ های صنعتی :

در صنایع گوناگون مانند فرش، ماشین، چوب‌بری، صنایع بسته‌بندی و… از این مدل ها استفاده می شود.

4 . فلزیاب‌ های فرکانسی یا طلایاب ها :

این نوع از دستگاه های فلزیاب از نوع فرکانس جذبی یا القایی با تنظیمات جداسازی و تشخیصی و سطح و حجم تارگت ایکس یا ترشهولد هستند.

 

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب دیجیتالی

قیمت اصلی دستگاه فلزیاب

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب جدید : 09013000352

پیدا کردن گنج و کوزه ای پر از سکه های طلا سال هاست که آرزوی بسیاری از افراد است.

خیلی ها در حد فانتزی و تخیل به این موضوع فکر می کنند و برخی دیگر این قضیه را جدی تر می گیرند .

با فلزیاب و ابزار و تجهیزات گنج یابی به محوطه های تاریخی و باستانی می روند تا بلکه به گنج برسند .

دستگاه فلزیاب یا گنج یاب به تجهیزاتی گفته می شود که توانایی تشخیص وجود قطعات فلزی را در هر شرایطی مانند :

زیر خاک، درون سنگ ها و… داشته باشند.

هر چقدر توانایی دستگاهی در تشخیص فلزات بیشتر باشد کاربرد آن نیز تخصصی تر می گردد .

برای مثال : طلایاب به دستگاهی گفته می شود که توانایی تشخیص آهنی یا غیر آهنی بودن فلز از فلزات دیگر را داشته باشد.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب

انواع دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تریجور

تعمیر دستگاه فلزیاب

اگر به طور ساده بخواهیم عملکرد یک دستگاه فلزیاب جدید یا گنج یاب را شرح دهیم به این صورت می باشد که :

این دستگاه یک میدان مغناطیسی در حول دیسک خود ایجاد می کند .

با نزدیکترین دیسک به زمین یا محیط های دیگر اگر فلزی در آن محدوده باشد میزان شدت میدان مغناطیسی را تغییر می دهد .

در این شرایط احتمال وجود فلز در آن منطقه وجود دارد .

البته بسته به میزان شدت تغییر میدان مغناطیسی و توانایی دستگاه عمق جستجو مشخص می شود .

مثلا برای فلزات قدیمی که مدت هاست زیرخاک هستند :

فرکانس آنها بسیار بالاست و به همین علت در بسیاری از موارد می شنوید که دستگاه به اشتباه تشخیص داده است .

بهترین دستگاه فلزیاب موجود در ایران

خرید دستگاه فلزیاب

 

دستگاه فلزیاب جدید
دستگاه فلزیاب جدید

 

دستگاه فلزیاب جدید تصویری، یک سیستم تک‌ سنسوری ست که به عنوان جدیدترین ابزار فوق‌العاده برای گنج‌یابی، تونل‌یابی، فلزیابی، حفره یابی‌، طلا یابی، عتیقه‌ یابی، شهاب‌سنگ‌ها و سایر مکان‌های ناهموار زیر زمین شناخته می‌شود.

دستگاه فلزیاب تصویری، هم به عنوان گنج‌یاب و هم به عنوان طلایاب حرفه‌ای متناسب است.

این دستگاه فلزیاب جدید، یک نرم‌افزار پیشرفته دارد که عملیات فلزیابی را بسیار آسان‌تر از سایر برندهای موجود می‌سازد .

این نرم‌افزار به هنگام خرید، به خریدار اعطا می‌شود و بابت آن، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای دریافت نمی‌گردد.

فلزیاب شهر در زمینه فروش دستگاه فلزیاب جدید, دستگاه طلایاب، گنج یاب، ردیاب، معدن یاب، فلزیاب تصویری و طلایاب حرفه ای و البته ارائه ی لیست قیمت انواع فلزیاب ها فعالیت می کند. کاربرانی که در مورد خرید چه نوع دستگاهی با بهترین عمق و در چه منطقه ای از زمین کوهستانی ، ساحلی ، رودخانه ای نیاز به مشاوره رایگان داشته باشند را در امر خرید راهنمایی می نماید.

در وب سایت فلزیاب شهر نیز همه دستگاه های گنج یاب موجود می باشد .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فروش دستگاه فلزیاب

بهترین دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب سوپرمکس

این سیستم ها کاملا اورجینال عرضه می شود . پس با ما در ارتباط باشید. 09013000352

 

دستگاه فلزیاب جدید
دستگاه فلزیاب جدید

 

دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب دیجیتالی

قیمت اصلی دستگاه فلزیاب

قیمت دستگاه فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب تصویری

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

فلزیاب دست دوم : 09013000352

ممکن است بسیاری از شما به دنبال فلزیاب دست دوم و فلزیاب های کارکرده باشید حالا یا به دلیل کمبود بودجه یا مبتدی بودن و …

اول باید بدانیم که فلزیاب به دستگاهی گفته میشود که :

برای پیدا کردن یا نمایان کردن اشیای پنهان یا مخفی شده یا مدفون شده زیر خاک ، بین دیوار یا دیواره ها و یا کوهستان ها و زیر سخره ها وسنگ ها به کار گرفته میشود و قصد از خرید دستگاه فلزیاب معمولاً برای پیدا کردن اشیای قدیمی و قیمتی نیز استفاده می شود .

در فلزیاب دست دوم باید بدانیم که چرا ما خیلی شما را به خرید فلزیاب کارکرده تشویق نمیکنیم و آن این مورد گارانتی دستگاه است – همه مارک ها گارانتی دارند ولی :

چقد از گارانتی مانده است ؟

یا اصلا تمام شده است یا نه ؟

یا مالک قبلی چگونه با فلزیاب کار انجام داده؟

آیا ضربه ای دیده است یا سالم است؟

چطور از این دستگاه استفاده شده است؟

اکثر فلزیاب ها برای استفاده خاص طراحی شده اند، به عنوان مثال :

فلزیابی است که فقط در آب می تواند اسکن کند و یا فلزیابی که در زمینهای ساحلی مورد استفاده قرار می گیرید.

این ها را مد نظر داشته باشید که خوب نگه داشتن دستگاه توسط مالک قبلی تاثیر زیادی دارد شاید خیلی از آن استفاده کرده باشد و یا فکر کرده است که این دستگاه برای شرایط کارش خوب نیست و قصد فروشش را دارد باید ببنید این دستگاه ارزش خریدن دارد یا نه . در فلزیاب دست دوم اگر شما تازه کار هستید و تازه وارد این کار شدید و پول زیادی ندارید تا یک فلزیاب نو بخرید و توانایی پرداخت هزینه های هنگفت برای تهیه ی فلزیاب را ندارید و یا از دسته افرادی هستید که می گوید من انواع دستگاه فلزیاب را می خواهم امتحان کنم می توانید به سراغ فلزیاب دست دوم بروید و با کمی تحقیق صاحب یک دستگاه شوید.

