IRT, تومان
  • نرخ را به مقادیر دلخواه تغییر دهید
FOX v.1.4.1.7
ساخت فلزیاب

ساخت فلزیاب

ساخت فلزیاب : سلام میکنیم خدمت همراهان همیشگی و کاربرن محترم سایت فلزیاب شهر ، همان طور که میدانید در قسمت مقالات سایتمون درباره ی فلزیاب ها و انواع آن توضیحاتی کامل به صورت اختصاصی داده شده است و امروز میخواهیم درباره ی ساخت فلزیاب برای شما توضیحاتی بدیم و اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم تا خرید کامل تر و بهتری را داشته باشید و با شرکت فلزیاب شهر تجربیات بهتری را برای خرید خود کسب کرده باشید . 09013000352

مشخصات ساخت فلزیاب :

اگر علاقه مند به ساخت گجت های دستی در اوقات فراغت هسید ، شاید تابحال به این فکر افتاده باشید که چگونه یک فلزیاب بسازیم ؟ در ادامه مطلب به شما می آموزیم چگونه با کمترین امکانات و توسط روش های مختلف ساده و کاربردی ساخت فلزیاب را یاد بگیرید . دستگاهی که با این اموزش می سازید برای مصارف خانگی و دستگاهی ساده می باشد و صرفا جنبه آموزشی دارد و آنچه که در دستگاه های فلزیاب موجود در بازار جهانی می باشد تکنولوژی فراتر از این موارد را دارند . به عنوان مثال تکنولوژی حذف نویز فلزیاب جدیدترین تکننیک ساختن دستگاه های گنج یاب است .

فلزیاب آی سی 98 یک دستگاه فلزیاب قدرتمند و حرفه ای می باشد که توسط بهترین و با کیفیت ترین قطعات الکترونیکی تولید شده است . از ویژگی های اصلی این دستگاه فلزیاب می توان به عمق کاوش بالا، قابلیت حذف فلز فلزات مغناطیس شونده مثل آهن، پایدار بالا، حذف ذرات خاک، بالانس اتوماتیک و قیمت بسیار پایین آن نسبت به سایر دستگاه های مشابه و هم رده اشاره نمود.

ساخت فلزیاب جیبی

قطعات مورد نیاز برای ساخت فلزیاب :

خازن الکترولیت 2 میکروفاراد

خازن الکترولیت 10 میکروفاراد

مقاومت 47 کیلو اُهم

آی سی تایمر 555

سوئیچ روشن و خاموش

هشدار دهنده

باتری کتابی

برد الکترونیک

سیم مسی

نحوه ساخت طلایاب ساده و ساخت فلزیاب با رادیو :

شرح مراحل کار :

تنظیم رادیو در بالاترین باند am :

مطمئن شوید که به هیچ پایگاه داده از طریق رادیو وصل نباشید.شما باید صدای استاتیک را به طور پیوسته و واضح بشنوید زیرا هنگامی که دستگاه فلزی را ردیابی کند ، می توانید هر گونه تفاوتی در صدا ( تن ) را بشنوید .

اتصال سری جستجو :

ماشین حساب خود را روشن کنید.سپس دو دستگاه ( ماشن حساب و رادیو ) را پشت به پشت هم قرار دهید تا زمانی که صدای ( تن ) مداوم حذف شود.شما باید دستگاه را در یک زاویه و یا فاصلۀ مشخصی تنظیم کنید تا بتوانید این صدا را دریافت کنید .

اتصال دو دستگاه در موقعیت مناسب :

هنگامی که رادیو و ماشین حساب صدای درستی تولید می کنند ، شما باید در همان وضعیت آن ها را با چسب به هم بچسبانید.اگر فاصلۀ آن ها برای به هم چسباندن مناسب نباشد ، آن ها را در همان وضعیت بر روی یک تخته بگذارید . این کار باعث می شود تا سری جست و جو ، هنگام ردیابی فلزات ، کار خود را به درستی و کامل انجام دهد .

نصب کردن سری جستجو به میله :

می توانید از دسته جاروب و یا دسته بلند مشابه به عنوان شفت ( میله ) استفاده کنید . از نوار چسب برای چسباندن شفت استفاده کنید . همچنین می توانید از بست برای محکم نگه داشتن این دو قطعه استفاده کنید .

تست ساخت فلزیاب  :

ابتدا باید با قرار دادن یک قاشق بر روی میز ، کار خود را امتحان کنید و مراقب باشید که فلز دیگری در آن محیط نباشد .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب استفاده می کنند می دانند که :

ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع شرکت خارجی مختلفی که در بازار وجود دارد باید :

با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت فلزیاب شهر سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09013000352

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352