فروشگاه فلزیاب شهر

واردات و فروش انواع فلزیاب از برند های معتبر آمریکایی، آلمانی و استرالیایی

 

با بهترین قیمت بازار

 

همراه با کد رهگیری جهت استعلام اصالت از شرکت سازنده

 

1 سال ضمانت

 

5 سال خدمات پس از فروش

 

تست میدانی در خاک توسط مشتریان عزیز

 

آموزش 0 تا 100 رایگان

 

برای اطلاع از قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید

انواع فلزیاب و طلایاب

فلزیاب چیست و در چند دسته اصلی تقسیم میشود؟

فلزیاب ها در 3 دسته ردیاب، نقطه زن و نقطه زن تصویری تقسیم میشوند. دستگاه های ردیاب برای مواقعی که شما از موقعت هدف اطلاعی ندارید، مناسب خواهد بود. ردیاب ها در شعاع های 100 تا 2000 متر جست و جو میکنند. و جهت یابی چپ و راست را انجام داده و برای جهت یابی در فضا های بزرگ مناسبند.

نقطه زن ها برای مواقعی که از موقعیت تقریبی هدف اطلاع دارید با  راه رفتن و رسیدن به هدف با بوق زدن پیاپی هدف را تشخیص میدهد.

نقطه زن تصویری تصویر سه بعدی از هدف، اندازه هدف و عمق مکان هدف را نمایش میدهد.پیش از خرید فلزیاب، با توجه به نیاز خود بایستی تشخیص دهید که کدام دستگاه برای محیط مورد نظر شما مناسب است. مثلا در حیاط خانه، استفاده از دستگاه نقطه زن کافی است. 

در عمق های بالاتر از 4 متر استفاده از نقطه زن تصویری مناسب است که عمق بیشتری را تشخیص میدهد. 

بنابراین با اطلاع از هدف میتوانیم دستگاه مناسب را انتخاب کنیم. در غیر این صورت به فلزیابی نیاز داریم که ردیابی میکند. به این شکل که با استفاده از ردیاب موقعیت هدف و با استفاده از نقطه زن موقعیت دقیق هدف را پیدا خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

قیمت فلزیاب بر چه اساسی تعیین میشود؟

قیمت فلزیاب ها به کارایی و عمق نفوذ دستگاه وابسته است. اگر دستگاه مورد انتخاب ما ردیاب باد قیمت ردیاب از 100 دلار تا 10،000 دلار میباشد. تفاوت قیمت دستگاه ها به دلیل تفاوت در عمق نفوذ، قدرت تفکیک و کیفیت دستگاه میباشد.

در نقطه زن ها قدرت نفوذ و کیفیت دستگاه در قیمت تاثیر گذار خواهد بود. مثلا قیمت یک دستگاه نقطه زن با تیم الی یک متر عمق 300 تا 1000 دلار، دستگاهی دیگر با 1 الی 2 متر عمق پوشش، 1000 تا 5000 دلار و دستگاهی دیگر با 2 الی 5 متر پوشش، 5000 تا 9000 دلار قیمت دارد. تمامی دستگاه ها شرکتی، با گارانتی و عمق نفوذ بالا هستند و خصوصیات ارائه ده در هر دستگاه کاملا واقعی بوده و تبلیغاتی نیست. 

فلزیاب های نقطه زن تصویری از 500 دلار تا 33،000 دلار قیمت دارد. تمامی دستگاه ها شرکتی و گارانتی آموز و تست میباشند. قیمت فلزیاب های نقطه زن تصویری نسبت به عمق بررسی دستگاه متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

بیا واتساپ
مشاوره رایگان بگیر 09013000352