همچنین میتوانید با مهندسین ما تماس برقرارار کرده و راهنمایی بخواهید چون یک راهنمایی خوب ارزشمند است.

در فروش فلزیاب طرز کار این دستگاه ها کاملاً براساس قوانین فیزیک بوده .

اگر ابتدا با طرز کار دستگاه های فلزیاب آشنا شویم بهتر است برای خرید دستگاه فلزیاب یا فلزیاب کارکرده . براساس قوانین فیزیک دیسک‌ های دستگاه فلزیاب یک میدان مغناطیسی در اطراف خود به وجود می آورد ، هنگامی‌ که یک جسم فلزی داخل این میدان مغناطیسی تولید شده‌ قرار بگیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر میکند .

دستگاه با توجه به سیستمی که از قبل برایش تعبیه‌ شده است بوق میزند و آلارم می دهد

تا کاربر متوجه شود که جسم‌ فلزی در آن قسمت وجود دارد .

 

فلزیاب دست دوم
فلزیاب دست دوم

دلیل استفاده از دست دوم:

قیمت فلزیاب دست دوم :

واقعا دلیل دیگری برای خرید دست دوم وجود ندارد، این تنها دلیل برای صرفه جویی در پول است.

همه ما به پول نیاز داریم، بنابراین اگر قصد خرید فلزیاب دست دوم را دارید، توصیه می کنیم از کسی که می شناسید و اعتماد می کنید، فلزیاب دست دوم تهیه کنید یا از محلی خریداری کنید، که معتبر باشد و چند سال تجربه فروش دستگاههای اورجینال را دارد. بعضی از افراد هم گول تبلیغات را خورده و دستگاههای غیر اورجینال خریداری نموده و بعد فهمیدند این دستگاه اورجینال نیست سریع به فکر فروش افتادند در دام این افراد گیر نکنید فقط به دنبال دستگاه اورجینال باشید حتی دست دوم هم باشد.

در بحث امروز می خواهیم چگونگی خرید فلزیاب دست دوم یا کارکرده را برای شما توضیح دهیم.

با توجه به شرایط کنونی و افزایش قیمت گنج یاب ها بسیاری از اپراتور ها به فکر خرید فلزیاب کار کرده می افتند.

در این مبحث چند نکته ذکر می کنیم که می بایست هنگام خرید فلزیاب دست دوم به این نکات توجه داشته باشید.

شرایط خرید فلزیاب دست دوم یا کارکرده در مرحله اول :

به اصالت دستگاه توجه داشته باشید.

راه های مختلفی برای استعلام دستگاه های شرکتی ( خارجی مانند دستگاه های مینلب ) وجود دارد.

شما می توانید به عنوان مثال :

با استعلام شماره سریال یا مراجعه به سایت سازنده دستگاه ویا برقراری تماس تلفنی یا ایمیل به تولید کنندگان فلزیاب از اصالت فلزیاب کارکرده باخبر شوید.

شکل ظاهری دستگاه بررسی شود.

اپراتورهای گرامی توجه داشته باشند که هنگام خرید دستگاه گنج یاب کارکرده نباید شکستگی در لوپ یا پروب های فلزیاب وجود داشته باشد، و تا حدی دستگاه سالم باشد به عنوان مثال فلزیابی که 2 بار کاوش کرده با فلزیابی که 2 سال کاوش کرده باشد تفاوت بسیار مشخصی دارد که در قیمت گذاری و قدرت دستگاه باید دقت شود.

 

فلزیاب دست دوم
فلزیاب دست دوم

 

قیمت فلزیاب دست دوم یا کاکرده معمولاً نصف قیمت نو همان دستگاه می باشد.

( با تفاوت 1 – 2 میلیونی کم یا زیاد ) عملکرد دستگاه .

فلزیاب را قبل از خرید حتما تست کنید و از کارایی مربوط به دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید .

از فروشنده بخواهید اجازه تست دستگاه کاکرده را به شما بدهد .

برخی از فروشندگان طلایاب ها می گویند محصولاتی که خریداری کرده اند مجددا تنظیم کرده اند و به حالت کارخانه بازنشانی کرده اند . در حقیقت هیچگونه زیرساختی مبنی بر انجام چنین بازنشانی وجود ندارد که هیچگاه برای بازنشانی دستگاه طلایاب کارکرده وارد چنین هزینه ای نمی شوند. این ها رو مد نظر داشته باشید و خوب نگه داشتن دستگاه میباشد .

آموزش فلزیاب دست دوم :

دستگاه را ترجیحا از شخصی بخرید که استفاده کردن از دستگاه خود را بلد باشد و شما هر سوالی داشته باشید ایشان اموزش صحیح را به شما بدهد . چرا که اگر بلد نباشید مجبورید در ازای آموزش نحوه استفاده از دستگاه، به دیگران پول پرداخت کنید .

 

فلزیاب دست دوم
فلزیاب دست دوم

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

فلزیاب ارزان :

در واقع باید گفت تمامی فلزیاب های ارزان قیمت دست ساز می باشند که فاقد کیفیت لازم بوده .

معمولا توسط تعمیر کاران لوازم الکترونیکی و وسایل صوتی و تصویری و یا دانشجوهای رشته ی الکترونیک ساخته می شوند که دستگاه ها را از روی نقشه ها و شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری کرده و یا با روش مهندسی معکوس میسازند چون تجربه و مهارت لازم در زمینه ساخت فلزیاب ارزان را ندارند ، دستگاه ها را با عمق های کاذب که اصلا در توان دستگاه نیست تحویل مشتری می دهند و به فروش میرسانند . همیشه سعی کنید قبل ازخرید و انتخاب نهایی دستگاه مورد نظرتان حتما از مشخصات فنی ان از منبعی مطمئن و بی طرف از کارایی آن آگاه شوید.

لازم به ذکر است که خطای این جور دستگاه ها حداقل 50 تا 70 درصد می باشد .

چرا که حتی اگر در محل مورد نظر شما فلز یا فلزات دیگر وجود داشته باشد این دستگاه ها حداقل 5 جا را بعنوان هدف شناسایی می کنند و موجب سر در گمی و گمراهی شما می شوند.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

قیمت ارزانترین فلزیاب

خرید فلزیاب ارزان

اما واقعیت امر درباره فلزیاب ارزان این است که :

هیچ فلزیاب جهانی تحت عنوان “بهترین” وجود ندارد .

تا قبل از کاوش و بررسی نمیتوان با قاطعیت و یقین در مورد هدف در زیر زمین چیزی گفت.

فلزیاب ارزان قیمت طرفداران خاص خودشان را دارند اما از قدیم گفته اند : هیچ ارزانی بی حکمت نیست

فلزیاب های ارزان قیمت توانایی کاووش در اعماق بالا را ندارند .

برای مثال :

شاقول ارزانترین فلزیاب یا دفینه یاب در بازار ایران هست ، با قیمتی حدودا ۷۰۰ هزار تومان شروع میشود و تا حدود  ۴ میلیون تومان هم حتی به فروش رسیده است .

اما برخی از فروشنده ها دستگاه فلزیاب ارزان را با قیمت ۲ تومن به فروش میرسانند .

این نوع فلزیاب ها کیت هستند و جنبه آموزشی دارن

فقط ۸۰% دستگاه واقعی کاربرد دارند که  بسیاری از خریدارن به علت عدم آگاهی متوجه نیستند و فقط با نظر به قیمت پایین اقدام به خرید میکنند .

 

فلزیاب ارزان
فلزیاب ارزان

 

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

قیمت فلزیاب ارزان

فلزیاب ارزان و با کیفیت

فلزیاب تصویری ارزان

ویژگی های یک فلزیاب :

  فلزیاب باید عمق نفوذ حداقل ۴ متر را داشته باشد . ( تست شده والبته نه روی کاغذ…. )

 هر فلزیاب باید نشانگر حساسیت داشته باشد.

 دستگاه فلزیاب باید حتما قابلیت تنظیم فرکانس داشته باشد.

 بالانس( تعادل یا توازن ) دستی داشته باشد .اگر بالانس اتوماتیک باشد عمق نفوذ کمتر می شود.

 فلزیاب حرفه ای باید قدرت تفکیک آهن و غیر آهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی ( فقط طلا ) را داشته باشد.

 حذف ذرات حداقل ۶۰% داشته باشد .

توجه کنید که مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک فلزیاب همین عامل حذف ذرات می باشد.

حتی گاهی حذف ذرات ۸۰% و ۹۰% دو برابر با هم اختلاف قیمت دارند.

 اگر قصد خرید فلزیاب ارزان داشتید از فلزیاب هایی استفاده کنید که دارای سیستم کاری VLF و PI و از همه بهتر PI تغییر یافته باشد.

 شاید فلزیاب تصویری در نظرتان زیباتر و حرفه ای تر بنظر بیاید ولی واقعیت این است که :

تصویری بودن دستگاه هیچ ربطی به عملکرد دستگاه فلزیاب ندارد

قیمت فلزیاب ربظی به بهتر یا بدتر بودن آن ندارد و تنها در نوع عملکرد دستگاه تاثیرکذار می باشد .

 برخی از دستگاه های تصویری از تکنولوژی GPR استفاده می کنند .

دقت داشته باشید این نوع سیستم های فلزیاب هیچ حساسیتی به طلا ندارند .

فقط و فقط به فلزات مغناطیسی مثل آهن حساست دارند و معمولا با اهن ربا تست میشوند .

در نتیجه اصلا استفاده از این نوع دستگاه ها توصیه نمی شود زیرا :

اصلا کاربردی برای فلزیابی و طلایابی و حتی گنج یابی ندارند و صرفا برای ژئوفیزیک و زمین شناسی طراحی شده اند.

مثل دستگاه کبری امریکا که نسبت به ظاهر خوبش کارایی گنج یابی را ندارد.

 

فلزیاب ارزان
فلزیاب ارزان

 

 حتما حتما اگر قصد خرید فلزیاب داشتید ،دستگاه فلزیابی را تهیه کنید که فروشنده بصورت کامل دستگاه را در زمین و محل مورد نظر شما و البته در هر نوع خاکی تست کند و با گارانتی مطمئن تحویل دهد ، و باید گفت که بهترین روش تست فلزیاب ارزان هم روش تست در ۱۰ لایه خاک از جمله :

ساروج ، مواد معدنی ، ذرات مختلف ، آهک ، ذغال ، ریشه درخت ، بتن ، خاک مرطوب و …… می باشد .

همچنین باید توجه کرد که تست در خاک معمولی و صخره یک تست کاملا معمولی میباشد

چنانکه حتی دستگاهی با قیمت بسیار کم در حدود ۲ الی ۳ میلونی هم میتوانند به راحتی این تست را به خوبی بگذراند .

لذا تست حرفه ای و کارآمد ، تست در ۱۰ لایه خاککه در بالا ذکر شد است.

 اندازه های عمق زنی بالای ۷ متر را برای فلزات جدید به هیچ عنوان باور نکنید .

این تعریف ها یک حقه برای فروش دستگاه بی کیفیت فلزیاب است که اکثر فروشندگان در تبلیغات خود به کار می گیرند.

باید گفت متاسفانه غالبا هم موفق به این عمل می شوند.

 به این امر بسیار مهم هم توجه کنید که عده ای از فروشنده ها و اشخاص ناشی از بحث یونیزه شدن طلا سوء استفاده می کنند .

 برای مثال :

اگر یک دستگاه فلزیاب ، فلزی به ابعاد ۱۰*۱۰ سانتی متری را در عمق ۱ متری زمین تشخیص دهد ، می تواند یک فلز قدیمی با همان ابعاد را در عمق ۲ متری تشخیص دهد که این موضوع به یونیزه شدن طلا باز می گردد .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فلزیاب قوی و ارزان

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب ارزان و با کیفیت : 09013000352

نکته ای که کاوشگران باید همیشه مد نظر داشته باشند این است که :

نسبت به نیازی که دارند باید به دنبال دستگاه فلزیاب متفاوتی باشند.

اگر شما به عنوان یک اپراتور می خواهید به صورت بسیار حرفه ای به دنبال طلا و فلزات با ارزش بروید و تصمیم شما در این مورد کاملا جدی است. توصیه ما به شما این است که به دنبال فلزیاب ارزان و با کیفیت و صد البته دستگاهی با امکانات و ویژگی های مناسب بگردید تا بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد و با استفاده از این دستگاه فلزیاب خوب بتوانید کاوش های بسیار عالی را تجربه کرده و به نتایج دلخواه خود دست یابید .

نکات مهم در مورد فلزیاب ارزان و با کیفیت :

یکی از مهم‌ترین فلزیاب ارزان و قوی و برجسته‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌های فلزیاب‌، وزن و ابعاد آن‌ها است .

به این معنی که هر چه فلزیاب دارای وزن و ابعاد مناسب تری باشد بدون شک حمل کردن آن آسان‌تر و راحت‌تر خواهد بود .

دستگاه فلزیاب دارای یک دیسگ مغناطیسی است که با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود جستجو میکند .

هرزمانی که یک جسم فلزی در مسیر فلزیاب قرار میگیرد باعث شدت میدان مغناطیسی شده وبه دستگاه فلزیاب هشدار میدهد .

این امر طبیعی است که دستگاه فلزیاب عمق فلزات را به شدت میدان مغناطیسی تولید شده برمیگردد.

همانطور که خودتان هم میدانید با وجود کلاهبرداران و افراد سودجو در این حوزه حتی اگر قصد دارید کاوش های سطحی انجام دهید ، به عنوان مثال کاوش هایتان در عمق 20 الی 30 سانتی متری باشد ، باز هم از دستگاه های فلزیاب ارزان و با کیفیت و سیستم های اورجینال استفاده نمایید، چرا که دستگاه های بسیار ارزان و بی کیفیت آن بازدهی لازم را برای شما نخواهد داشت و تنها ثمره آن برای شما نا امیدی از کاوش خواهد بود. این مطالب که برایتان آورده ایم حاصل تجربه ی افرادی است که از دستگاه های فلزیاب اورجینال و فلزیاب ارزان و با کیفیت استفاده کرده و از کاوش های خود رضایت کامل را داشته و توانسته اند در روند کاوش ها به گنج های ارزشمندی دست یابند که باعث شده است زندگی شان با تغییر بزرگی روبرو شود.

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

قیمت ارزانترین فلزیاب

خرید فلزیاب ارزان

مسئله ای بسیار مهم که همیشه در مورد خرید دستگاه های گنج یاب, طلایاب و یا سیستم های فلزیاب ارزان و با کیفیت مورد سوال و ابهام خریداران واقع می شود ، مناسب بودن قیمت این دستگاه ها میباشد .

 

فلزیاب ارزان و با کیفیت
فلزیاب ارزان و با کیفیت

 

بسیاری از خریداران سوالی که برایشان پیش می آید این است که :

چرا بین دستگاه های طلایاب و گنج یاب مختلف، این چنین اختلاف قیمت زیادی وجود دارد ؟

دلیل اختلاف قیمت کاملا واضح است .

میدانید که انواع مختلفی از فلزیاب ها وجود دارند .

این تفاوت بین فلزیاب ها شامل امکانات و ویژگی های آن ها نیز می شود .

هرچه امکانات یک دستگاه فلزیاب بیشتر باشد به طبع قیمت و ارزش آن هم بالاتر خواهد بود .

برای مثال شما فکر کنید :

دستگاهی فقط می تواند فلزاتی در عمق 1 متر را شناسایی و آشکار کند باید فهمید که قیمت این دستگاه با دستگاه طلایابی که عمق کاوش 4 متر دارد کاملا متفاوت است و حتما باید اختلاف قیمت زیادی هم داشته باشند . تفاوت در هر کدام از این امکانات باعث اختلاف قیمت زیادی بین دستگاه های , فلزیاب ارزان و با کیفیت می شود .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

قیمت فلزیاب ارزان

فلزیاب تصویری ارزان

در برخی موارد نیز گاها مشاهده می شود که برخی از فروشندگان دستگاه ها ، دستگاه اورجینال را به خریدار ارائه نمی کنند همین موضوع نیز یکی از دلایل عمده اختلاف قیمت می باشد .

برخی از فروشندگان متاسفانه تنها می خواهند دستگاهی که موجود دارند را به هر طریقی به فروش برسانند .

فقط میخواهند از این طریق برای خود کسب درآمد کنند .

اما بسیار مشاهده کرده ایم که خریداران اینگونه دستگاه ها ،پس از خرید دستگاه فلزیاب و پس از اینکه مدت زمان زیادی را به کاوش برای جست و جوی فلز و طلا می پردازند نتیجه ای از این تلاش ها نمی گیرند. امروزه تمام کاوشگران و متقاضیان خرید فلزیاب ارزان و با کیفیت میدانند که یک سیستم فلزیاب خوب و حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد .

از ویژگی های اساسی یک فلزیاب حرفه ای میتوان به موارد زیر اشاره داشت :

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

فلزیاب قوی و ارزان

فلزیاب ارزان

۱- فلزیاب باید عمق نفوذ حداقل ۴ متر را داشته باشد .

( تست شده و نه صرفا روی کاغذ….تست و حروف نوشته شده روی کاغذ زمین تا آسمان فرق می کنند )

۲- فلزیاب ارزان و با کیفیت باید نشانگر حساسیت داشته باشد .

۳- دستگاه فلزیاب یا طلایاب قابلیت تنظیم فرکانس را باید حتما داشته باشد .

۴- بالانس(تعادل یا توازن) دستی داشته باشد .اگر بالانس دستی نباشد و اتوماتیک باشد عمق نفوذ کمتر می شود .

۵- فلزیاب ارزان و با کیفیت باید حتما تفکیک آهن و غیر آهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی just gold ( فقط طلا ) را داشته باشد .

۶- حذف ذرات حداقل ۶۰% داشته باشد .

توجه کنید که مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب یا طلایاب همین عامل حذف ذرات می باشد .

حتی گاهی حذف ذرات ۸۰% و ۹۰% دو برابر با هم اختلاف قیمت دارند !!

۷- اگر قصد خرید فلزیاب داشتید از فلزیاب هایی استفاده کنید که دارای سیستم کاری VLF و PI و از همه بهتر :

PI تغییر یافته باشد که سیستم کاری PI تغییر یافته تلفیقی از دو نوع سیستم کاری VLF و PI میباشند .

در واقع هم قدرت تفکیک نوع VLF را دارد و هم قدرت نفوذ نوع PI را دارد .

فلزیاب ارزان و با کیفیت
فلزیاب ارزان و با کیفیت

 

فلزیاب چه فلزی را نمی تواند تشخیص دهد؟

فلزاتی که قابل تشخیص نیستند ، فلزیاب ها برای تشخیص فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ که رسانایی الکتریکی بسیار ضعیفی دارند ، مشکل دارند .

فولاد ضد زنگ دارای نفوذپذیری مغناطیسی کم است ، به این معنی که سیگنالی به اندازه کافی قوی برای تشخیص تولید نمی کند .

بطور کلی فلزیاب ها معمولاً قادرند فلزات مختلف را شناسایی کنند ، از جمله : طلا ، نقره ، مس ، برنج ، آهن و غیره .

با این حال ، برخی از فلزات نمی‌توانند به راحتی توسط فلزیاب شناسایی شوند .

به طور کلی ، فلزیاب ها برای شناسایی فلزاتی که خاصیت رسانایی الکتریکی بالایی دارند ، به کار می‌روند و فلزاتی که خاصیت رسانایی الکتریکی پایین‌تری دارند ، به راحتی شناسایی نمی‌شوند.

برخی از فلزاتی که به راحتی توسط فلزیاب شناسایی نمی‌شوند عبارتند از :

آلومینیوم : به دلیل خاصیت پایین رسانایی الکتریکی آن

بلور : به دلیل خاصیت پایین رسانایی الکتریکی آن

بعضی از آلیاژ‌ها : به دلیل خاصیت پایین رسانایی الکتریکی آن‌ها

بعضی از فلزات با کمترین میزان آلیاژ : به دلیل کمبود فلز در آن‌ها

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب قوی و ارزان : 09013000352

افراد آماتوری که وارد دنیای فلزیاب ها میشوند :

اطلاعات کافی از دستگاه های فلزیاب گنج یاب یا سیستمهای ردیابی و نقطه زنی و … ندارند .

از خود می پرسند که آیا می توان به فلزیاب ارزان اعتماد کرد؟

برای جواب به این سوال باید عوامل زیادی را در نظر گرفت.

باید بدانید نمیتوان به فلزیاب های فقط صرفا ارزان اعتماد کنید .

فلزیاب قوی و ارزان که بتوان از کیفیتش اطمینان حاصل کرد را میشود در دسته ی سیستم های قابل اعتماد قرار داد .

در فلزیاب قوی و ارزان یکی از تاثیر گذارترین فاکتورهایی که باید در نظر گرفت .

شرکت سازنده فلزیاب قوی و ارزان و امکانات مختلف دستگاه است .

قیمت دستگاه های فلزیاب با داشتن امکانات مختلف متغییر است .

چه بسا در یک محیط کاوش یکسان کارایی یک فلزیاب قوی و ارزان با یک فلزیاب حرفه ای با قیمت بالا یکی باشد .

پس با توجه به محیط کاوش و شرایط کاوش باید یک سیستم را انتخاب کرد .

جهت کاوش در بسیاری از مکان ها نیازی به داشتن یک فلزیاب تصویری یا فلزیابی با عمق کاوش بالا و یا تکنولوژی خاص نیست .

بلکه میتوان با یک فلزیاب میان رده و ارزان قیمت نیز کاوش را انجام داد و به نتیجه رسید .

پس با توجه به این نکات کسانی که به تازگی وارد عرصه فلزیابی و اپراتوری شده اند :

برای اینکه با نحوه کار فلزیاب ها آشنایی کامل پیدا کنند .

همچنین هزینه زیادی را برای دستگاه فلزیاب پرداخت نکنند باید با خرید فلزیاب قوی و ارزان شروع کنند .

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

دستگاه فلزیاب تصویری ارزان

قیمت ارزانترین فلزیاب

خرید فلزیاب ارزان

فلزیاب قوی و ارزان
فلزیاب قوی و ارزان

 

فلزیاب قوی و ارزان از نظر اقتصادی :

از نظر اقتصادی لازم است با خرید فلزیاب ارزان و قوی ، مدیریت بهتری روی هزینه‌ها داشت .

فلزیاب‌ ها معمولا در انواع مختلفی دسته‌ بندی می‌شوند و از نظر کارایی همگی بر اساس نیروی مغناطیسی کار می‌کنند .

اما با توجه به آنکه دیسک به کار رفته در ساختار فلزیاب‌ های مختلف با قدرت‌ های متفاوتی انتخاب می‌شود پس :

هر یک از این ابزار در بررسی عمق‌های گوناگون ، متفاوت عمل می‌کنند به عنوان مثال :

فلزیاب VLF تا عمق یک متری پاسخگو می‌باشد و این در حالی است که فلزیاب‌ های قوی‌ تر تا عمق‌ های 4 متر را هم بررسی می‌کنند .

با این تعابیر در زمان خرید فلزیاب ارزان و قوی باید در گام نخست به حداکثر عمقی که فلزیاب می‌تواند بررسی کند .

توجه داشته باشید و اگر علاقمند به خرید فلزیاب با عمق ۵ متر هستید :

بهتر است در همان وهله اول به سراغ مدل‌ های پرقدرت بروید و از یک متخصص کمک بگیرید .

در اینجا شاید بگویید که خرید فلزیاب با عمق ۵ متر و حتی بالاتر قطعا با قیمت گزافی همراه است .

اگر با یک کارشناس مشورت کنید یا از فروشندگان معتبر درخواست خرید داشته باشید، قطعا می‌توانید فلزیاب قدرتمندی با قیمت مقرون به‌صرفه تهیه کنید.

فلزیاب ارزان و قوی :

یکی از مهم‌ترین فلزیاب ارزان و قوی و برجسته‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌های فلزیاب‌، وزن و ابعاد آن‌ها است . به این معنی که هر چه فلزیاب دارای وزن و ابعاد مناسب تری باشد بدون شک حمل کردن آن آسان‌تر و راحت‌تر خواهد بود . فلزياب ها بر خلاف ديگر وسايل ، در هر شرايط آب و هوايي بازدهي خود را نشان خواهند داد . بسياري از فلزياب هايي با برندهاي معتبري که در دنيا ساخته مي شود ، در بسياري از کشورها به علت تغييرات شرايط آب وهوايي ، قابل استفاده نيستند و از اين رو به جاي بررسي برندها ، به تکنولوژي و ويژگي هاي محصول درج شده در کاتالوگ دقت کنيد و از فروشگاه هاي معتبرخريداري کنيد . 09013000352

خرید فلزیاب های دست ساز یا به اصطلاح شرکتی معمولا دارای کیفیت پایین تر و همچنین کارایی کم تری هستند و معمولا تا ۳۰ سانتی متر زیر خاک را بیشتر کاوش نمی کنند.

تجربه نشان داده برخی از افراد مبتدی شروع کار خود را با فلزیاب های حرفه ای آغاز می کنند و در کار کردن با آن ها دچار مشکل می شوند و از این کار خسته شده و از پیدا کردن گنج نا امید می شوند . تعدادی از شرکت های ساخت فلزیاب برای اینکه بر تعداد مشتریان خود اضافه کنند و یا اعتماد مشتریان خود را جلب کنند .

تعدادی فلزیاب قوی و ارزان ولی با کارایی بالا را به افراد مبتدی پیشنهاد میدهند  .

علاوه بر قیمت پایین دارای کیفیت و راندمان بالایی بوده و کاوشگر بی تجربه را به این عرصه علاقه مند تر میکنند .

در این بین افرادی هستند که در ارتباط با فلزیاب های خارجی نظرشان بر این باور است که :

این سیستم ها در اصل جنبه تفریحی داشته و جهت مصارف راه و ترابری ، صنعت و معدن ، مین یابی و … مورد استفاده قرارمیگیرد .

ربطی به کاوش گنجینه ندارد .

از این رو به دستگاه های VLF ( عمق کاوش کم ) معروف هستند و مراحل دستیابی به آنها شامل هزینه های گزافی است که با توجه به تورم و قیمت دلار بسیار گران میباشند .

 

فلزیاب قوی و ارزان
فلزیاب قوی و ارزان

 

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

فلزیاب ارزان و با کیفیت

فلزیاب تصویری ارزان

دستگاه یا سیستمی را میتوان کارآمد دانست که دارای بهترین متریال ها بوده و سازگاری کامل به شرایط محیطی و اقلیمی ایران داشته و با عمق کاوش بسیار بالا باشد که میتوان آنها را با قیمت های بسیار مناسب در شهر محل زندگی خود تهیه نمود . یک شرکت فلزیاب را در نظر بگیرید که تولید فلزیاب را در اختیار دارد و شرکت معتبری هم میباشد . فلزیاب قوی و ارزان را به بازار فلزیاب ارائه مینماید زیرا فلزیاب های ارزان قیمت را برای در دست داشتن عرصه رقابت انجام میدهد .

اقدام شرکت فلزیاب که فلزیاب شرکتی با کیفیت بالا ارائه نموده سعی مینماید دستگاه خود را با :

تجهیزات کامل در اختیار اپراتور قرار دهد که اپراتور بتواند در عملیات جستجوی هدف یا طلا در صحنه کار از هر نوع تجهیزات که خواست بهره ببرد .

در این صورت در عرصه ی رقابت از رقیبان دیگر پیشی میگیرد .

فلزیاب قوی و ارازن معمولا فلزیاب ترکیبی یا فلزیاب چند منظوره نیز نام گذاری میشود.

سیستم های فلزیاب انتنی و فلزیاب تصویری یا فلزیاب صدا زمینه از نوع فلزیاب فرکانس القائی یا فلزیاب جذبی هستند . از تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X بهره میبرند. به اپراتور یا کاربر این اجازه را می دهد که از انتنی فلزیاب ترکیبی واقعی در زمینه شعاع زنی و نقطه زنی بهره ببرد .

با فلزیاب تصویری یا فلزیاب کوئلی صدا زمینه آن محدوده را مورد ارزیابی قرار دهد.

خیلی‌ها منتظر ارائه مدل های جدید فلزیاب از طرف کمپانی های تولید کننده هستند .

کمپانی های بزرگ تولید فلزیاب نیز در تکاپو و تلاش برای ارائه مدل های جدید فلزیاب پیشرفته و حرفه ای خود میباشند .

این شرکت ها میخواهند گوی سبقت را از حریفان بربایند.

بررسی عملکرد این کمپانی ها میتواند در خرید یک دستگاه گنج یاب پیشرفته و مقرون به صرفه کمک شایانی به کاوشگران کند.

فلزیاب قوی و ارزان خارجی ” یک عبارت بسیار کلی است و نمیتوان گفت که جدیدترین دستگاه فلزیاب چیست .

کمپانی ها در لحظه مشغول ساخت و بهینه سازی دستگاههای خود هستند و آنها را به بازار ارائه میکنند .

ممکن است فلزیابی برای مدت کوتاهی به فروش بالایی دست پیدا کند .

اما با ارائه مدل های جدیدتر با راندمان و کارایی بیشتر به دستگاهی قدیمی تبدیل شود.

همچنین با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ممکن است هزینه تولید یک دستگاه پایین بیاید .

به ارزانترین فلزیاب خارجی موجود در بازار تبدیل شود.

فلزیاب قوی و ارزان
فلزیاب قوی و ارزان

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

قیمت فلزیاب ارزان

فلزیاب ارزان

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

فلزیاب حرفه ای : 0901000352

فلزیاب حرفه ای
فلزیاب حرفه ای

ویژگی های فلزیاب حرفه ای :

1- فلزیاب باید عمق نفوذ حداقل ۴ متر را داشته باشد.

( تست شده و نه صرفا روی کاغذ….تست و حروف نوشته شده روی کاغذ زمین تا آسمان فرق می کنند )

2- فلزیاب با کیفیت باید نشانگر حساسیت داشته باشد.

3- دستگاه فلزیاب یا طلایاب قابلیت تنظیم فرکانس را باید حتما داشته باشد.

4- بالانس(تعادل یا توازن) دستی داشته باشد .

اگر بالانس دستی نباشد و اتوماتیک باشد عمق نفوذ کمتر می شود .

5- فلزیاب حرفه ای باید حتما تفکیک آهن و غیر آهن و یا حتی نوع جدید تفکیک یعنی just gold ( فقط طلا ) را داشته باشد .

6- حذف ذرات حداقل ۶۰% داشته باشد .

توجه کنید که مهم ترین عامل در قیمت گذاری یک گنج یاب یا فلزیاب یا طلایاب همین عامل حذف ذرات می باشد .

حتی گاهی حذف ذرات ۸۰% و ۹۰% دو برابر با هم اختلاف قیمت دارند !!

انواع سیستم فلزیاب حرفه ای :

7- اگر قصد خرید فلزیاب داشتید از فلزیاب هایی استفاده کنید که دارای سیستم کاری VLF و PI و از همه بهتر PI تغییر یافته باشد که سیستم کاری PI تغییر یافته تلفیقی از دو نوع سیستم کاری VLF و PI میباشند .در واقع هم قدرت تفکیک نوع VLF را دارد و هم قدرت نفوذ نوع PI را دارد .

8- شاید فلزیاب تصویری در نظرتان زیباتر و حرفه ای تر بنظر بیاید ولی واقعیت این است که تصویری بودن دستگاه هیچ ربطی به عملکرد دستگاه فلزیاب ندارد .با این حال اگر به خرید دستگاه طلایاب و یا فلزیاب تصویری مصمم هستید بهترین نوع دستگاه های تصویری فلزیاب و گنج یاب،دستگاه های با سیستم کاری PI تغییر یافته هستد که قادر هستند تصویر گیری چهار وجهی داشته باشند که از هر نوع تصویری بهتر،با کیفیت تر و البته با اطلاعات بیشتر از محل مورد نظر می باشند. دستگاه فلزیاب

فلزیاب حرفه ای
فلزیاب حرفه ای

9- متاسافانه در کشور ما ایران عموم مردم فکر می کنند که :

هر چه قیمت یک چیزی ( حالا نه فلزیاب هر دستگاهی ! ) بیشتر باشد بهتر است !!!

همین جا متذکر می شویم که قیمت دستگاه فلزیاب به هیچ عنوان ربطی به کارایی دستگاه ندارد .

بسیاری از کلاهبرداران فلزیاب با حقه هایی از جمله این اینکه این دستگاه ساخت فلان کشور اروپایی است و برند است و ….. قیمت را بالا می برند در حالی که ممکن است حتی این دستگاه اصلا ربطی به فلزیابی نداشته باشد! ( مثلا دستگاه دو یا سه میلیونی و البته دست ساز !!!! را به قیمت های گزاف بالای بیسیت میلیون تومان می فروشند !) ولی خب قیمت کمتر هر کسی رو وسوسه میکنه دیگه ….. پس از ساده لوحی افراد استفاده می کنند و فلزیابی را که اصلا کارایی ندارد را به فروش می رسانند .

مثل دستگاه مولتی متر این نکته را هم بگم که :

همیشه سراغ دستگاهی بروید که محبوب باشد حالا چرا ؟

چون دستگاهی که محبوب است حتما فروش بالایی دارد .

اگر فروش بالا باشد شرکت سازنده تلاش خواهد کرد مشتری های خود را با کارهایی مثل پشتیبانی بیشتر و بهتر ، گارانتی مورد اعتماد ، آپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری و صد ها مورد دیگر راضی نگه دارد که همگی اهمیت بالایی دارند . هم چنین دستگاه فلزیاب محبوب تمام اطلاعات و ویژگی ها و فیلم های تست و قیمتش در وبسایت ها وجود دارد و چیزی برای مخفی کردن ندارد و با یک سرچ ساده کاملا قابل مشاهده و بررسی است.

10- در فلزیاب حرفه ای برخی از دستگاه های تصویری از تکنولوژی GPR استفاده می کنند .

دقت داشته باشید این نوع سیستم های فلزیاب هیچ حساسیتی به طلا ندارند .

فقط و فقط به فلزات مغناطیسی مثل آهن حساست دارند و معمولا با اهن ربا تست میشوند .

بنابراین :

اصلا استفاده از این نوع دستگاه ها توصیه نمی شود چون اصلا کاربردی برای فلزیابی و طلایابی و حتی گنج یابی ندارند .

صرفا برای ژئوفیزیک و زمین شناسی طراحی شده اند.مثل دستگاه کبری امریکا که نسبت به ظاهر خوبش کارایی گنج یاب ندارد .

فلزیاب حرفه ای
فلزیاب حرفه ای

11- حتما اگر قصد خرید فلزیاب داشتید ، دستگاه فلزیابی را تهیه کنید که فروشنده بصورت کامل دستگاه را در زمین و محل مورد نظر شما و البته در هر نوع خاکی تست کند و با گارانتی مطمئن تحویل دهد .بهترین روش تست فلزیاب هم روش تست در ۱۰ لایه خاک از جمله :

ساروج ،مواد معدنی،ذرات مختلف ،آهک ،ذغال ،ریشه درخت ،بتن ،خاک مرطوب و ……می باشد .

توجه کنید که تست در خاک معمولی و صخره یک تست کاملا معمولی میباشد .

چنانکه حتی دستگاهی با قیمت بسیار کم در حدود ۲ الی ۳ میلونی هم میتوانند به راحتی این تست را پاس کند.

لذا تست حرفه ای و کارآمد تست در ۱۰ لایه خاک ذکر شده است.

12- متراژ های عمق زنی بالای ۷ متر را برای فلزات جدید به هیچ عنوان باور نکنید .

این یک حقه برای فروش دستگاه بی کیفیت فلزیاب است که اکثر فروشندگان به کار می گیرند .

متاسفانه غالبا هم موفق عمل می کنند !!!

13- به این نکته بسیار مهم هم توجه کنید که بعضی از فروشنده ها و اشخاص ناشی از بحث یونیزه شدن طلا سوء استفاده می کنند.

درمورد یونیزه شدن طلا در مقاله ی طلایاب قبلی توضیح داده شد .

برای مثال :

اگر یک دستگاه فلزیاب ،فلزی به ابعاد ۱۰*۱۰ سانتی متری را در عمق ۱ متری زمین تشخیص دهد می تواند یک فلز قدیمی با همان ابعاد را در عمق ۲ متری تشخیص دهد که این موضوع به یونیزه شدن طلا باز می گردد . با اینکه بحث در مورد طلایاب و گنج یاب بسیار زیاد و گسترده می باشد و لی سعی کردیم که مهم ترین ویژگی های یک فلزیاب حرفه ای را یادآوری کنیم.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب :

در رابطه با دقیق ترین دستگاه گنج یاب کفتنیست که مارک های مختلفی در بازار با قیمت های مختلفی وجود دارد مانند : لورنز ، جی پی و … این دستگاه ها به خاطر برند معروف خود قیمت بالایی دارند اما باید دانست که قیمت بالای دستگاه ضامن دقت بالا و کارایی 100%  نمیباشد . برای خرید دقیق ترین دستگاه گنج یاب باید تست دستگاه با معیار های چهارچوب واقعی یک دستگاه مناسب باشد و در حضور مشتری انجام شود .

قیمت فلزیاب ارزان :

یکی از مهم‌ترین فلزیاب ارزان و قوی و برجسته‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌های فلزیاب‌، وزن و ابعاد آن‌ها است. به این معنی که هر چه فلزیاب دارای وزن و ابعاد مناسب تری باشد بدون شک حمل کردن آن آسان‌تر و راحت‌تر خواهد بود. دستگاه فلزیاب دارای یک دیسگ مغناطیسی است که با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف خود جستجو میکند .هرزمانی که یک جسم فلزی در مسیر فلزیاب قرار میگیرد باعث شدت میدان مغناطیسی شده وبه دستگاه فلزیاب هشدار میدهد . امرطبیعی است که دستگاه فلزیاب عمق فلزات را به شدت میدان مغناطیسی تولید شده برمیگردد.

فلزیاب تصویری به وسیله ای گفتته می شود که جداازاین فلزیاب ارزان و قوی که قابلیت شناسایی فلز ،قابلیت اسکن وارایه تصویر فلز را دارد ،البته هیچ دستگاهی قادر به اسکن به صورت زنده و نشان دادن عکس واقعی فلز نیست و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نشان می دهد و در کل 60% به تصویر اعتماد میتوان کرد .

فلزیاب شهر
فلزیاب شهر

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

فلزیاب پیشرفته : 09013000352

در فلزیاب پیشرفته گفتنیست دستگاهی که برای بررسی و یافتن اجسام فلزی ارزشمند یا طلا در عمق زمین مورد استفاده قرار می گیرد ، فلزیاب نامیده می شود.

این دستگاه با قدرت باتری هایی که درون آن قرار داده شده کار می کند تا یک میدان مغناطیسی ایجاد کند که می تواند از زمین عبور کرده و اقلام فلزی را که زیر آن قرار گرفته اند، شناسایی کند . دستگاه های فلزیاب پیشرفته دارای بخشی هستند که دریافت کننده نامیده می شود، که طیف وسیعی از سیم های حساس هستند، که به فلزات مغناطیسی واکنش نشان می دهند. هنگامی که شیء فلزی به دستگاه واکنش نشان می دهد، دستگاه یک صوت در اسپیکر و یا هدفونی که بر روی گوش های فرد جستجوگر است تولید می کند که وجود یک شیء فلزی را به او هشدار می دهد.

دستگاه های مختلف و انواع آن ها هنوز هم در صنعت های مختلفی مانند :

نقل و انتقالات و صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین این دستگاه ها توسط افراد مختلف چه برای اهداف سرگرمی و چه برای اهداف جدی و شکار گنج، سکه، طلا، جواهرات گم شده و دفن شده در پارک ها، سواحل و سایر نواحی مورد استفاده قرار می گیرند. بارها و بار ها در رابطه با فلزیاب پیشرفته و حرفه ای و خصوصیات این سیستم ها صحبت کرده ایم. میدانید که یک دستگاه فلزیاب قوی باید عمق نفوذ خوبی داشته باشد و در مرحله ی بعد باید از قابلیت تفکیف برخوردار باشد یعنی آهن را از غیر آهن و طلا را تشخیص دهد فلزیاب پیشرفته و طلایاب قوی امکان تنظیمات فرکانس را فراهم می سازد و قابلیت توازن و تعادل دستی دارد زیرا اگر بالانس فلزیاب پیشرفته دستی نباشد عمق نفوذ کمتر می شود.

مهم ترین چیز در قیمت یک فلزیاب پیشرفته و طلایاب حرفه ای عامل حذف ذرات است که حداقل باید ۶۰ درصد باشد.

یک فلزیاب پیشرفته و قدرتمند نشانگر حساسیت دارد و باید دارای سیستم PLو VLF باشد.

یا سیستم کاری PI تغییر یافته داشته باشد یعنی هم کار پی ال را انجام می دهد و هم کار وی ال اف را دارا باشد.

فلزیاب پیشرفته
فلزیاب پیشرفته

همچنین شما میتوانید مقالات بیشتر ، مرتبط و مشابه این مقاله را با کیلیک روی نام ها بخوانید و از آنها استفاده کنید مانند :

پیشرفته ترین فلزیاب

پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب

شاید در نظر اکثر شما دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای تر باشد .

اما دقت داشته باشید که تصویری بودن فلزیاب ربطی به قدرت عملکرد دستگاه ندارد.

بعضی از طلایاب های تصویری از قابلیت GPR استفاده می کنند.

دقت کنید که این نوع دستگاه های فلزیاب هیچ حساسیتی نسبت به طلا نشان نمی دهند .

آنها تنها به فلزات مغناطیسی مانند آهن حساسیت نشان می دهند و معمولا با آهن ربا آزمایش می شوند.

فلزیاب ها دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند، که هر ویژگی دارای هدفی ویژه برای به انجام رساندن وظیفه ای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. فلزیاب فراز در تلاش است که انتخاب فلزیاب را برای شما عزیزان راحت کرده و بتوانید به راحتی بر اساس نیازتان فلزیاب پیشرفتهو مد نظر خودتان را تهیه کنید.سیم پیچ یا کویل بنیادی ترین و هسته اصلی یک سیستم فلزیاب است . کویل ها میدان های مغناطیسی را به زیر زمین ارسال می کنند تا فلزات را به روش های معناطیس بررسی کرده و از حضور آن ها با خبر شوند، و در نهایت کاری می کنند که در زمان بازگشت این میدان های مغناطیس، دریافت کننده ای که در ابتدای مطلب گفتیم از حضور شیء فلزی ما باخبر شود.

همچنین کویل هایی وجود دارند که به طور خاص برای استفاده در آب طراحی شده اند.

نحوه ی تشخیص فلزیاب پیشرفته یا گنج یاب اصل از فلزیاب بدل (فیک) بسیار آسان است .

با یک سرچ ساده در گوگل شدنی است.

به این صورت که :

شما می توانید در اینترنت اسم دستگاه مورد نظر خود را به انگلیسی سرچ کنید و سایت شرکت سازنده آن را پیدا کنید .

البته این روز ها خیلی از فروشنده های متقلب برای اینکه بتوانند محصولات خود را با عنوان خارجی بفروشند :

سایت های جعلی میسازند اما شما می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از آدرسش که در سایت نوشته مطمئن شوید.

از بهترین و معتبرترین سازنده فلزیاب ها میتوان شرکت های :

گرت (garret) آمریکا

فیشر ( fisher)آمریکا

وایت ( white)آمریکا

ماکرو (makro)ترکیه

تکنتیک (teknetic)آمریکا

تسورو (Tesoro)آریزونا

لورنز (Lorenz) آلمان را نام برد.

در بعضی از سایت ها و کانال ها مشاهده میکنم که :

برخی از دوستان فروشنده برای دستگاههای خود با اسم فلزیاب پیشرفته عمق های نجومی را ذکر میکنند .

مثل 20 متر 40متر 60 متر و… .

در فلزیاب های پالسی برای فلز جدید دستگاه هر چقدر پیشرفته باشد و از تکنولوژی خوبی بهره ببرد و فلز هم خیلی بزرگ حتی یه تانک نظامی باشد نمیتواند از 5 متر تجاوز کند البته این برای فلز جدید است و تفاوت فلز قدیم با جدید به طور متوسط دوبرابر است این به این معناست که اگر فلز قدیمی باشد میتواند دوبرابر عمق جدید را سنس کند یعنی :

اگر یک دستگاه مثلا 20در20 جدید را در 2 متر کاوش کند این فلز اگر بالای 50 سال زیر خاک مانده باشد دستگاه انرا در 4 متر سنس خواهد کرد.

حالا برخی برای دستگاه های پالسی عمق 15 متر و بالا ذکر میکنند که اصلا درست نیست .

اگر فلز اندازه یک تانک نظامی باشد و 1000 سال هم زیر خاک مانده باشد بازهم هیچ پالسی نمیتواند آن عمق را سنس کند .

پس عمق های غیر معقول را باور نکنید این ترفندی است برای فریب شما .

در مورد عمق سنس توسط فلزیاب های تصویری هم عرض کنم که این نوع دستگاه ها برای پیدا کردن طلا و فلزات باارزش جوابگو نیستند ، ولی حفره و فلزات آهنی رو تا ۱۰ متر سنس می کنند .

فاکتور های زیادی برای خرید دستگاه فلزیاب یا گنج یاب و انتخاب نهایی وجود دارد .

برخی از آن ها متاسفانه در باور ما جای گرفته اند .

شاید بخشی از آن به دلیل محدودیت استفاده از سیستم های قدرتمند تر باشد که تنها در بازار های جهانی عرضه می شوند.

مثلا مدام می شنویم :

دستگاه هایی که قیمت بالاتری داشته باشند می توانند کیفیت کار بالا تر داشته و در واقع تشخیص نوع فلز را تضمین می کنند.

در صورتی که این طور نیست…!

حتی برخی از مدل ها ممکن است قیمتی واقعی در بازار ایران نداشته باشند.

در نتیجه باید بدانید که فلزیاب های صرفا گران ایده آل شما نخواهند بود.

کسانی که از دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب استفاده می کنند می دانند که :

ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید :

با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود.

در شرکت فلزیاب شهر سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود .

شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352